reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej witam sie z kawką;-)
i zdrówka dla chorowitków:tak:

larvunia mój ma obsesję na play station, gry są bardzo uzależniające i my teraz mamy problem. ja na twoim miejscu bym ograniczyła póki jest mały i szybko zapomni:tak:
my tak zrobiliśmy, kupiłam kilka bajeczek i zawsze jak chciał grać to siadaliśmy i mu czytałam:tak: i tak przeszło jakoś, teraz tylko w soboty gra jak sprzątam bo jest spokój:-D

kroma ile płaciłaś za tego orbitreka?
 
reklama
Ale jestem wkur...:wściekła/y: od rana....była duża szansa na to by mąż przyjechał do nas na weekend i w ostatniej chwili wszystko się zawaliło, nici z wizyty w domu do 25-go nosz kurna już 10 dzień go nie ma, tęsknimy jak cholera a gdzie tu tyle jeszcze:wściekła/y::wściekła/y::no:
Humoru to już mi nic dzisiaj nie poprawi:crazy:
Marzenka no wiem że pierwsza grupa jedzie chyba 5 marca a druga ok 10 kwietnia mój na drugą się załapie, chyba że tak jak piszesz 5 kwietnia:-(
 
martuchaa- ja kupiłam go na ebayu i dałam 380 f, czyli jakoś 1800 zł. Kupiłam go z likwidacji sklepu, w Pl kosztuje 3300.

Ciasteczko- fajnie masz, ja nawet nie wiem czy bym auto dopaliła jakby mi mój M zostawił :)
 
Martuchaa no wiem wiem, ze trzeba ograniczac :sorry: Zaraz sie zbieramy na spacerek, juz w kuchni ogarnelam..., poprasuje jak wrocimy.
Licze na to ze jak mlody wroci do przedszkola to granie sie skonczy ;-) A teraz dzwonilam do mojego co tu zrobic, by mlodego oszukac ze komputerek musi odpoczac i jaki kabelek odlaczyc by komp nie dzialal, bo on skubaniec troche sie zaczyna znac i wie ze jak z pradu sie wylaczy gdzie trzeba wlaczyc :sorry: Wiec chyba dysk odlacze mu :sorry: i bede sciemniac ze komputerek sie zmeczyl :sorry:
Kurde rekawiczek znalesc nie moge dla mlodego... troche mrozno.
 
megi współczuję..

kroma no to faktycznie okazyjnie, też mi się marzy to może poszukam jakiejś okazji.
a strasznie dużo miejsca zajmuje?

larvunia udanego spacerku:-)
 
Wrocilam od lekarza. niesttey tylko wit c i nurofen mam podawac.
nie udalo mi sie zlapac rano moczu. Julka taka zablokowana na sikanie do nocnika ze hej..... zalozylam tylko pampersa po chwiliz dejmuje a z woreczka wszytskie siuski wyplynely do pampersa. z tym ze widac ze meczy sie przy robieniu siusiu i jak tylko probuje do placze.
jestem pewna ze to to.
musimy pobrac mocz... albo dzis sie jeszcze uda albo jutro najpozniej i od razu beda dzialac z lekami.
mam na zwykly mocz skierowanie i posiew. zobaczymy co sie uda zrobic.
W przychodnio nawet zycie do niej wrocilo ale etraz w domu tylko lezy jak wstanie sie przewraca i placze. dobrze ze kacperek kochany i ladnie sie bawi.
 
daffi- biedna Jula znow cos sie przypaletalo zdrowka dla niej
A u nas dzis Amelka oddala mi swojapieluche do przytulania bo mowi ze jest juz duza, ale za to dopadla sie do Jaska butelki z woda i mowi ze ona bedzie po nim dopijac...
Fotki w galeri;p
 
no hej, piekna pogoda na spacer chyba sie wybiore z kundlami.
menzu odkurza jupi ;)
co do podkladow to mam 3 opakowania, to jeszcze mam kupic?????????
a co do cesarki to kto mial jeszcze niech napisze. ja sie bardzo boje tego znieczulenia, ze sie nie wybudze, albo umre...OMG

nie chce o tym myslec...

aaaaaaaaaa, i wczoraj bylam u fryzjera;) mam wlosy do ramion, z 20cm obcielam, ale fajnie wygladam (i hope so)
buzki ;*
 
reklama
Future pokaz zmane na glowie ;-)
my wlasnie wrocilismy z lasku, ale tam jest ladnie :tak: cicho, spokojnie i bez wietrznie :tak:

pr gratki dla Amelki :tak:

daffi wspolczuje znowu cos :-(

katgen hello ;-)
 
Do góry