reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Ale dziś dzień mam na odwiedziny :-D
Dopiero do domu wróciłam..... ale pada. Ale z cukru nie jesteśmy ;-)
Nie wiem czy dziś biegania nie odpuszczę i tam mężu dziś ok 23.00 wróci nie zostawię dzieci samych chociaż spać będą.
Kroma ja nie dałam rady tego słuchać, minutę wytrzymałam..
Placki ziemniaczane uwielbiam!
 
reklama
kroma ja nawet nie bede ogladać bo nie lubie, powinni ich tak samo potraktowac, moje tez maja wiecznie drzwi otwarte,jedynie czasem na noc zamykaja przed psem bo przychodzi do nich rano i starsza traca zeby juz wstala bo sie suni nudzi:-D
ezoja masz racje pogoda pod psem ale ja tam wole taka niz snieg:-D
kupilam sobie maselniczke, mlecznik i cukiernice z boleslawca bo wszystko mam z innej parafii nie lubie tak
 
ciasteczko- to do posłuchania nie oglądania, jak matka wyzywa swoje dziecko. Mnie to się płakać chciało i połowę przewinęłam.
Ja też zawsze miałam wszystko z innej parafii, aż nie dawno sobie fundnęłam do kompletu jak były promocje w Home&you.

ezoja- to miłego biegania i lepiej nie zostawiać dzieciaków samych. Widziałaś w wiadomościach tą kobietę co sama wychowuje 4 dzieci i jedno przywiązała pasem do drzwi, bo nie mogła jej wziąć ze sobą. Szkoda i tej kobiety, że nie daje rady, sama została, a szczególnie dzieci szkoda, bo do końca nie wiedzą co tam się dzieje.
 
Robię dzień przerwy od biegania. No chyba że mężu cudem zjawi się ok 23.00 to pójdę jeszcze biegać.
Noooo widziałam tę babeczkę. Biedne dziecko.. pomysł to ona miała przywiązywać, masakra.
Ja chyba też wyrodna jestem, bo zostawiam na 5 min dzieci same... i idę z psem na siku pod blok. Ale to sporadycznie jak chore to tak robię. Tylko, że ja nianię mam na czuwaniu i pod pachą gonię w tę i z powrotem.

Ale pada... a ja jakaś pobudzona chodzę :-D organizm domaga się biegania, wysiłku hahaha - to moja pora.
 
A ja po dzisiejszych odwiedzinach ezoji przeprowaddilam gucia do pokoju helenki. Z tego względu że stala wersalka pod oknem i guciu po oparciu wlazil na parapet. No nieszczęście gotowe.
A teraz razem śpią. ..ciekawe. ..
 
hejo
ale u nas napadalo:-)fajnie w koncu:-D
przyszly mi te buciki dla dawida..sa jednak duze za duze dzwonilam tam i mowie ze wkladka jest 20 cm a nie 18,5 jak to jest na stronie a ten gosciu do mnie ze mierzy sie calego buta..no dla mnie to smieszne...sam dawid sie w nich zakochal i nie chcial ich oddac do pudelka;-)dzis wysylam i maja mi przyslac mniejsze..dobrze ze na ich koszt.
Kroma ja juz nawet nie slucham po co mi to wiedziec...a tez sie nie bede nakrecac niepotrzebnie..wazne by swoim dzieciom tak nie robic...ale tez nierozumiem dlaczego tak kobiety robia gdzie one maja serce....zadnej sasiadki nie bylo do pomocy?ciekawe czemu nie mogla wziac?dla mnie to nie wytlumaczenie..
mamy dzis szczepienie miejmy nadzieje ze bedzie ok...
Ezoja marcel jest juz duzy pewnie wie co mozna czego nie a jak jeszcze masz nianie pod pacha to juz wogule dobra matka jestes i nie wyrzucaj sobie...jak ma sie psa to trzeba se jakos radzic..moj dawid tez juz sam na chwile zostaje..jak np maz idzie mi wozek wyprowadzic.trzeba tez troszke dac swobody by sie pozniej nie balo.
Ciacho ja tez tak nie lubie..mam kilka rzeczy do kupienia do kuchni ale to czekam na promocje w biedrze bo maja byc akcesoria.
moja pinda dopiero wstala:-Di sie chichra wyspana:-D
 
hejka z rana

Ezoja- no co ty, na 5 minut to ja nawet wychodzę do ogrodu, a raczej wychodziłam. Nas rodzice też kiedyś jak miałyśmy po 5 lat w domu zostawiali na kilka minut. Mieszkaliśmy na poddaszu i czasem też ktoś z psem musiał wyjść. Kiedyś nawet mama wyszła na zakupy i tacie nas zostawiła a tata się napił i spał. O jaka zła była, że hoho. To każdej z nas można by było niedopełnienie obowiązków zarzucić. A jak mówi Marzenka to ty dobra Matka Polka jesteś. Oby więcej takich mam jak ty.

Marzenka- ja nie dałam, żeby ktoś mi pisał, że się ma nakręcać. Tylko, że nasz system jest niesprawiedliwy bo nic jej nie zrobili za znęcanie się nad dziećmi. Ja słuchałam, może i dla mnie to nie miłe było i nie jaram się tym, tylko chciałam pokazać problem u nas. A dzieci to nasz problem i nie tylko nasze. A tak jak inni są głusi to nie dziwię się czemu nikt nie reaguje jak dziecko płacze za ścianą. Ja też nie odzywam się tak do moich dzieci. Kocham je i szanuje. Ale jak przeczytałam, że Sąd ją uniewinnił za taki szantaż emocjonalny bp poczuła skruchę to mi się nóż w kieszeni otwiera, A nikogo nie zmuszam do słuchania, oglądania i czytania. I wiemy dobrze, że ty wspaniała mama jesteś :-)

Future- no to w końcu macie wolność w sypialni. Ja Arka szybko oddałam do Olki, jak miał 9 mcy. Nie wiem kiedy Antka oddam, chyba też jakoś za parę mcy. Olce robię na 5 latek nowy pokój a chłopaki będą na razie razem.

No to ja wybywam do mamy i z Olką na tańce.
 
dzien dobry
ezoja bez jaj 5 min to nie wiecznosc nic sie dzieciakom nie stanie a pies tez musi siku:tak:
kroma ja nawet nie wchodzilam bo nie moge patrzec ani sluchac takich rzeczy serce sie kraja
marzenka mloda pospala czy znowu 5 rano pobudka?
 
reklama
Do góry