reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej ,hej
Ziiiimmmnnnnoooo!!!!!
Normalnie odzwyczaiłam sie przez te kilka lat od zimna.Polska zima by mnie chyba teraz zabiła hehehehe

Mykam popłacic rachunki jutro ciąg dalszy nic mi sie nie chce i obiecałam niuni żelazko...
Niech mnie ktos kopnie w ....
Zajrze pózniej
 
reklama
no a my bylismy u amelki w odwiedzinach,troszke tez pochodzilismy po parku,bo tak amelka nie chce wogule na dwor isc bo zimno jej:szok::szok:
a ja mam dzis frytki rybe i surowke:-Dale sie glodna zrobilam.
megi zdrowka,a moze niech twoj sie naje czosnku,zawsze pomaga:-)
niuska ten nocniczek fajny:-)
pr nie zaszkodzi byc przygotowanym:-):-):-)
hej krysiaczek:-)
 
a ja sie dzisiaj obudzilam po 5 jak moj wychodzil do pracy i jakos zasnac nie moglam, wogole dzisiaj cala noc co chwile sie budzilam... a teraz jakos mi sie spac zachcialo;p

marzenka- wytrwalosci ci zycze;p bo wiem przez co przechodzisz....


dafi- co u was?

u nas spokojnie.. week takisobie zadnej imprez nie bylo...raczej na glowie przeprowazdka..
wczoraj do Gorezwoaa do castoramy pojechalismy po panele podlogowe... zaoszczedzilam na panelach za to na listwach nie.. wyszly prawie tyle co panele..zalamac sie mozna.. jeszcze 5 l bialej farby kosztowalo 34zl a 10 tej samej firmy kosztowlo 33zl.. ale polityka/.. lekko zglupialam i kupujac wszytsko patrzalam czy nie ma jeszcze gdzies tak atrakcyjnych cen.. jedyne czego nie kupilam to syfonu do kuchni!
paranoja zeby w meiskznaiu syfonu nie bylo! no szok! butli gazowej tez nie ma i albo kupie albo nie wiem czy jeszcze mozna wynajmowac od zakladow z gazem....

Julka szalala w sniegu nocki sa takie w miare..
problemy z kupa moga byc od mziany kaszki z bobovity na nestle bo w nestle wiecej zelaza jest.. no i mleko tez ma zmienione z bebilon na nestle junior i w nestle junior tez wiecej zelaza.. narazie zmienilismy znow kaszke na bobovite jak sie unormuje to ok jak nie to znow wracamy do bebilonu.

a co u Ciebie ? jak samopoczucie? ucaluj tam malenstwo ode mnie:D
jejku juz niedlugo bedzie tu wsrod nas a jeszcze niedawno pisalas nam ta radosna nowine!:*
masz juz wszytsko poszykowane?
 
Mam na imię Krysia, mam 24 lata. Jestem z Gorzowa i w lutym zostanę mamą :) Cieszę się, ze mnie do siebie przyjęłyście hihi :) Nie wiem co byście chciały więcej wiedziec..
 
Hej lasencje
melduje sie tylko na szybko ze wrocilismy dzis
dopiero okolo 16...
droga byla dobra sniegu malo
tylko szymek raz zwymiotowal nam po drodze
kaszel go cos meczy i pewnie dlatego...
musielismy sie zatrzymac i go powycierac...
teraz juz pranko mam wyprane
pakunki rozpakowane i wsio..
waloweczka schowana do zamrazarki hehe
tongue.gif

tescie juz bilety maja kupione na 20 grudnia do nas a powrot na 5 stycznia...
poczytam was tak po lepku tylko..:-p
 
daffi- fakt te listwy kosztuja tyle co panele...:( i na te promocje to tez trzeba uwazac, bo nieraz wiecej mozna kupic taniej niz mniej. Fajnie ze nocki spokojniejsze:) a co do tej kupy to moze musi wiecej pic? a dajesz jej rumianek i koperkowa? bo jak maleka miala zaparcia to jej pomagalo..

witaj justyska;]

Magda- widze ze wyjazd udany;] nam mloda zymiotowala jak jechalismy nad morze bleee w samochodzie walilo nawet jak waracalismy...;/

a ja mojemu posmazylam rybe bo se wywmyslil po grecku a on juz robi reszte....
bylam sobie czapeczke kupic zeby mnie juz wiecej lepek nie bolal;] mloda zasnela a ja sobie chwile posiedze bo mnie jakos krzyz rozbolal...
 
Ostatnia edycja:
witam kolejna nowa mamusie:-)
ale dzisiaj zimno no ze w morde gdyby nie ten wiatr to bylob ok:tak:
jestem dzisiaj ztyrana jakas, musze dywan wyprac bo starsza nawet na niego pawia puscila tylko zastanwiam sie jak on bedzi wygladam bo to jakas cholerna
krecona welna:eek:
oddalismy im naszego shaggiego
 
reklama
Do góry