reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Pr- ale ja bym się czegoś napiła, chociaż kawki :(

Madzia- a ja już myślałam, że u nas tak sypie, a zapomniałam że ty w Danii heh.

kochana jeszcze tak daleko to mnie nie wywialo hehe :no::-D
ja mieszkam w Niemczech ( Hannover ) :tak::tak:
a wczesniej to slubice i miedzyrzecz...
 
reklama
Daffi jak tam Julcia??Pisz jak co tam u Was i jak bedziesz miała juz wyniki badan
Future-no tak faceci.Mój cały czas głosi swoje mądrości typu ze dzicka nie ubiera sie na cebulke najlepiej przez lato i zime ubierał by mała tak samo w koszulke i polar.Wiecie bo w podrecznikach dla rodziców przeciez bzdury pisza

Ja pierdziele ale u nas ceny poszły do góry .Byłam dzis na zakupach jak co tydzien w tym samym markecie (samo zarcie )Normalnie masakra grrr....


Miłego wieczoru laseczki
 
Ale pyszną kolację mąż zrobil:) i winko do tego:) teraz oglądam film a on w łazience zaraz ja ide sie porelaksowac a potem cos sobie obejrzymy:) i moze cos jeszcze:p heh
 
Pr to przyjemnego wieczoru
tylko czasem 3 nie zmajstrujcie hihi :-D:-D:-D:-D

a ja sobie drina zrobilam naszlo mnie na zubrowke z sokiem jablkowym :tak::tak:
 
Jeżyk
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
to dałaś czadu wczoraj
zeby.GIF
no i trzymam mocno kciuki , daj znać ;-) że też mnie wczoraj nie było :-)

Megi udanego wekendziku, cieszcie się sobą kochani :-)

PR wszystkiego naj dla przystojniaka miesięczniaka :-) :-) i miłego wieczorku ;-)

Marzenka super, ze wsio załatwione :-) to już za tydzień ;-)

Befatka co do podwyżki w sklepach to nic nie mów, bo mam maxa, wszytsko w góre prócz naszych zarobków
uoeee.gif
buziaki dla Kajtka :-)


no i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać
hmmm.gif


u nas troche pracowity weekend, ale jak mus to mus ;-)


aaa i która ciotka sie nie wypowiedziała na tajnym to prosze tam zajrzeć ;-)
 
Ostatnia edycja:
czesc wieczornie
dzien zlecial...,popoludniu byl bal, pozniej gosci mialam i czas zlecial...

teraz odpoczywam...
foty zgrywam jutro Wam pokaze :tak:
spokojnej nocki laseczki :***

 
laski ja do was z pytankiem nie macie do sprzedania garniturku na chrzest w rozmiarze 68 ?? na 4 miesiace to taki chyba bedzie nie? czy na 74??
 
madzia- sorki, ale ja byłam święcie przekonana, że ty w Danii, ale to dobrze że bliżej, zawsze szybciej do Pl.
Pr- ja mam chrzest w marcu pod koniec i będę szukać, 74 numeru- chyba, bo młody jest długi. To zależy od firmy. Na allegro są podane wymiary, więc jak coś to zmierz i będziesz wiedziała orientacyjnie. Ja też szukałam po znajomych i nikt nie ma takiego rozmiaru, mają tylko małe. Na allegro mają też używane w licytacjach.
 
reklama
Do góry