reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
helol
ja mialam 2 kobinezony z lupma :) jeden taki fajniusi misu:)
ale na ta zime musze chyba kurtyjke kupic chyba ze wcisnie sie jeszcza ta z tamtego roku bo to taki chudzielec. ...
a ja ide dzisiaj mlodej przebic uszy :szok: zobaczymy co z tego wyjdzie
 
czesc Aniu !!!
o to trzymam kciukasy za uszka
za swojej przebilam jak miala rok i 5 miesiecy,jedno ucho ok a drugie juz nie chciala dac ale jakos poszlo :-D:-D:-D
mysle ze jakbym teraz chciala jej przebic to byloby gorzej bardziej by sie bala bo panikara z niej straszna :-D:-D

marzenka gdzie wsiaklas???:baffled:
 
hej
madziu- postaram sie z tym fotelikiem ale nie wiem bo ja go sama nie rozmontuje tylko jak Paweł bedzie. Nati siedzi ale nogi mi wyciąga z tych plastików.

ania- Nati miała na rok przebite ale jej sie babrały i wyciagnełam teraz planuje jeszcze raz iść.
 
marzenka i jak ten kombinezon zielony podoba ci sie??:baffled::baffled:

annes ok to czekam tylko postaraj sie szybko :-D:-D

PR to fajnie bedzie ekspresowo :tak::tak:

ja uciekam juz do miasta narazie :-)
 
reklama
cześć dziewczyny.

marzenka a jak robisz te zupki dla Dawidka? na kostce rosołowej czy na samej wodzie gotujesz warzywa??

madzia to przyjedź rowerem do nas;-):-):-):-)
A byłaś w tym lumpu przy rynku gdzie są same rzeczy dla dzieci?? jest coś fajnego?
A powiedz jak wyniki Hani? robiliście już??

My dzisiaj wybieramy się po południu do Międzyrzecza bo Piotrek idzie do lekarza a ja z chłopakami na zakupy, muszę Kacperkowi kupić kapcie do przedszkola i jakieś spodnie dresowe i może Cypisowi też coś znajdę.no i Kacperek zażyczył sobie pizzę.
w ogóle odkąd wycięliśmy tego migdałaka to ma naprawdę super apetyt

larvunia Ty mi tu nie stękaj że nie będziesz pisać tylko pisz!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jak nie to się pofatyguję do tych Krzeszyc i osobiście nakopię Ci w tyłek;-):-p

befatka już jest w Polsce???

annes w ogóle to miło było Cię poznać:tak::tak: i jeszcze troszkę a dolegliwości w postaci mdłości powinny zniknąć

PR powodzenia przy przebijaniu uszu. a powiedz mi bo w Askanie ma być Myslovitz a nie wiesz kiedy dokładnie??
 
Do góry