reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witam sie
jestem wykonczona Julka cala noc miala goraczke powyzej 39 palakal przez sen marudzila i az o 1 w nocy wstala. zasnela dopiero o 5:20 a od 6 mam Kacperka!
musze isc do lekarza ale nic sie nie stanie jak z taka goraczka pojde z nia pieszo? nie mam innej opcji!!!
cos mi sie wydaje ze to pewnie bedzie zakazenie ukladu moczowego! no ale nie chce byc zla wrozka.
 
reklama
Witam się.
Walczę z pitami pracowników przez to nie piszę. U nas wszystko ok mała szaleje ostatnio mi śpi do 11 tylko dzisiaj coś jej odbiło i wstała o 7. W sobotę byliśmy na dyskotece za 5 zł :pP hehe a teraz idziemy na zabawę organizowaną przez radę rodziców ze szkoły - pobawimy się a co !!!
Moja Amelka na nocniku "siedziała" od 4 m-ca, teraz woła jak chce kupę, siku jeszcze zrobi w pamkpa ale to drugie już nie pamiętam kiedy zreobiła do pampersa.
Odnośnie lekarza z USG na NFZ - w Świebodzinie jest dr Kucharczuk - ja chodzilam całą ciążę na NFZ - wizyta co m-c, potem częściej - na każdej wizycie USG, mierzenie dziecka i słuchanie serduszka, skierowania na badania - wszystko za darmo. To jest już taki dziaduś ale ja jestem bardzo zadowolona :)
 
czesc

Future wspaniale sa takie chwile co nie ;-) No Ty masz blizej do Helenki niz ja do swojego brzdaca ;-) Co do hipokratesa to ja wiem, ze tam jest wsio ok. Chodzilam tam z Fruciem jak bylam w ciazy. Widzisz czlowiek chce sobie polepszyc, bo teraz chodze do babki ktora w szpitalu tez jest i popatrz komplikacje z usg sa :sorry:

aneteczka gratki za brak smoczka :tak:

niuskaa, pr no wlasnie na nfz czegos szukam ;-) Ale spoko wole chyba ten hipokrates. Niz z nowu gdzies na nowo lazic.
 
czesc :-)

Wiktor wsłuchany w swoja liste to mam chwile ;-)

Marzenka moze jakies foto z nową fryzurką ? ;-)

Larvunia co do gina w G-wie to nie pomogę, ale też czekam na wieści kto tam sie kryje :-)

Madziarena co do Kucharczyka potwierdzam, sama do niego kiedyś chodziłam jak mieszkałam w Ś-nie, dziadek już, nie zna się za bardzo na nowoczesnych metodach, ale i tak jest super ginek ;-)

no i witam wszystkie niewymienione :-)
 
czesc:-)
a u mnie wyjatkowo dawid byl spokojny w nocy,przewaznie budzi mi sie o 3 i akcje robi:eek::eek:a dzis wlazl do nas do lozka niewiadomo kiedy.
co do kucharczyka to ja tez potwierdzam ,sama do niego chodze i jestem zadowolona.
daffi jak ubierzesz cieplo to raczej nic nie powinno sie stac.
beti jak zrobie sobie sesje to wrzuce:-D:tak:
aneteczka niuska zdrowka dla dzieciaczkow:-)
megi slyszalas ze ci co mieli jechac 15 marca leca chyba jakos na poczatku miesiaca juz:szok:a moj ma jechac 5 kwietnia mam nadzieje ze nic sie nie zmieni.
madziarena milej pracy:-)ja dzis ide odebrac pit i od razu zanosze do urzedu,ciekawe kiedy kase dadza:eek:babka kasuje 30zl za rozliczenie pitu:szok::szok:musze sie sama nauczyc bo tak to zawsze mam problem ztym.takze dluga trase mam do pokonania dzis,
a u nas maja do wakacji otworzyc trzecia biedronke:szok::szok:szok:
 
czesc marzenko, super ze nocka spokojna ;-)
ojej pit trzeba zaniesc i sie rozliczyc, zapomnialam o tym.... :baffled:

ja zaczynam miec problem z mlodym.. zaczyna maniaczyc jak my juz z kompem i graniem :confused2: Moj na wolnym gra zawsze w zoombie, ze lazi facet i strzela w zombiaki. Mlody zawsze siadal obok i obserwowal a od paru dni gra w to... Na poczatku smialam sie i gadalam łłłeeee mlody zaraz sie znudzi bo to zatrudne dla niego. A teraz patrze a on myszka lepiej operuje odemnie, zabija zombiaki, krew sie leje, poziomy przechodzi, wie jak sie drzwi otwiera w tej grze, jak sie bron zmienia.. co ja nie mam zielonego pojecia :szok:
Dzis rano wstal, zjadl sniadanie, leki wziol i do mnie mowi, ze byl grzeczny, ze ladnie syropki wziol to teraz chce pograc :eek: :eek::eek: Zatkalo mnie i uswiadomilam sobie ze maniak rosnie. I te giera za drastyczna dla niego, wieeeeem. Dam mu godzinke pograc i koniec, wczoraj pol dnia gral...
 
hejka tym razem z rana :)

Future- ty sobie kup jeszcze z dwa opakowania tych podkładów, bo ja jak rodziłam w Gw, to im brakowało i nie dawali, a to idzie jak woda. A cc, ja nie miałam planowanej więc się inaczej czułam niź te co mają planowane. Jak ja rozmawiałam z dziewczynami po planowanej cc, z nieczuleniem w plecy to nie narzekały i mówiły że nie wiedzą co to bóle porodowe, wtedy kobieta nie jest tak wymęczona i lepiej znosi cc. Dasz radę :)

Zaraz wyruszam na spacer. Wczoraj poćwiczyłam i mam znowu zakwasy. Ja też mam Pity do rozliczenia, znajomych i jeszcze te cholerne pozwy, jak mi się nie chce :(
 
reklama
Do góry