reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witam nowe kolezanki:)
ciasteczko ja tez jestem ze os. staszica:)

helol
Jestem nie było tak źle moja dzielna dziewczynka dala sobie przekluc uszka:) chwilke tylko poplakala bo sie przestraszylo ale nie trwalo to dluzej niz 30 seknund:)
dzielna moja:) nawet dostala dyplom przebicia uszów :) ale jestem z niej dumna:)
i teraz chodzi i pokazuje na uszka i mowi ucha hu-hu-hu :):):)

potem wstawie jakies zdjatko:)
 
reklama
nie ma tak dobrze nie mam komu dzieciakow zostawic pod opieku wsumie rodziny pelno ale nikt nie ma czasu, takie zycie ale moze z czasem cos sobie znajdziemy:happy2:


u mnie to samo:tak:
w roku szkolnym Hania chodzi do przedszkola wiec luzik ale z malym problem wiec siedze narazie jeszcze rok a potem sru do przedszkola a hania juz do szkoly :tak::tak:

a twoja corka mlodszka chodzi do przedszkola??:-)
jak maja na imie twoje laseczki??:baffled:
 
narazie inne zdjecia niedostepne:sorry2: inszym razem jak nie zapomne
uciekam bo musze sie robota zajac, nikt za mnie nie zrobi a szkoda:wściekła/y:

mlodsza idzie teraz do przedszkola bo rok temu bronila sie
czym sie dalo zeby nie isc
a teraz idzie na 5 godz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam nowe kolezanki:)
ciasteczko ja tez jestem ze os. staszica:)

helol
Jestem nie było tak źle moja dzielna dziewczynka dala sobie przekluc uszka:) chwilke tylko poplakala bo sie przestraszylo ale nie trwalo to dluzej niz 30 seknund:)
dzielna moja:) nawet dostala dyplom przebicia uszów :) ale jestem z niej dumna:)
i teraz chodzi i pokazuje na uszka i mowi ucha hu-hu-hu :):):)

potem wstawie jakies zdjatko:)


no witam !!!
no to super ze malutka taka dzielna brawa dla niej :-):-):-) :tak::tak::tak:....

oby tylko czasem nie chciala ich wyciagac....

fajnie ze ty tez ze staszica mozecie sie blizej poznac :tak::tak:....

 
narazie inne zdjecia niedostepne:sorry2: inszym razem jak nie zapomne
uciekam bo musze sie robota zajac, nikt za mnie nie zrobi a szkoda:wściekła/y:

oki,poczekamy :-D:-D


a robota nie zajac nie uciekanie posiedz jeszcze chwilke na ploteczkach z nami :tak::tak:

ja tez zaraz musze sie wyruszyc na zakupy ale mam lenia hehe:-):-)

a widzisz moja cora byla taka szczesliwa jak poszla do przedszkola to wracac nie chciala hehe
obylo sie bez placzu i histeri udalo nam sie...
 
oki,poczekamy :-D:-D


a robota nie zajac nie uciekanie posiedz jeszcze chwilke na ploteczkach z nami :tak::tak:

ja tez zaraz musze sie wyruszyc na zakupy ale mam lenia hehe:-):-)

a widzisz moja cora byla taka szczesliwa jak poszla do przedszkola to wracac nie chciala hehe
obylo sie bez placzu i histeri udalo nam sie...

lenia to mam tylko czasem bo na niego nie moge sobie pozwolic a szkoda
ja to tak mam zajete dni ze wstaje a zaraz jest wieczor jest ot i obudze sie pewnego dnia i stwierdze ze jest boze narodzenie juz:-D
 
lenia to mam tylko czasem bo na niego nie moge sobie pozwolic a szkoda
ja to tak mam zajete dni ze wstaje a zaraz jest wieczor jest ot i obudze sie pewnego dnia i stwierdze ze jest boze narodzenie juz:-D

hehe dobre :-D:-D
a ja tam sie troche obijam ostatnio a co wakacje sa :-D:-D....

rano naszykuje obiad troche sprzatne i wsio :-D:-D
 
reklama
Do góry