reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a ku ku :rofl2:
jezyk kochana to ja chyba specjalnie nie bede zagladac jak chcesz juz do mnie przyjechac :tak:;-) hehehehe... ZAPRASZAM serdecznie :tak:
kochane to ja bede wam caly czas chyba marudzic bo u mnie nastaly czasy kryzysu... i finansowego i malzenskiego i wogole w sklepie mi nie idzie... :-(
no ale bede zagladac, do Was zawsze :tak:
 
reklama
Czesc laski:-):-):-)
Chciałam powiedziec ze zyjemy
Ja tak na szybko bo musze ogarnąc chate i zrobic obiad a mała juz jęczy ze chce wyjsc.Pózniej musze jechac do banku i pozałatwiac jeszcze troche spraw przed wyjazdem stratujemy w nastepny czwartek:-)Wysłałam juz nasze graty wyszła prawie 25kg skosili nas jak za zboze 150zł.No ale trudno.

Dobra uciekam miłego dnia papapa
 
hej laski
ja wrocilam z miasta,zaszlam do ciuszka kupilam sobie bluzke H&M za 3 zl i dla hani spodnie rozowe ze sztruksu tez za 3 zl wiec zakupy udane
biggrin.gif

spotkalam kasie nasza w miescie to pogadalysmy na lawce troszke...:tak:
przyjechala do lekarza z Izulka,po recepty
ale ona juz duza sie zrobila i wogole taka fajniutka :-)
kazala was wszystkie pozdrowic i narazie nie wie kiedy bedzie miala internet :no:....

Larvunia trzymaj sie silna z ciebie babka
dasz rade moze to przejsciowe w tym sklepie :baffled:
a mezowi co tam sie nie widzi cos?? oto mu zaraz trza nakopac do tylka..:angry::angry::angry::angry:
a z finansami to i u mnie ciezko jak wszedzie chyba..ale zobaczysz jeszcze kiedys bedziemy mialy kasy jak lodu :-D:-D:-D

Jezyk jakie wyniki Hani?? :baffled::baffled::baffled:
fajnie ze mlody ma taki apetyt nic tylko sie cieszyc :tak::tak:
a w tym lumpku bylam kiedys ale srednie tam rzeczy maja....:tak::tak:
no ale sa rozne gusta wiec zajsc mozesz :tak::tak:




popoludniu idziemy na kawe do mojej mamy bo ma dzis urodzinki
smile.gif
 
no Befatka w koncu do nas zajrzalas :tak::tak::tak:
juz myslalam ze zapomnialas o nas na dobre....:-D:-D:-D

to ladnie tych rzeczy bierzesz hehe
a na dlugo jedziecie?? chyba 2 tyg co??...

milego pichcenia obiadku !!!:-):-)
 
magda no bo kiedyś Hania zemdlała Ci w kościele czy gdzieś tam i miałaś robić jej wyniki


to pomyslka musialas zle przeczytac
w kosciele zemdlala moja babcia :tak::tak::tak:


a my po obiadku chcialam isc na dwor a szymek sobie zasnal i nie moge go juz obudzic :angry::angry: niech troche pospi...
uciekam zmywac :-):-)
 
jezyk-mi równiez szkoda ze tak przelotem a mdłosci mam nadzieje bo mam juz dość.
madzia- nic nie obiecuje bo Paweł dopiero pojechał i nie wiadomo czy bedzie na weekend.
 
Hejka :) ja też jestem z Gorzowa ,od jakiegoś czasu jednak mieszkam w Santoku :) jestem w 41 tygodniu ciąży i mojemu Maluszkowi (to podobno kobietka :)) nie spieszy się na zewnątrz :(
 
reklama
Hejka :) ja też jestem z Gorzowa ,od jakiegoś czasu jednak mieszkam w Santoku :) jestem w 41 tygodniu ciąży i mojemu Maluszkowi (to podobno kobietka :)) nie spieszy się na zewnątrz :(


Witamy nowa przyszla mamusie:))
to juz widac lada dzien maluszek bedzie z toba :tak::tak:

napisz cos o sobie ile masz latek,czy to twoje pierwsze dziecko??

mam nadzieje ze jak urodzisz to nam szybko sie pochwalisz :tak:

pozdrawiam cieplutko :-):-)
 
Do góry