reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witam:-)
ja wlasnie wrocilam do domku,bylam od 11 na spacerze z dawidkiem,bylam tez w lidl i pochodzilam po miescie,odwiedzilismy tez babcie bo przyjechala ciotka i chciala dawidka zobaczyc bo jeszcze nie widziala.
od 8na nogach bylam bo musialam dawidkowi obiadek ugotowac,ciuszki posegregowac i do kartonu i takie tam,takze czasu na dzien dobry na bb brak bylo,

jezyk u nas tez juz jakby do raczkowania,czasem spi nawet na kolanach hehe jak to smiesznie wyglada:-D
raczki tez jakby do raczkowania ale zgrac to wszytsko jeszcze nie potrafi,co najlepsze to powoli stopy bierze do buzi:-)
u nas zabkow jeszcze brak:-(ale dawidek ciagle walczy:-D
dzis ma wyjatkowo dobry dzien tak s efajnie gada ze az milo:-):-)
ciotka mowi ze conajmniej na 7-8 miesiecy wyglada:-)
larvunia a ty nie gadaj glupot i pisz na tu co u ciebie,bo nie mysl sobie ze jestes dla nas obojetna:-)
dobra lece obiad zjesc:-)
buuuuuu jutro moj juz do pracy:crazy:
i radz se sama z wozkiem:wściekła/y:
 
reklama
madzia- ja mam takie ale w Policku bo tu nie mam roweru
larvunia- my tu wszystkie marudzimy jak nam źle ;-)
jzyk- to miałas biedna wrazen. Właśnie znajoma ma taki problem ze 3 latek karmi jej niemowlaka czekoladą, chlebem itp i mosi bardzo uwazać
 
Ostatnia edycja:
hej ja na chwile bo mleko robie wiec w locie:-)

marzenka witaj w koncu hehe ale mialas dzionek zalatany ale bynajmniej sie nie nudzilas..:tak::tak::-):-) fajnie ze malutek dzis grzeczny :-):-)

larvunia slonce a ty pisz o czym tylko chcesz a nie gadasz ze marudzisz..my tez o bzdurach klepiemy :tak: :-D:-D ciagle to samo..ale po to jest forum.....trzymaj sie laska i zagladaj do nas....koniecznie...:tak::tak:

annes kobieto a moglabys mi ten fotelik tu przywiezc jak bedziesz w Policku???:baffled::baffled:
bo nie chce kupowac bo nie wiem czy sens czasem wydam kase a szymek nie bedzie chcial siedziec w nim,wiec wolalabym sobie pozyczyc....
pliss....marzy mi sie wypad rowerkiem a tak nie mam jak....:no::no:

ide zajrze wieczorkiem potem pa:-)
 
kurcze od jutra monotonnia sie zaczyna:-(
tak madzia dzionek minal fajnie,choc nie zapowiadal sie fajnie bo z rana oczywiscie sprzeczke zaliczylam z moim,no u nas jest tak ze obrazac sie nie umiemy dluzej niz 2 godz albo poprostu gadamy normalnie,za bardzo sie kochamy:-D:-D:-D
no madzia dawid dzis to mnie tak rozsmieszyl na spacerze ze smialam sie sama do siebie bo akurat szlam pod slonce i zalozylam pieluche na daszek zeby go nie razilo a ten moj kochany cwaniaczek odslonil se raczka i tak se trzymal:-D:-D:-D:-D:-D
oj jak ja sie ciesze ze dzien minal pogodnie u niego bo czasme mam juz dosc marudzenia jego,
co gorsza to cos przestal jesc mi kaszki na sniadanie,najchetniej to by wogule nie jadl,dzis tylko mi zjadl 80ml ale za to ugotowana zupke przez mamusie zjadl cala:-)dodalam dzis pierwszy raz seler,pyszna wyszla:-)oh kochane jak to dobrze miec blender:-):-):-)
jutro tez ide do mamy o ile pogoda bedzie ladna,i tak bede do 16 gdzies bo w domu wszystko porobione mam to na spacer pojde i z glowy bedzie:-D:-D
a tak wogule to jak wy zyjecie z sasiadami?wiecie ze ztymi moimi sasiadami to naprawde jakos dziwnie jest,karta nadal wisi,a miedzy mna a nia to tylko dzien dobry gdzie powinno byc czesc bo tez jakos tak w moim wieku jest lub 2 -3lata starsza,juz wiele razy chcialam zagadac ale niewie jak a poza tym ciagle gdzies sie spieszy i tak mi glupio jakos....ehh ale problem mam heheh......
madzia ja tez juz mam w planach za rok dawidka posadzic na rower w krzeselku i hejja w droge:-)bo teraz na mojego urlop to uziemieni bylismy,bo i na paliwie tez oszczedzalismy,wiec z zadnych wypadow nici.....
dobra mykam do mojego poprzytulac sie:-)
dobranoc
 
dzien dobry dziewczynki !!!
smile.gif

ja juz z samego ranca,juz na nogach niestety...
pranie juz wlaczylam robie dziecia sniadanie...
zaraz m wroci z nocki..
smile.gif


Marzenka ja sasiadow mam spoko fajna mam klatke w sumie:-):-)
wiekszosc starsza od nas ale pogadac mozna z kazdym
jedni z nami piwko pili pod blokiem tacy mlodzi..
a na przeciw drzwi to mojego meza dobry sasiad razem pracowali kiedys i codzien na klatce razem ida na fajeczke wiec jakos nam sie sasiady zgraly nie narzekam :no::no:

uciekam jak sie obrobie to potem zajrze bo i tak spicie jeszcze :-)

 
witam witam
madzia ja juz niespie od 6,mojego do pracy wyprawilam,dalam dawidkowi jesc i dalej w kimono poszedl i super:-)oby bylo tak zawsze:-)
heh jak on slodko se spi
:-)
srobilam juz salatke na obiad,jajka ugotowane i tylko sosik zrobic
dzis serwuje ziemniaczki z sosem musztardowym z jajkami:-)
heh madzia to sasiadow masz spoko,zazdroszcze:-D
jak dawid zje kaszke to idziemy na spacer,musze do netto zobaczyc czy sa te cholerne sloiczki gerbera bo mialy byc w promocji.dlatego tez tak wczesnie obiad robie bo jak przyjde to moj juz bedzie:-)
kurde ale nocke mam zrypana,bo w dawida pokoju znalazlam dwa pajaki,a nikt nie wszedl na pomysl zeby ten nawilzacz co sasiadka przyniosla na balkon wyniesc i az strach pomyslec,bo stal pod lozeczkiem:wściekła/y:i ,mnie meczyly glupie mysli bo jeszcze przed snem pogadalam se z moim o pajakach:szok::-Dhehe ale temat:-D
 
ja juz kawke sobie zrobilam:-)
mlody marudzi nie idzie sie dogadac z nim wrr...:wściekła/y::wściekła/y:

Marzenka ty nic nie mow o pajakach bo sie boje bardzo...:angry::angry:
dobry masz obiadek ja tez mam dzis jaja ale sadzone...:-):-)
pozniej do miasta ide poszukac duzej koperty albo malego kartona bo sprzedalam szymona kombinezon zimowy z tamtego roku i musze jakos go wyslac tylko w co to zapakowac...:baffled::baffled:

o ten...
 

Załączniki

  • zdjecie 004.jpg
    zdjecie 004.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 15
bo ja wlasnie zaczelam juz szukac cos na zime dla dawidka po lumpkach bo nic takiego nie mam,
widzialam fajny komplet na jesien kurteczka z kapturem spodnie i bluzka za 43zl i jak dla mnie to sie oplaca,i tak sie zastanawiam baba ma miec na poczatku dostawe wiekszych rozmiarow,no chyba ze znajde cos w lumpku fajnego:-)
 
reklama
Do góry