reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam się z rana :)
Dobrze, że już chłodniej, nigdy nie narzekałam na gorące lato ale w tym roku jakby było cały czas 20 stopni to byłabym zachwycona, nad morzem i w innych miejscach gdzie się ludzie urlopują może być gorąco ale w mieście, na 4 piętrze niekoniecznie:-( dla mnie to jakiś koszmar.
U mnie wszyscy już powychodzili do pracy i szkoły. Owca28 rzeczywiście dziewczyny są zachwycone i na razie przynajmniej deklarują chęć pomocy, syn jak to nastoletni chłopak jakimś wielkim entuzjazmem nie pała. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. My jesteśmy taką rodziną patchworkową, dla obojga to drugie małżeństwo i często spotykamy się z dziwnymi reakcjami na temat ilości dzieci. Czasami myślę, że wszyscy nas zaliczają tylko do jakieś patologii:-D:-D. Wczoraj np byliśmy z mężem u lekarza i spotkał jakiegoś znajomego z dawnych lat z pracy, on się go pyta: pierwsze? , mąż na to: nie, czwarte. Po czym chwila konsternacji i on: ooo, to przynajmniej zniżki na basen macie:-D:-D:-D.

A też wciągam truskawki codziennie, to mój zestaw obowiązkowy ale chyba pomału się kończą:-(

Miłego dnia dziewczyny :)
 
reklama
mamuska nieźle no ale co sie dziwic przecież 4 dzieci to czysta abstrakacja dla ludzi, a kiedys to byla jakas norma
poza tym w naszym wieku czesto gesto kobiety rodza pierwsze:tak: ja tez na 4 pietrze :-D:-D
 
agnis latem to pol biedy gorzej zima ja mam bo sasiadow mam tylko z jednej strony, druga to szczytowa
ale da sie zyc:-D milego dnia, zajrze później
 
Cześć dziewczyny:)
Mamuśka - doskonale Cię rozumiem. Ja też spotykałam się z dziwnymi reakcjami na wieść że spodziewam się trzeciego dziecka. Nawet niektóre osoby z mojego otoczenia próbowały mi to wyperswadować - więc ja wyperswadowałam te osoby z mojego otoczenia:)) A kiedy rodzisz? kto Cię prowadzi?
Jeny nie mam pomysłu na obiad. Co gotujecie?
 
Atagata mądre posunięcie :tak:

Ja tez troche mysle o trzecim. Tzn raz mowie kategoryczne nie a raz chcę :-D bo to ze 3 to sie nie boje ale ja chcialabym tym razem dziewczynke..a nie ciągle chłopy i chlopy..nawet siostry nie mam..kuzynki daleko...:-( a pewnosci mi nikt nie da...


U mnie dziś pomidorowa z makaronem. Poszłam na łatwizne. 2 dni z bańki. Bajka :-)
 
ja miałam przez ostatnie dwa dni zupę cytrynową (zaczepista na upały!). A teraz zdecydowałam się na młody groszek i kuraka. W sumie też łatwizna;)
A pomidorowa to moja i mojego syna ulubiona:) jak na weekendy jedziemy do rodziców na wieś to babcia zawsze dla nas ma po miseczce pomidorowej:) babunie są super. Szkoda tylko że to rodzina od strony mojego lubego. Z moją najlepiej na zdjęciach :-(
 
baaaardzo prosta: gotujesz wywar z warzyw i skrzydełek (ale skrzydeł nie za dużo - ja daję 2-3 na 3 litry wody) i doprawiasz jak do rosołu. Jak gotowe to przecedzasz by mieć klarowny rosołek. Sok z cytryny - do smaku - w zależności jak kwaśne cytryny. Dorzucasz posiekany szczypior i świeżą kolendrę i makaron ryżowy. jak nalewasz na talerz to dorzucasz plasterek cytryny albo limonki (ładnie wygląda) i tyle:) pycha! zdrowa i zaspakajająca pragnienie w upalne dni.
 
reklama
atagata bardzo oryginaly przepis:tak: ja z ranca zrobilam bigos z mlodej kapuchy i udusilam uka z kuraka do tego mizerium bedzie i git każdy sobie wybierze co chce
agnis u mnie w rodzinie to same baby
cos mi sie znowu przyplatalo z oka cieknie:confused2:
 
Do góry