reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no i c.h.u.j zadzwonili do nas ze odwoluja ogladanie mieszkania :-(
ciekawe kiedy je sprzedamy... nie wiecie czy ktos nie szuka mieszaknia do remontu?
 
reklama
czytalam o tym ksiedzu w gorzowie co zmarl
kurde straszne taki mlody facet,szkoda cale zycie mial przed soba...:-:)-(

larvunia a co tak zle u was w tym szpitalu??

slyszalam ze skwierzyne sobie chwala dobrze,ja na nasz oddzial nie narzekalam opieka dobra jak dla mnie...:-):-)

dobra ide pomyc szafki w kuchni trzeba brac przyklad z marzenki :-D:-D ze ciagle sprzata to ide tez cos robic...:tak::tak:
 
no i c.h.u.j zadzwonili do nas ze odwoluja ogladanie mieszkania :-(
ciekawe kiedy je sprzedamy... nie wiecie czy ktos nie szuka mieszaknia do remontu?


spokojnie pomalu sprzedacie..:tak::tak:
a ten gosc co mial znac do niedzieli wam dac to co odmowil??

uciekam bo komp cos znow sie wieszac zaczyna :wściekła/y:
:wściekła/y:
 
u nas w mczu tez dziewczyny sa niezadowolone... i rodza w skwierzynie. Nio ale ja tam jestem zadowolona z naszego odziału. miło wspominam. Najgorsze jest to ze dr co mnie prowadzi w skwierzynie pracuje. I przy Nat mnie namawiałzebym tam rodziła. I jak przyszłam do niego po prodzie i mowiłam ze meczyli mnie cała noc powiedział ze sama chciałam tu rodzic wiec teraz sie zastanawiam nad skwierzyna bo zawsze lepiej u swojego lekarza. A tak wogle mojej kolezanki mama jest połozna w świebodzinie i jak ja byłam juz na porodówce to przyjechała i chciała mnie tam zabrac zebym w wannie rodziła. Ale ja sie juz nasłuchałam o porodach w wannie i jakos przekonana nie jestem.
 
reklama
my juz po obiedzie....a u nas leje i leje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja chyba jestem jakas inna bo bylam zadowolona z opieki w szpitalu nie moge narzekac :no::no:...:-):-)
dla mnie pielegniarki byly ok,pomagaly i byly mile :-):-) takze wszystko dobrze..

dobra narazie lece pozmywam zaraz naczynia :tak:
:tak:
 
Do góry