reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hej laski


Larvunia trzymaj sie silna z ciebie babka
dasz rade moze to przejsciowe w tym sklepie :baffled:
a mezowi co tam sie nie widzi cos?? oto mu zaraz trza nakopac do tylka..:angry::angry::angry::angry:
a z finansami to i u mnie ciezko jak wszedzie chyba..ale zobaczysz jeszcze kiedys bedziemy mialy kasy jak lodu :-D:-D:-D




popoludniu idziemy na kawe do mojej mamy bo ma dzis urodzinki
smile.gif

dzieki za mile slowa kochana :tak:
ja nadal w pracy siedze i sie nudze :dry: masakra dzis... ludzi nie ma wogole :dry:

WITAM NOWA KOLEZANKE :tak::tak::tak:
 
hej
witamy nowa kolezanke:-)
ja padnieta dzis jestem wiec tylko na chwile moment wpadlam
larvunio kochana u mnie tez ciezko z kasa,wyzyc z jednej pensji to lada wyczyn:-:)-(no ale coz takie zycie..na poczatku zawsze jest trudno a potem jak to madzia mowi kasy jak lodu bedzie:-)
jezyk jak wrzucam warzywa do gotujacej sie wody,bez miesa ani kostek rosolowych bo przeciez to sama chemia...a zupka naprawde teraz mi dobra wyszla dawid sie zajada:-D
 
Witamy nową mamusie!!

A my dziś na głebokim byłyśmy koleżanka i jej siostra nas zabrały troszke sie popluskałyśmy . Wiecie co mi nati dziś zrobiła wstała rano i zdjeła pieluche zrobiła kupe na wykładzine roztarła ją po firanie i prześcieradle i pół wykładziny było w kupie i ona tez. Ja otwieram oczy:szok: i miałam ochote juz nie wstawać. Wymyłam ją wyprałam firane i prześcieradło ale biedny Paweł jak wróci to go czeka wymiana wykładziny bo kupa tak wtarta ze doprać nie moge.
 
hej laski
smile.gif

ja na chwile wrocilismy nie dawno z dworu
ale goraco..
bylismy tez u mamy na kawce...
a teraz ide sie kapac i zajrze juz jutro...
smile.gif


aha znow udalo mi sie sprzedac kilka rzeczy po hani i zarobilam znow 40 zeta wiec 100 juz nam wpadnie dodatkowo za ciuszki
smile.gif
smile.gif
:-)
teraz zamawiamy pizze...:tak:

annes ale cie mala zalatwila wspolczuje hehe :angry::angry:

to do juterka !!! ciesze sie...

 
dzien dobry:-)
czyzby ja dzis pierwsza:-)
dzis tez do miasta ide nawet wczesniej bo gdzies kolo 10,musze za neta zaplacic i do lumpka zajde,mojn dzis wczesnie konczy no bo piatek wiec musze przyjsc do domu obiad zrobic beda pierogi ruskie:-):-)
a tymczasem lece se sniadanko przygotowac:-)
 
Czesc dziewczyny jestem nowa tutaj ale mam pytanie,
czy ktoras z was robila dziecku okulary i jakiego optyka byscie polecily?
Starszej musze zrobic ale oprawki ktore sa ladne maja niestety te
gumowe miski na nos i one sa dla niej niewygodne.
A taki zwyklych plastikowych (cena i tak powoduje ze szczeka opada:-() jest jak na lekarstwo.
Wsumie nie wiem gdzie tu w gorzowie maja wiekszy wybor i w miare normalne ceny.
Milego dania:-)
 
witaj ciasteczko:-)
no niestety ja ci nie pomoge bo sama niewiem,moze niech sie wypowiedza dziewczyny zgorzowa bo ja nie z gorzowa:tak:
i zapraszam do naszego grona:-)
 
Dzien doberek ja z kawa
dzis chyba jedziemy nad wode i na wies do babci:-):-)

ciasteczko witam !!!:-)
napisz jakie masz dzieciaczki i ile masz latek??
ja tez ci nie pomoge bo okularow nie nosimy :no:
zapraszam cie do nas na pogaduchy !!!
 
reklama
dzieki marzenko21
mam u siebie optyka na osiedlu ale ma tylko te jedne oprawki z plastiku co na core pasoja:-(wiec polatam po gorzowie moze cos znajde a jemu tu dam tylko do wprawienia szkiel
No chyba ze mnie cena gdzie indziej powali to kupie te tutaj...
 
Do góry