reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

cześć laski
Witam nowe mamusie!!!!
u nasęby idą ekspresowo. górne dwójki już się przebiły, jedynki górne prawie na wierzchu a jeszcze kły się pchają:szok::szok:

I zakupiliśmy butelkę z łyżeczką bo odkąd Cypusiowi wyszły zęby to nie ma mowy o tym żeby pił z butelki i smoczka też sam odrzucił a coś musi jeść jak pójdę do pracy stąd pomysł z tą butelką i wiecie co naprawdę super sprawa!!!!!!!!!!!!!! ja ogólnie mam dystans do wynalzków ale ten jest super.

Dobra uciekam bo mam trochę wolnego czasu i będę grzebać się w konspektach:baffled:

Miłego dnia dla wszystkich
 
reklama
Witam!!
Ja żyję;) Mamy sie dobrze, mieszka sie wspaniale...jak to na swoim;) wiadomo jest troche rzeczy które wyprowadzaja nas z równowagi, np. brak neta, zasiegu itp. ale mysle że da się to opanować.
Izulka zdrowa i ma już 5 zęboli. Stoi coraz częściej i dłużej. Woła am jak jest głodna. Śpi juz coraz dłuzej. Je juz prawie wszystko.
doczytałam że Asienka potrzebujesz ciuszki? jesienno zimowe? dla dziewczynki? mam duzo ładnych i zadbanych ciuszków po Izie. Jesteś z gorzowa? jesli tak to odezwij sie jesli chcesz jutro bede w gorzowie mozemy sie umówic gdzies i przejrzysz ciuszki moze cos wybierzesz? mój numer kom. 607236797. bedziemy od rana ( na giełde sie wybieramy) do popołudnia wiec czekam na jakis sms juz tel.

Pozdrawiam wszystkich gorąco!!!

:-):-):-):-):-):-):-)
 
ale tu pustki:szok:
katgen witaj kochana,no pewnie co na swoim to na swoim:-)wpadaj do nas jak tylko bedziesz mogla:-)
jak ja dawno izoldy nie widzialam,pewnie duzo urosla i sie zmienila:-)
jezyk a jaka masz ta butelke?z loveli?bo ja ja mam niby dobra ale jakos specjalnie jej nie uzywam,wole lyzeczka ja juz :-)
bylismy u mamy,ale sie nasmialam z dawidka,moj mial go na rekach i kopal se pilke z bratankiem a dawid smial sie jak tylko pilka do nich sie zblizala:-D:-D:-Dale smiechu warte bylo.
kurcze te jego drzemki mnie dobijaja osttanio jak sie budzi kolo 8 to tak zasypia ok 12 spi z 1,5godz i tak nastepna drzemka dopiero o 19,masakra,chyba czas sie przyzwyczajac do takich godz.
dobra mykam spa bo przeciez nie bede pisac sama do siebie:-D
dobranoc
 
tadam!! helołł ciotki klotki:-):-):-):-)
wróciłam:-):-)
było mega super tylko jakoś tak szybko minęło :baffled::-)
zjechaliśmy 7 państw, było rewelacyjnie:-)

spóźnione życzonka dla Dawidka

ale ten czas zapitala:-) a dopiero co tak niedawno robiłam raban na forum, że Marzenka się rozpakowuje:-) i Dawidek wychodzi:-)a to już 5 msc i 1 dzionek :-) pewnie się zmienił niesamowicie:-)

Annes kochana jak tam samopoczucie? Natan-shogun ostatnio boks z Izoldą uprawiała słyszałam:-):-):-):-)

Magda jak zwykle w trasie
:-)

Jeżyk ja dopiero dziś zobaczyłam , że sesemes który do Ciebie wysyłałam jest w niewysłanych:baffled::confused: ten w którym się do Cie wybierałam:confused::confused: jak tam chłopcy? buziaczki dla nich:-)

Larvunia babo kochana płytkę ze zdjęciami mam dla Ciebie:-) tylko Ty nie dostałaś, albo Ci ją wyślę, albo przyjadę z nią bo się już za przystojniakiem Marcelito stęskniłam:-)

Befatka a Ty już kochana w PL? bo jakiś zlot trzeba zrobić, było obiecane, że jak przylecisz to imprezka musi być:-):-)

tak w ogóle to witam wszystkie niewymienione i nowe mamuśki:-)

dziś była Kasia z Izoldą:-) nie widziałam małej 2 tyg, a takie postępy, że szok, właśnie ogarnęłam domek po tajfunie-Izolda hehe:-):-):-)

a tak w ogóle to było spotkanko na Głębokim bo coś fotek nie widze w galerii
 
Ostatnia edycja:
witam niedzielnie:-)
witaj beti spowrotem:-)dziekujemy za zyczonka spoznione:-)
my dzis robimy dzien lenia caly dzien w domu,pospac troche trzeba:-D
tylko musze skoczyc do biedronki po pampki i mleko,ale to najwyzej rowerem raz ciach podskocze
a megi dzis czy jutro wraca?
 
marzenka my też karmimy Cypusia łyżeczką on nawet wodę popija łyżeczką bo nie chce butli, dlatego właśnie kupiliśmy tą butlę z łyeczką bo jak wrócę do pracy to Piotrkowi będzie łatwiej go karmić np. Nanem jeśli by bardzo zechciał, bo wyobraź sobie teraz dać mu butelkę Nanu łyżeczką:baffled::baffled:, a obiadki i wszystko inne je łyżeczką

marzenka w ogóle to sto lat w 5 miesiąc
 
jezyk to troche przekichane,z jednej strony dobrze bo jak sie oduczy butli to lepiej dla niego
ale ze mleko z lyzeczki:szok:masakra
ja raz dalam kaszke z lyzeczki ale co tam wogule nie chcial mi jesc,woli z butli a deserki i obiadki z lyzeczki,moze to tez przez to ze zostal tak nauczony
ale ja mam inny problem,
od jakiegos dluzszego czasu dawid zaczal wymuszac placz,nawet jak w nocy sie budzi to jest to wymuszany placz i oczy ma zamkniete,ja niewiem czy to dobrze czy zle i co robic mam zeby oduczyc go tego
ja dzis na obiad serwuje ziemniaczki z gulaszem i ogoreczki a wy co tam dobrego robicie?
 
marzenka my na obiad do teściów:-);-)
No z jednej strony to się cieszę bo sam oduczył się ciągnąć smoczka i nie bedę musiała tego robić a poza tym skoro nie lubi sztucznego mleczka to nic na siłę. Piotrek będzie go kaszką karmił:-p:-D:-D
 
reklama
ja tez juz mysle nad tym by oduczyc smoka ale zastanawiam sie jak to zrobic,musze poczytac o tym na necie,
jezyk aty kupujesz te herbatki smakowe?czy pije sama wode?
 
Do góry