reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam
Magda Ty juz po obiadku a ja dopiero sniadanie zjadlam :-Dale zaraz zabieram sie za robienie obiadu.to znaczy barszczyk z pierogami z kapusta i grzybami .na latwizne poszlam i gotowca bede jesc tym razem.
a ja polecam Miedzyrzecz i to bardzo.mialam swoja sale z wlasna lazienka.mama mogla ze mna spac..miala wlasne lozko.i za 8 dni zaplacilam 100 zl :)polozne super naprawde.a do Skwierzyny za nic w swiecie.powiem tylko ze jak w Przytocznej rodzil sie wczesniak jkis i tarafial tam to umieral:-:)eek:wiec za zadne skarby.zreszta na stronie Fundacji rodzic po ludzku Skwierzyna ma 2 gwazdki na 5 , a Miedzyrzecz 4.5 / 5.
 
reklama
Ale ja tez miło Międzyrzecz wspominam. Położne miłe i ogólnie ładnie porodówka super wypas i sale tez ok. Tylko własnie lakarza mam ze skwierzyny
 
no to bede miala delemat widze gdzie rodzic :-p hehehe jak juz bedzie nastepna dzidzia... ale narazie zadnej fasolki nie ma.. :-(

my tez juz dawno po obioedzie, mezus zasol sobie a mielismy isc do lasku na spacerek... :sorry: dam mu jeszcze z 30 min jako dobra zona hehehe i zwale z wyra :-D
 
heh no chciualabym miec juz kolejna dzidzie, juz dawno chcialam, ale finanse nie pozwalaja no i brak pracy :-( Biore jak narazie tablety anty, wiec dzidzi nie bedzie jak narazie :sorry:
 
U nas nie pada w koncu to idziemy chwile na dwor i do sklepu :tak::tak:po capucinko :-):-)..

to narazie baby !!! :-):-)

katgen a ty co dzis taka cicha jestes???
jakie to chcialas zmainy wprowadzic jako oderator??

 
mnie boli łeb i nie mam wogole humoru. Jutro mam imienimy a mój K. nie dosc ze zapomniał na bank to jeszcze ma wyjazd z szefowa do lubina wiec wroci późno i pewnoie odrazu pójdzie spac a my tu bedziemy siedziec same.
 
reklama
Hej ja wrocilam wyskoczylam do sklepu po capucino i wkurzylam sie ..
kupilam przez pomylke czekoladowe :wściekła/y::wściekła/y: ktorego nie lubie,a w sklepie mialam w reku waniliowe i takie mialm kupic ech..ale szymek wydziwial bo zobaczyl lody i uparl sie ze chce !! no to na szybciocha chwycilam i tak sie pomylilam :tak::tak:

kasia nie martw sie to tylko imieniny :-):-) moze zrobi ci jakas niespodzianke....
a kamil z szefowa hihi :-D:-D jedzie...

 
Do góry