reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej PR !!!:-):-)
super ze wekend zalicza sie do tych udanych oby wiecej takich wypadow !!
widzialam fotki na nk,wiec widac ze splyw udany,a ze trudno tak to bywa na poczatku pewnie bylo troche zabawnie
:-D:-D:-D....

u nas w sobote robia pozegnanie lata,i ma byc pectus,Bracia..ktora przyjezdza??:-D
 
reklama


a jakie ty ciuszki potrzebujesz jakie rozmiary??

Potrzebuje wszystkie ciuszki na początek kilka szt 56 i troche wiecej 62,68 itd.Jeslii chodzi o ciuszki to nie mam żadnych. Dla Oliwki wypożyczone miałam od szwagierki ale ona sama teraz rodzi więc się nie podzielimy i muszę wszystko kupić. żeby było śmieszniej to jak wczesniej zdarzało mi sie bywac w lumpku to było pełno takich fajnych ciuszków a jak jestem teraz to samo badziewie. nie usmiecha mi sie kupowac wszytkich nowych ciuszków pamiętam, że z tych mniejszych (56, 62) to Oliwka nosiła jeden rozmiar po dwa tygodnie a nie usmiecha mi sie wydawac kilka stówek na nowe rzeczy, które beda używane przez dwa tygodnie.
 
jakos mi z lba wypadlo;p

to ja wczoraj niedaleko ciebie bylam;p;p

asienka wpadaj do gorzowa do lumpa na staszica sa 2 i w sobote i srode mozesz sie niezle obkupic bo 5 zl za kilogram jest:p:p

moja mloda to 95 % ciuchow z tamtad ma;p;p

ja z reszta tez :)
 
jakos mi z lba wypadlo;p

to ja wczoraj niedaleko ciebie bylam;p;p

asienka wpadaj do gorzowa do lumpa na staszica sa 2 i w sobote i srode mozesz sie niezle obkupic bo 5 zl za kilogram jest:p:p

moja mloda to 95 % ciuchow z tamtad ma;p;p

ja z reszta tez :)


o to gdzie bylas wczoraj pewnie plywalas tutaj?? :-D:-D

o to fajnie macie 5 zl to taniocha a na malutkie dzieci sa naprawde sliczne rzeczy :tak:
u nas nie ma za duzo lumpkow wiec i wybor mniejszy ale u was w gorzowku to pewnie tych lumpkow macie sporo :tak::tak:

ja ostatnio dla siebie 2 pary fajnych spodenek krotkich wyszukalam i to za 2 zeta :-D:-D
 
ja mam upatrzone 3 lupki wlasnie tam gdzie na wage jest i ide kiedy taniej bo tam zaczyna sioe od dnia dostawy po 50zl a potem co dnia taniej hehe

sobie ostanio nowki jeansy kupilam za 6 zl:p i fajne bo wysokie a takie ciezko dostac bo wszedzie teraz biodrowkiz e jak sie schylisz to za przeproszeniem calego rowa widac
 
ja mam upatrzone 3 lupki wlasnie tam gdzie na wage jest i ide kiedy taniej bo tam zaczyna sioe od dnia dostawy po 50zl a potem co dnia taniej hehe

sobie ostanio nowki jeansy kupilam za 6 zl:p i fajne bo wysokie a takie ciezko dostac bo wszedzie teraz biodrowkiz e jak sie schylisz to za przeproszeniem calego rowa widac

hehe ja tez nie cierpie biodrowek :no::no: raz kupilam i leza w szafie :wściekła/y::wściekła/y:
chcialam sprzedac na necie ale jakos chetnego brak :angry::angry:

u nas juz teraz nie ma nigdzie na wage wszystko normalne ceny a w niektorych lumpkach to tez sie teraz cenia ze ho ho :tak::tak:

dobra ja ide nas ucierac i idziemy na dwor....

odezwe sie jak wrocimy ide skolowac cos na obiad hihi :-D:-D
 
reklama
asienka wpadaj do gorzowa do lumpa na staszica sa 2 i w sobote i srode mozesz sie niezle obkupic bo 5 zl za kilogram jest:p:p

moja mloda to 95 % ciuchow z tamtad ma;p;p

ja z reszta tez :)

Jeśli chodzi o tego po pewexie to własnie tam czasem bywam ale na pewno nie w soboty. Mi juz coraz cieżej sie ruszyc z domu i jezdze tylko z m. jak on znajdzie czas i jak moge niunke babci podrzucic. jak jeszcze pracowalam to bylam bardziej mobilna a teraz to tez chyba lenistwo mnie napadlo i ta ciaza zaczyna mnie przerazac.
 
Do góry