reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Cześć kobietki:-)
Parę dni nie zaglądałam ale chyba włączył mi się syndrom "wicia gniazda" pod koniec ciąży, więc mam tyle energii że rodzinka dziwnie się na mnie patrzy, że w ten upał, sprzątam, prasuje i myje podłogi. W sobotę wybraliśmy się nad jezioro. Ja zaległam jak foczka w cieniu, kąpieli już nie będę ryzykować. Potem grillek u rodziców a wczoraj odwiedziny u rodzinki męża w Międzyrzeczu. Taki rodzinny weekend:-).
Atagata - współczuje z tym mieszkaniem, my też trochę wynajmowaliśmy i różnie jest z tymi ludźmi, czasem mm wrażenie że niektórzy żyją po to by oszukiwać, ja za tydzień będę donoszona więc już bliżej niż dalej
Agnis - niestety remonty tak wyglądają, trzymam kciuki żeby szybko się skończył

Całej reszcie życzę miłego dnia, plażujcie, odpoczywajcie, pluskajcie się w jeziorach w końcu mamy lato:-)
 
reklama
dzien dobry
atagata mam nadzieje ze cos znajdziecie, sa mieszkania duże pod wynajem ale i cena odpowiednia
kroma to sie nad jeziorem byczycie super:-):tak: ja nie lubie takiego spędu, masa ludzi to nie dla mnie:no: nad morzem jeszcze ujdzie chociaz czesto i też szukamy luźniejszego miejsca idac nawet kilkaset metrow:-D
dzisiaj chociaz wiaterek jest bo wczoraj porażka byla 36 stop i powietrze stało:baffled:
 
hej wszystkim:) dziś oglądamy po południu dwa mieszkanka. wyglądają fajnie, ale dwa poziomy - a tego chciałam uniknąć. No ale trudno:) Zaraz idę do fryzjera bo moje siwki już mnie dobijają i choć mój luby twierdzi że naturalne są piękne ja się jakoś staro czuję. Dlatego czas coś zmienić:) Chyba będę blondyną - ale jeszcze nie wiem co fryzjer mi powie na mój pomysł:) trzymajcie kciuki, hehe..

I jeszcze jedno - wybraliśmy na razie dwa imiona: Maja albo Liliana. Nie wiem które bardziej będzie pasować mojej niuni... kopie na obydwa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
atagata takie mieszkania jak domek:tak: cos na pewno znajdziecie:-)
a Lilianki to fajne babki co do majek mam mieszane uczucia;-) jeszcze się okaże po, że całkiem inne imie wybierzecie;-)
dzisiaj przyjemnie na dworze:-)
 
Hej i ja.

Ciasteczko ja mam o tyle fajnie, ze w tygodniu malo ludu nad jeziorkiem. Rano to w ogole prawie nikogo nie ma. A na weekendy ogrom ludzi, dlatego jade tylko rano na 2 godz, a potem pod wieczor jak wszyscy wracaja. Ja to jak sa tlumy boje sie o dzieciaki w wodzie.

Atagata a mi sie Maja podoba. Moze dlatego, ze te Majki co znam to bardzo fajne sa babki. Zreszta ja zawsze uwazam, ze to twoje dziecko bedzie i tobie ma sie imie podobac a nie innym. Mi kazdy gada ze Arki to wredne sa. Wkurza mnie to.

Mamuska mnie tez tak nosilo przed porodem w tamrym roku i w upaly latalam jak szalona.
 
Hej....
ja dzis zalatana , bo do roboty potem szybko obiad i juz do ortodonty jechalam :tak:
teraz zimne piwko popijam :tak:
choc u mnie dzis ciut chlodniej w nocy niezle popadalo i w dzien bylo pochmurno ale 24 st
taka fajna odmiana po upale ;-) ale od jutra znow 29 st :-p

Mnie sie podoba i Maja i Lily :-) ale to drugie chyba bardziej :tak:

atagata i jak mieszkanka ogladaliscie dzis ? bierzecie ?

Mamuska mowisz ze w mczu bylas , ja pochodze stamtad :tak:

Kroma ciebie podziwiam ze sama dajesz rade trojeczke ogarnac na plazy :szok::tak:

Ach jutro znow trza rano jechac nie chce mi sie :no:
juz sie urlopu nie moge doczekac, ale jeszcze troszke :blink:

Milego wieczorku :happy2:
 
dzien dobry
nikogo nie ma :baffled:
atagata jak mieszkania zdecydowaliscie sie na jakies?
kroma nieważne ze blisko z cala trojka to juz jest wyczyn ale widac dajesz rade:tak::-)
owca a od kiedy masz urlop? wybieracie sie gdzies?
 
Hej...
a no pustki ale co tu pisac codzien :baffled::baffled:
jem kanapki i zapijam piwem :rofl2:

Ciacho urlop mamy od 9.08. i jedziemy do Karpacza a dokladnie do Milkowa 3 km od samego Karpacza :tak:
na 7 dni takze bede odpoczywac i lenic sie :-) a potem jeszcze na 7 dni do tesciowej :laugh2:
 
reklama
Do góry