reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

kasia 001 czechow jest 2 km od gorzowa zwykly autobus mzk tu dojezdza wiec dla mnie to nie problem podjechac do gorzowa np na spacerek :-) a gdzie chodzilas do liceum?? bo ja tez jestem ze staszica a dokladniej z tuwima i chodzilam do 8 lo tam na dunikowskiego :-) a znasz moze natalie zajner albo marte karska?? one mieszkaja wlasnie na sportowej :-)

tak bo one chodzily do 5-podstawowki ale do przeciwnej klasy, znam ale z widzenia tylko, nie kumplowalysmy sie..do liceum chodzilam informatycznego na slaskiej takze nie znamy sie :/ a znasz julke borgesen??
 
reklama
kasia001- zagłosowaliśmy!!! ślicny jest Maksiu! buziolki dla niego
Madzia- i mosisz pic takie biedna Ty
Katgen- nie dolkaj sie!!! masz jeszcze Izulke
 
tak bo one chodzily do 5-podstawowki ale do przeciwnej klasy, znam ale z widzenia tylko, nie kumplowalysmy sie..do liceum chodzilam informatycznego na slaskiej takze nie znamy sie :/ a znasz julke borgesen??
z widzenia ja znam bo chodzila do gim nr 7 ona chodzila do c a ja do b
a tak wogole czesc wszystkim :-)
 
Kasia ja tez oddalam glosik :tak::tak: slicznego masz synka,dawaj jeszcze jakies fotki pokaz nam malego :tak::-):-)

niuskaa hejka co tam u was?? jak martusia grzeczna?pewnie spi co??...
menu na chrzciny juz przygotowane?
 
tak juz menu jest przygotowane :tak: a marta sobie wlasnie zjadla a teraz w lezaczku jest i gada do zabawek :-)
ciasteczko ja tego torta bym chcialala z taka masa na gorze co wkleilas fotke, a wogole to z czego ta masa jest zrobiona??
 
a ja zajadam prazynki oj czuje ze znow przytyje przez zime bo wpierniczam za duzo :-D:-D...

kaska dawaj barszczyka hehe,szkoda ze tramwaju tam do was nie ma...:-D:-D..

a niuskaa ubranko jakie macie na chrzciny??jakas kiecke czy kombinezon?
 
mamy taki komplecik kurteczke i spodnie do tego byla czapeczka :-) a pod spodem bedzie miala sukienke.
Ja dzisiaj zrobilam na obiad gulasz do tego makaron i ogorki :-) nawet dobre wyszlo :-)
 
reklama
Do góry