reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ezoja ja swoja ture tez zaliczylam a brzuszki wieczorem ja z taka gumowa tasma cwicze i powiem ze sa efekty mam mniejszy brzuch niz kiedys ale moje kg stoja w miejscu:baffled:
owca to sie obłowilas na zakupach, szkoda ze u ns takich nie ma i popatrz jedna siec sklepow a ceny rozne:baffled:
 
reklama
hejka

Ja byłam na szopingu i powiem wam, że oddawna się tak nie obłowiłam w Bereshka były 80 % przeceny i kupiłam sobie spodnie po 29 zł i jedne po 39, sukienkę w SinU po 29 i jeszcze dwie bluzki po 9 zł i jedną po 19 ale trochę za obcisła w biuście bo miałam inny stanik a jak przymierzyłam na usztywniany to za obcisła i chyba będę szła wymienić jak można, a jak nie to poczekam aż przestanę karmić.

Ciasteczko- zdrówka dla ciebie, mnie też ciągle coś oko męczy, dziś miałam opuchnięte lekko rano ale już zeszło.

Owca- to widzę, że ty też obłowiona i tak trzymać.

Ezoja- no to sobie pobiegałaś troszkę. Ja już pisałam, ze ja biegać nie lubię. Pobiegnę w jedną a powrotem to już bym nie wróciła tak szybko. No ja mam orbritek i rower więc jak mam okazję to wskakuję na nie.

Marzenka- ja też nie mam czasu na wyjście na areobik albo siłkę, chociaż ostatnio myślałam o jakiś tańcach, bo ja nie umiem tańczyć. No ale nie mam z kim dzieciaków popołudniu zostawić. Więc sobie potańczę do tv po swojemu.
 
Ale pada u mnie , bylam z psem i zaraz wrocilam...
mloda siedzi lekcje robi a mlody ma nowa gre i ja meczy...:tak:

ezoja czemu brzuszek boli ? czyzby @ przyszla ?
Kroma to tez zaszalalas z zakupami :-) a jak mebelki macie juz te na ktore czekalas ?
Pr biedny Jasiu :-( nigdy nie lubilam chodzic na szczepienia z dziecmi..
 
Pr- szkoda Jasia. Moje jakoś nie płakały jak miały szczepienia.

Owca- a mam już od świąt mebelki. Jak znajdę okazję to dam fotkę. A u nas śnieg pada.
 
no to dawaj foty , dawaj :tak::tak:
my chyba na weekend bedziemy przemalowywac duzy pokoj bo jednak ten pomarancz mnie troche wkurza
i chyba bedzie braz jakis...:confused:
 
owca mi zostalo 6-8 kg ale ja sie nie odchudzam bo wogule juz bym chodzila jak cien z glodu:-Dtylko chce moje nogi dupe i brzuch doprowadzic do pozadku
widze ze dzis zakupow:-D
 
Ja tez wczoraj poszlalam w C&A:p
Kupilam sobie kurtke - skaye z 199 na 49, koszule za 39. Ameli Sukienke za 29 Jasiowi Golfik za 29. I P koszule jeansowa za 39. A moj madry M poszedl sobie kupic spodnie- i wydal na 1 pare 170 zl, bo stwierdzil ze kupi sobie raz a porzadne a ja za ta kwote prawie cała rodzine obkupiłam:p
 
reklama
Do góry