reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a ja sie dzisiaj obudzilam po 5 jak moj wychodzil do pracy i jakos zasnac nie moglam, wogole dzisiaj cala noc co chwile sie budzilam... a teraz jakos mi sie spac zachcialo;p

marzenka- wytrwalosci ci zycze;p bo wiem przez co przechodzisz....


dafi- co u was?
 
Ostatnia edycja:
Cześć...
A my dziś w domku nigdzie nie wychodzimy, Zuzia znów od rana psika co chwila i smara się, mój ją zaraził:crazy: kurcze z nim też nienajlepiej, pewnie jutro do lekarza pójdzie bo kaszel go dusi jak nie wiem nawet bral syropy te co miała Zuza i nie pomogły mu jeszcze bardziej się męczy a jeszcze na służbę wszedł dzisiaj ciekawe jak wytrzyma do jutra:sorry:
Czekam do środy to coś pokupuję do młodej i mojemu jeśli pójdzie do lekarza, jejku te chorubska:no:
madziarena gratuluję Amelce chodzenia:tak: teraz to się zacznie hehe
marzenka skąd ja znam takie zachowanie:-) moja do dziś tak ma i nie wiem kiedy jej przejdą te napady złości:confused2:
A u nas nie ma śniegu tzn nie pada:no:
 
Witam sie poniedzialkowo :)

ja sie meczylam z bolem przez wekend nic nie pomagaly leki, dzisiaj mialam do lekarza jechac ale jak sie obudzilam to juz nie bolalo i do tej pory nic mi nie dolega. Nie mam pojecia co to bylo, ale mam nadzieje ze nie powroci bo tylko lezac mnie nie bolalo. Dobrze ze byl moj M to sie Marta zajmowal.
A tak to u nas wszystko ok. Ciesze sie bo w polowie grudnia M dostanie premie, akurat przed samymi swietami wiec bedzie mozna zaszalec :) Chce na milkolaja zamowic taki nocnik, co myslicie o tym??
NOCNIK RÓŻOWY DLA KSIĘŻNICZKI FISHER-PRICE (1324287541) - Aukcje internetowe Allegro


madziarena- gratulacje dla Amelki :) teraz to sie zacznie ganianie za nia ;-)

larvunia- wytrwalosci w leczeniu Marcelka niech szybko wraca do zdrowia, a o wymazie gardla to ja ci nie pomoge bo nie mam pojecia.

Megi- tobie tez zycze zdrowka dla meza i corci :)
 
Amelcia jeszcze na całego nie chodzi - ale 10 kroków sama zrobiła wczoraj :) zawsze to coś. Mam pytanie - poszukuję sprawdzonego sposobu na SZYBKĄ I SKUTECZNĄ naukę! w niedzielę mam egzamin a nie mam jak się uczyć przy tym moim małym szkodniku :(((
 
a ja chciałam się przywitać ;) Jestem już od jakiegoś czasu na tym forum, ale dopiero dzisiaj znalazłam wątek z Gorzowa ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie- te obecne i te przyszłe!
 
hej dziewczyny
madziarena gratki dla mlodej zobaczysz codziennie bedzie coraz wiecej krokow robic:tak:
byl taki film " nielubie poniedzialku no do mnie pasuje dzisiaj jak ulal:baffled:
starsza w sordku nocy wymiotowala wsumie nie wiadomo od czego, rano glowa ja bolala wiec juz do szkoly nie poszla,
z mloda pojechalam do larybgologa bo cos miala bialego gleboko w uchu i okazalo sie ze zapalenie kanalu sluchowego czyli po ludzku zapalenie skory, musze jej kwasem bornym czyscic ucho i jakas masc aplikowac,
dobrze ze ja nie mam dzisiaj jazdy tylko jutro ale wszystko sie znowu kumuluje :oo:

hej krysiaczek
 
ammmmmmmmmmmmmmm napisalam sie i mi posta wcielo grrrr

megi, ciacho- zdrowka
madziarena- postaw na sciagi, to moj sprawdzony sposob, tylko tak zebys wiedziala co na ktorej jest;p a z czego masz zaliczenia i egzaminy??

a ja juz naszykowalam torbe do szpitala i ciuszki na odbior mlodego caly komplet staremu naszykowalam;p

wyprasowalam i ulozylam ciuszki w szafce, posciele wyprane wyprasowane w sumie juz prawie wszystko naszykowalam;p jeszcze musze pozyczyc od Asi rozek no i kupic pieluchy itd itp.

no i naszykowac ciuchy dla siebie bo ostanio to mi stary spodni nie przywiozl;p

wiem ze ze mnie wariatka ale jakies mam przeczucie ze do terminu nie dotrzymam;/ ale mam nadzieje ze jednak ta torba to dopiero na styczen bedzie potrzebna...


Annes, ciacho - jak sie nazywal ten plyn nar rany w sprayu co pisalyscie kiedys?

Krsysiaczek- witam;] skad jestes? napisz cos o sobie;]
 
Ostatnia edycja:
reklama
AniaPR- lepiej być na wszelki wypadek na przód spakowanym, też jestem tego zdania:tak:
krysiaczek- witaj i napisz coś więcej:tak:
Madzia a wy już nie w domku???? jak było u teściowej??:-)
madziarena a nie ma kto ci małej popilnować byś mogła w spokoju się przygotować do zaliczeń??
ciasteczko oby małej szybko te ucho się wygoiło.

Zuzia trochę się przespała, kurka wodna męczy ją ten okropny katar:baffled: gotuje mi się pomidorowa dawno nie jadłam, odleję też rosołku żeby mój sobie jutro posmakował no i może moja niunia się skusi chociaż jej ciężko zupy wchodzą:no:
 
Do góry