reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzieki marzenko21
mam u siebie optyka na osiedlu ale ma tylko te jedne oprawki z plastiku co na core pasoja:-(wiec polatam po gorzowie moze cos znajde a jemu tu dam tylko do wprawienia szkiel
No chyba ze mnie cena gdzie indziej powali to kupie te tutaj...

a na jakim osiedlu mieszkasz??
ja nieraz bywam u rodziny na Gorczynie :tak::tak:
 
reklama
a na jakim osiedlu mieszkasz??
ja nieraz bywam u rodziny na Gorczynie :tak::tak:



tu jest optilux i podobno ceny ichnie sa nizsze niz w innych optiluksach w miescie
no ale tak z ciekawosci chcialam zoabzcy co wogole jest w ofercie,
bo "visin exp... "to ceny z kosmosu

a latek to mam juz sporo we wrzesniu 30 koncze niestety, a mam 2 cory 10 lat i
5 lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aha,ja tam sie nie znam wcale na tym hehe....:angry::angry:

a to okulary dla corki?? ile ma lat??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
na staszica
tu jest optilux i podobno ceny ichnie sa nizsze niz w innych optiluksach w miescie
no ale tak z ciekawosci chcialam zoabzcy co wogole jest w ofercie,
bo "visin exp... "to ceny z kosmosu

a latek to mam juz sporo we wrzesniu 30 koncze niestety, a mam 2 cory wiktoria 10 lat i
karolina 5 lat

e tam sporo moj m mawia zycie zaczyna sie po 30 stce hehe :-D:-D:-D

ja mam 26 wiec duzo mi nie brakuje :-D:-D

i 2 dzieci wiek widzisz w suwaczkach :tak::tak:
ty zapewne pracujesz??
 
aha,ja tam sie nie znam wcale na tym hehe....:angry::angry:

a to okulary dla corki?? ile ma lat??

tak dla cory tej starszej 10 lat i tez pierwszy raz robimy bo ja musialam swoje fotochromy nowe zrobic a z ciekawosci ja wzielam na komputer i wyszlo ze ma jedno oko -1 ale u okulisty wyszlo ze na ona ma po +1 wsumie lepiej bo z plusow sie zejdzie
a zeby bylo ciekawej to co roku maja te badania w szkole wzroku tylko ze
teoretycznie to ona dobrze widzi to co jej tam pokazuja na tych tablicach,
i po rozmowie z pania doktor wyszlo ze polowa dzieci nie wie ze ma wada wzroku bo to w szkole to psu na bude jest badanie:-(
 
tak dla cory tej starszej 10 lat i tez pierwszy raz robimy bo ja musialam swoje fotochromy nowe zrobic a z ciekawosci ja wzielam na komputer i wyszlo ze ma jedno oko -1 ale u okulisty wyszlo ze na ona ma po +1 wsumie lepiej bo z plusow sie zejdzie
a zeby bylo ciekawej to co roku maja te badania w szkole wzroku tylko ze
teoretycznie to ona dobrze widzi to co jej tam pokazuja na tych tablicach,
i po rozmowie z pania doktor wyszlo ze polowa dzieci nie wie ze ma wada wzroku bo to w szkole to psu na bude jest badanie:-(


aha,no widzisz jak to w szkole robia na lapu-capu hehe byle szybko a nie dokladnie :angry::angry:...
ale lepiej zawczasu niech zacznie nosic :tak::tak:

masz jakies foto coreczek pokazesz ??
:baffled:
:baffled::-)
 
tymczasowo nie ale zajmuje sie wypiekami na zamowienie
wiec tez mam zajecie ktore bardzo lubie:-)

o to fajnie :-):-)
ze lubisz i ze umiesz piec :tak::tak:

bo ja to tylko cos na zimno potrafie i murzynka hehe :-D:-D

a tak to ciagle jakies zakalce robie :-D:-D....

ja tez bezrobotna jak narazie siedze z synkiem poki do przedszkola nie wyruszy :tak::tak:
 
reklama
o to fajnie :-):-)
ze lubisz i ze umiesz piec :tak::tak:

bo ja to tylko cos na zimno potrafie i murzynka hehe :-D:-D

a tak to ciagle jakies zakalce robie :-D:-D....

ja tez bezrobotna jak narazie siedze z synkiem poki do przedszkola nie wyruszy :tak::tak:

nie ma tak dobrze nie mam komu dzieciakow zostawic pod opieku wsumie rodziny pelno ale nikt nie ma czasu, takie zycie ale moze z czasem cos sobie znajdziemy:happy2:
 
Do góry