reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
my po szczepieniu.martyna warzy 8kg..
ciacho o 4,30 na cyca sie przebudzila i spala do 7-45 ale ja od 6 juz u dawida w lozku bylam bo on wyspany jak zwykle.
,mam powoli gluten wprowadzac,kroma dajesz juz?
 
Marzenka- ladnie wazy mala:) P wczoraj byl z Amelka u lekarza i maja obydwoje wirusowe zapelenie spojowek i my tez mozemy sie zarazic;/ A P dzis idzie do okulisty jeszcze zobaczymy co ona jemu powie. A ja zapisałam sie prywatnie do naczyniowca, ciekawe czy mnie skieruje na zabieg i na kiedy
 
marzenka to mala duzo wazy, moja mloda jak miala rok czasu wazyla 10,5kg:-D wazne ze zdrowa:tak:
pr wspolczuje bo ja tez mialam wirusowe i przepisal mi okulista krople na alergie i lecze sie juz 4 tydzien, przeszlo mi po 2tyg tydzien mialam przerwy i od tyg znow cos ale teraz ntybiotyk biore bo z oka lecialo:baffled:
 
Hej dziewczyny

Ciasteczko, PR zdrówka dla Was, z oczami nie ma żartów.
Pisałam na fb ale ciacho nie jest w grupie wiec napisze tez tu. Moja mama ma jutro wizyte u onkologa i dowiemy sie jaki jest wynik tomografii komputerowej, okropny strach i nerwy, ale wierzymy ze bedzie dobrze. Byle do jutra jakos wytrzymac..

Marzenka małego pulpecika masz, moj Kubus wazy 11 kg:szok:

Dzisiaj Ania Future przywiozla mi ciuszki, ktore od niej kupilam, fajnie bylo chwilke pogadac i w koncu sie poznac, szkoda ze Kubus sie wstydzil i nic nie mowil :tak:
Dzis bylam w miescie patrzec za okularami dla mlodego, te ktore ma odginaja mu uszka i boje sie ze mu tak zostanie, zamowilam mu inne, ale zadnego wyboru w tym Gorzowie.. na tyle optykow znalazly sie raptem 2 pary, ktore byly w miare.. mam nadzieje ze tym razem nie bede zalowac wydanych pieniedzy i sie sprawdza. Wzielam te cienkie szkielka, bo przy wadzie Kubusia zle by wygladaly takie grube.Zrobia na zamowienie, wiec dopiero w sobote odbierzemy. Zobaczymy, czy nowe brylki też tak chetnie bedzie nosic:confused:

Dobranoc all
 
Marzenka- daję od jakiegoś miesiąca już kaszkę z glutenem. A młoda ładni ci waży. Taka kluseczka jak mój Antoś. Ja za tydzień mam szczepienie.

ciasteczko- mi się też serducho kraja, ale ja już taka jestem, że muszę przeczytać i zobaczyć. Ja to walnięta jestem bo jak słyszę gdzieś płacz dziecka to bym komuś na chatę weszła. Ostatnio babka dziecko w przychodni skarciła, dała mu klapsa przy wszystkich i coś tam nagadała mu za to, ze się gumą z buzi bawił i się spytałam czy ona się nie boi, że ją ktoś nagra i będzie ją po sądach ciągał. No nic nie powiedziała.

Pr- zdrówka dla dzieciaków i oby wam się nie przyplątało. Ja miałam ale bakteryjne to ślepa byłam przez kilka dni.

Aniołek- trzymam za mamę kciuki. A co do Kubusia, mój Arek też jest nieśmiały, długo się oswaja. A nie boisz się, że jak ma cieńsze to jak mu spadną to się szybciej potłuką. Ja mam też dużą wadę i jak miałam te cienkie to ciągle biegałam na wymianę bo mi pękały szybciej. A teraz mam grubsze i odpukać o 6 lat nie zbiłam ich. A i mam nadzieję, że się w końcu te sprawdzą.

A ja też widziałam naszą szaloną Future. A ja bym z chęcią na dłużej się z nią spotkała a nie tak w biegu :-)
 
Cześć moje promyczki :-D :rofl2: :-D
Moja Michalina też ok 11 kg teraz waży ;-) 98 ciuchy nosi +/- zależy jaka firma i ile razy wynoszone ;-)
Ale dzień :-) niby nic a zaliczam do udanych :-) Czekam na mojego małża i idę pobiegać. Wczoraj nie biegałam, dzień wolny był. Dziś już nie odpuszczę. Ale zgrzeszyłam!!!!! Zżarłam chipsy i zapiłam colą!!!!! Ło losie drogi.. ale już noralnie nie mogłam. Przed @ jestem a w tedy to ja mogę wszystko pochłaniać i w ogromnych ilościach a słodycze to już w ogóle. Znowu i dzieci małe przemeblowanie robiłam w zabawkach posprzątałam TAAAAAAAKKKKKK mnie nosi :rofl2:



Zdrówka dla Was wszystkich i Waszych rodzin!!!!
 
dobranoc.gif


:rofl2: :rofl2: :rofl2:
 

Załączniki

  • dobranoc.gif
    dobranoc.gif
    69,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
witam
oj juz dawno tak nie spalam dlugo:-Dmoja po szczepieniu obudzila sie tylko o 2 i o 4.30 i do tej pory spi.... aczasem po 5 razy do niej wstaje..takze moge powiedziec ze sie wyspalam no w koncu:-D
no w ciagu miesiaca przybrala 1300 troche duzo ale tez nie ma tragedii...dawid tak samo przybieral jak to pani stwierdzila mam dobry pokarm...a nic nie poradze ze chce jesc:-p
kroma a to ja nawet niewiedzialam ze jest taka kaszka..musze sie rozejrzec bardziej;-)
Ezoja ja tez wczoraj zgrzeszylam chipsy gora:-Dno ale to tylko mala miseczka byla:tak:
ja musze pilnowac by nie byc glodnym bo jak zglodnieje na maksa to juz kaput:-D
 
Do góry