reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Aniela- nie wiem jakto w przypadku przenoszonych ale ja bylam w gorzowie nie wspominam zbyt milo bo gdyby nie maz to bym tam padla przyszli raz na 2 godziny zbadali i szli sobie bo miowli ze sie nic nie dzieje a jek mowilam aze juz mam od godfziny mocne skorcze to mowili ze jeszcze nie no i w koncu sie zlitowali i powiedzieli zejak mam skurcze (ktoryc ktg wogole nie pokazywalo) to moge przec i za 15 minut na swiat przyszla mala. Po wszystkim stierdzili ze maja zepsuter KTG:angry::angry: po porodzie mnei pozszywali i zostawili sama przez 2 godziny raz tylko przyszla pani zobaczyc czy zyje i poduusic mnie po brzuchu a oni sobuie siedzieli w kantorku smazyli zarelko i pili kawe
 
Aniela- nie wiem jakto w przypadku przenoszonych ale ja bylam w gorzowie nie wspominam zbyt milo bo gdyby nie maz to bym tam padla przyszli raz na 2 godziny zbadali i szli sobie bo miowli ze sie nic nie dzieje a jek mowilam aze juz mam od godfziny mocne skorcze to mowili ze jeszcze nie no i w koncu sie zlitowali i powiedzieli zejak mam skurcze (ktoryc ktg wogole nie pokazywalo) to moge przec i za 15 minut na swiat przyszla mala. Po wszystkim stierdzili ze maja zepsuter KTG:angry::angry: po porodzie mnei pozszywali i zostawili sama przez 2 godziny raz tylko przyszla pani zobaczyc czy zyje i poduusic mnie po brzuchu a oni sobuie siedzieli w kantorku smazyli zarelko i pili kawe

to widze ze nic sie nie zmienilo, ja rodzilam w gorzowie 5 lat temu i po tez lezalam na porodowce z 2 godz i nikt nie zajrzal tylko pani co sprzatala:angry:
oczywiscie idac do szpitala trzeba zabrac ze soba pol domu bo tam nic nie ma chyba ze lubi jesc palcami:angry:
 
ja juz tez jestem w domku,kolezanka mi dawidka tak wybawila ze zasnal od razu jak go polozylam do wozka hehe
pogoda sie brzydka zrobila typowo jesienna ale cieplo:-)
jestem juz zmeczona cale dnie poza domem,a co jak mam wszystko porobione to przeciez w domu nie bede siedziec:-Dno i przez te spacery podlapalam troszke slonca.
asienko a gdziez to kolezanka byla?co tam u ciebie nowego slychac?
ciasteczko fajnie z okularki dla corci juz sa,a powiedz ile takie okularki kosztuja?
wiecie co kupilam dzis obiadek dla dawidka z cielecinka,i wiecie ile za niego zaplacilam?normalnie 4 zl:szok::szok::szok:przeciez to jest masakra przeciez idzie zbankrutowac,lepiej mi to wychodzi jak ja ugotuje dawidkowi sama zupke bo za 4zl to ja mam na 3 dni zupki,no bez przesady......
larvunia u ciebie juz lepiej?mam taka nadzieje. powiedz jak tam marcelek?
 
reklama
asienko a gdziez to kolezanka byla?co tam u ciebie nowego slychac?
Urlopowałam się w Kołobrzegu :-):-):-):-):-):-)

U mnie nic nowego (może po za opalenizną :-) i nowymi kilogramami:zawstydzona/y:).

wiecie co kupilam dzis obiadek dla dawidka z cielecinka,i wiecie ile za niego zaplacilam?normalnie 4 zl:szok::szok::szok:przeciez to jest masakra przeciez idzie zbankrutowac,lepiej mi to wychodzi jak ja ugotuje dawidkowi sama zupke bo za 4zl to ja mam na 3 dni zupki,no bez przesady......

Ja też sama gotowałam obiadki dla Oliwki a słoiczki były na czarną godzinę.
 
Do góry