reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc jezyku !!!:-):-):-):-)
a ja myslalam ze juz o nas zapomnialas hehe....
to fajnie ze kupiliscie sobie caly nowy komp...plaski monitor to bez porownania lepszy od tego kolosa hehe...
a duzo dawaliscie jak mozna spytac?? i gdzie kupilas tu u nas??

jak dzieciaczki??
dawaj jakies swieze focie :tak::tak:
i wpadnij kiedys do mcza na mala czarna i na spacerek :-):-)
 
reklama
hej i ja sie witam
troszke na wosce posiedzieliśmy a tam coś z kompem nie tak było i strona godzine sie ładowała. Pokapolismy się tzn Natala sie pluskała:-D bo my nawet nie popływaliśmy. Troszke mi ostatnio lepiej ale wieczory spedzam przy ubikacji na klęczkach:zawstydzona/y:
 
hej i ja sie witam
troszke na wosce posiedzieliśmy a tam coś z kompem nie tak było i strona godzine sie ładowała. Pokapolismy się tzn Natala sie pluskała:-D bo my nawet nie popływaliśmy. Troszke mi ostatnio lepiej ale wieczory spedzam przy ubikacji na klęczkach:zawstydzona/y:



hej laska
o wam to dobrze gosciliscie sie na wiosce :-):-)
jak tam twoj brzuszek rosnie cos?? jeszcze chyba za wczesnie nie...

a powiedz kiedys wspomnialas ze jest jakis dom w Policku na sprzedaz wiesz cos o tym??:baffled:
 
madzia- jest dom ale w fatalnym stanie i chcą dożo jak za taki stan ciezko sie z nimi dogadac jest ich 3 do podziału do tego pijak jest tam zameldowany ceny ciezko sie dowiedziec ale cos ok 100 tys a to stan surowy prawie heheh. Czekamy jeszcze na inne informacje ale narazie to tylko pogłoski i niezapeszam.

Juz cos tam widac wiec maluszek rośnie;-):tak:
 
hello laski :happy::happy:
ja po spacerku,czekam na kuriera ma przywiezc paczuszke-przescieradlo bo na alegro kupilam hehe...

Annes to rzeczywiscie troche pogmatwane :tak:..
wiesz pytalam tak z ciekawosci bo jak bylaby okazja to tez bysmy chcieli isc na domek ale najlepiej tu w miescie :tak::tak:

marzenka a ty gdzie jestes dzis???

larvunia widze cie na gg skrobnij cos tu..:-)

uciekam zajrze wieczorkiem papa :-):-)
 
oj nie nie nadrobię tego co pisałyście.
u nas wszystko ok.Chłopaki rosną zdrowo a ja przygotowuję się do pracy piszę plan rozwoju i konspekty więc trochę pracy jest.

magda komputer kupowaliśmy w Sulęcinie u pana u którego już wcześniej braliśmy. za skrzynkę i monitor daliśmy 1500 zł a że płaciliśmy gotówką to przyjechał i nam wszystko zamontował i zainstalował i dorzucił jeszcze klawiaturę i myszkę. Windowsa mieliśmy swojego to tylko nam przeinstalował. komputer fajny ma bardzo dużą pamięć bo 2GB a to dla mnie najważniejsze.

annes to zyczę powodzenia z domkiem
 
U nas wszystko ok. Cyprianke rośnie zdrowo już mamy za sobą ostatnie szczepienie. jest bardzo mobilny wariuje na całym łóżku, przemieszcza się bardzo szybko i zaczyna podnosić dupkę do raczkowania. poza tym idą mu następne zęby i już się kawałek przebił na górze... kła i zaczyna być widać jedynki. smarujemy mu Bobodentem i przechodzimy na razie lajcikowo. Kupki też już się u nas unormowały i robi codziennie więc problemy z brzuszkiem poszły w niepamięć.

Ostatnio też przeżyłam chwilę grozy bo zostawiłam Cypusia w bujaczku i poszłam na chwilę do kuchni, nie pierwszy raz zresztą, a kacperek dał mu .... orzeszka!!!! ja w tej panice przeszukałam całą buzię Cypkowi ale musiał go połknąć bo nigdzie nie było. Kacperek zaczął płakać że on nie chciał nic złego i dał mu małego orzeszka bo Cypuś jest malutki. dziewczyny nawet nie chcę myśleć co by było jakby on dał mu normalnego orzecha większego, ja bym umarła jakby coś się stało któremuś z moich dzieci.
 
hej dziolchy !!!:-):-):-)

my znow bylismy na dworze ale goraco:-)
moze namowie mojego m zebysmy nad jeziorko pojechali moze do Keszyce odrazu odwiedzilabym Kasie...:-)

jezyk to ci maly dal stracha dobrze ze cypus polknal tego orzeszka:tak::tak:...wie co dobre hehe zartuje:-D

annes masz moze takie krzeselko na rower dla dziecka na bagaznik?? pozyczylabym od kogos na przejazdzke a nie mam od kogo wrr....:wściekła/y:

marzenka gdzie sie podziewasz???:baffled:
 
My jeszcze nie byliśmy na dworze:-pale zaraz Cypol wstanie i idziemy. dziś Piotrek w pracy więc musimy sobie radzić sami ale jak bedzie ciepło to może jutro nad jeziorko też pojedziemy
 
reklama
hello laski :happy::happy:


larvunia widze cie na gg skrobnij cos tu..:-)


czesc
jestem jestem...
ja mam ciagle gg odpalone ale mnie nie ma przy lapku. W pracy jak jestem to czesto laski siedza na moim lakpu a ja laze na ploty......wiec jestem tylko teoretycznie. Samo moje gg jest :sorry2: Poprostu jak jest 10.00 to laski same biora sobie lapka z szafki i zasiadaja... maja pozwolenie. Szczerze to ja juz zadko zagladam na BB :-( Nie mam o czym Wam pisac, ciagle mam Wam marudzic jak u mnie zle? bezsensu... ale jestem z Wami duchem kochane :tak:
pozdrawiam i sciskam :-)

magda dziekuje za apmiec o mnie :happy:
 
Do góry