reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

katgen gadalam z mezem i niestety nici z naszych planow :-( maz jezdzi do tego miedzyrzecza samochodem 3 osobowym wiec ja z mala sie nie zmiescimy bo on jeszcze kolege bierze ze soba....
 
reklama
a ja dzis ogorkowa zrobiłam Nati dopiero je wczesniej nie chciała. No i czekamy na gosci mała juz od 2 h czeka na babe:-D
 
ogladalam rozmowy w toku hehe dobre..
Kasia ciasto dobre ale robilam inaczej niz ty mialam latwiejszy przepis jak znajde to wrzuce pozniej,tylko dalam za malo jablek ale w smaku jst ok na nastepny raz bede juz wiedziala :tak::tak:...

Marzenka gdzie sie dzis podziewasz??

larvunia a wy na spacerku?? a dawalas ogloszenie o mieszkaniu tez na alegro??

dobra mykam bo mloda gra...:tak::tak:
 
tak magda dalam na "otodom" i na "egorzow" wiecie co ja juz chce mniej za tro mieszkanie chce 110tys... musze jak najpredzej je sprzedac. MUSZE! Popytajcie sie kobity czy ktos neichceialby kupic. Bez posrednikow sprzedaje bo kroja za nic. 70m2 za 110tys, mieszkanie w kamienicy na piece do remontu ale ma okna juz plastikowe, z lazienka i wc. Na ul. Garbary w Gorzowie - samo centrum!
 
no ja ci larvunia nie pomoge nie znam nikogo kto chcialby kupic..

moze ta kobita sie odezwie co chciala kupic...

jak spacerek w lesie byliscie???
 
wiem ze sie odezwie, ale kredyt bierze na niego i jeszcze nie wie czy dostanie ten kredyt. Ona na bank chce to mieszkanie. Tylko ona kaze nam czekac dluzej niz mozemy! :-(

na dworku bylismy :tak: niedawno wrocilismy:tak:
 
tak juz menu jest przygotowane :tak: a marta sobie wlasnie zjadla a teraz w lezaczku jest i gada do zabawek :-)
ciasteczko ja tego torta bym chcialala z taka masa na gorze co wkleilas fotke, a wogole to z czego ta masa jest zrobiona??

niuskaa ok zrobie z taka masa to jest masa z piane marshmallow jest super w smaku i taka plastyczna:-) takze pasuje ci cena 80zl??
 
wiem ze sie odezwie, ale kredyt bierze na niego i jeszcze nie wie czy dostanie ten kredyt. Ona na bank chce to mieszkanie. Tylko ona kaze nam czekac dluzej niz mozemy! :-(

na dworku bylismy :tak: niedawno wrocilismy:tak:


no tylko trzeba sie liczyc z tym ze tak od reki kredytu sie nie dostanie ze to troche trwa...:tak::tak:
wiec czy to ona czy ktos inny to i tak pewnie bedziecie czekac bo teraz raczej malo kto moze sobie pozwolic kupic chate bez kredytu :tak:
:tak:
 
wiem ze sie czeka, sama kupowalam na kredyt to mieszaknie gdzie teraz mieszkam i czekalam 1,5 mies... ale ona nam kaze czekac 2-3-4 miesiace :-(
No i jest jeszcze jeden gosc co za 100 tys chce za gotowke kupic... wlasnie dzwonil do mojego kolega ze jest chetny za gotowke. Tylko ze strasznie tanio chce... Moze uda sie go nakrecic na 110 tys :-( Malo sie zdaza ze ktos gotowka rzuca... moze sie uda :)
 
reklama
Do góry