reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Asienka no racja ze frajda:-D
tez bym se pojechala chociazby nad morze ale kasy brak,takze moze w nastepnym roku.
wlasnie co bylam u tej kumpeli to ona wrocila z turcji z osttaniej minuty,masakra zaplacila nie cale 800zl na pobyt tygodniowy z jedzeniem...a wczesniej jakis miesiac temu byla w tunezji tez z ostatniej minuty,ma kobieta fajne wakacje:tak:az zazdroszcze .......moze i my se kiedys tak wyjedziemy,,,
tak mi wybawila synka ze spi mi od 19 i niewiem co robic mam czy budzic czy nie ,bo spi jak kamien:-)
 
Asienka no racja ze frajda:-D
tez bym se pojechala chociazby nad morze ale kasy brak,takze moze w nastepnym roku.
wlasnie co bylam u tej kumpeli to ona wrocila z turcji z osttaniej minuty,masakra zaplacila nie cale 800zl na pobyt tygodniowy z jedzeniem...a wczesniej jakis miesiac temu byla w tunezji tez z ostatniej minuty,ma kobieta fajne wakacje:tak:az zazdroszcze .......moze i my se kiedys tak wyjedziemy,,,

Nasze morze nie jest takie złe (jak się trafi fajną pogodę). Szkoda tylko, że jest u nas tak drogo.
U mnie nie wchodzą w grę oferty z ostatniej minuty, bo urlop muszę planować dużo wcześniej i mój m też nie rzuci wszystkiego w chwili gdy coś ciekawego się znajdzie.
A w tym roku to z brzuszkiem nie wytrzymała bym tej Turcji i lotu.
Ale w przyszłości to sobie zaszalejemy i zrobimy spotkanko dziewczyn z forum w Tunezji (kto jest za) :-):-)


Z innej beczki pamiętacie jakie ciuszki i po ile sztuk miałyście na początek (szczególnie jesienno-zimowe) mnie interesują.

W połowie przyszłego tygodnia chcę się zabrać za zakupy ale kompletnie nie pamiętam co i w jakich ilościach potrzebuje a te gotowce z neta to jakieś kosmiczne ilości potrzebnych ciuszków przewidują.
 
[QUOTE ciasteczko fajnie z okularki dla corci juz sa,a powiedz ile takie okularki kosztuja?[/QUOTE]

We wtorek odbieram, polecono mi optyka na Teatralnej, maja tam upust 50% ale to dotyczy oprawek, mloda znalazla jedne i po rabacie wyszloby 220zl za calosc ale znalazla sobie inne i wsumie zaplace 189zl czyli i tak nie jest zle:-)
U nas na osiedlu jak sobie wszystko policzylam to 260zl bym zapalcila spora roznica:angry: Tylko te same ramki u nas 139zl a na teatralnej 239zl zobaczylam cene i roznice dostalam:szok:
Wsumie wybrala inne i tak wszylo taniej niz u nas:-)
A jestem bardzo zadowolona bo pomimo +1 na kazde oko to szkla bedzie nosic najmniejsze +0,25 i z czasem wada zniknie:-)
 
ciatseczko- nie wiem popytam lasek pod blokiem hihihi
a powiedz mi w tym przedszkolu to prawda ze tylko nqa kilak godzin mozna dziecko zostawic? slyszalam ze max 4
 
ciatseczko- nie wiem popytam lasek pod blokiem hihihi
a powiedz mi w tym przedszkolu to prawda ze tylko nqa kilak godzin mozna dziecko zostawic? slyszalam ze max 4

No wlasnie jest ze na 5 godz i z wlasnym jedzonkiem ale podobno chca zrobic na 8 godz
moja tam wlasnie zapisalam ale radni zdecydowali ze dzieci nowe przyjete beda chodzic do szkloy obok czyli 16 tam wlasnie tworza przedszkole
tylko ze 5latki beda chodzic z 6 latkami-hymm co z tego wyjdzie...
 
a co chcesz zapisac swojego babla? tam jest na 2 zmiany przedszkole jakos jest od 7 rano do 16 moje kolezanki maja tam dzieciakia i sobie chwala
 
czesc dziewczyny
widze ze tu dyskusja na calego:-)i oby tak dalej
beti kochana powiedz jak tam bylo na wczasach?
no to niezle sie cenia z tymi okularami,masakra
ja dzis planow na reszte dnia nie mam,moze do mamy po poludniu pojdziemy:-)
zrobie pranko podleje kwiatki umyje podlogi i wsio,a wy co laski macie w planach
wczoraj jadlam u kolezanki pyszne ciasto,az sama mam chetke zrobic latwe i z gruszkami,chyba pojde wtyg do mamy i zrobie:-)
 
reklama
zaczynam juz myslec nad przedszkolem chociaz jeszcze mam 1,5 roku ale juz trzeba sie zastanawiac kolezanka chwali sobie to przedszkole kolo pegazu a w poblizu na calym staszica jest ich az 5 wiec musze zrobic rozeznanie:")
 
Do góry