reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

my jak dawidek zje kaszke to pedzimy na zakupy,musze wstapic do netto bo sa 3paki gerbera za 4.99.potem serwuje na obiad pierogi ruskie tak na szybko a po 14 jestem umowiona z kolezanka i ide do niej na kawe,niedaleko to wiec biore dawidka na rece:-D
kurde tak sie palilam do robotyw domu a tu cicho niechce mi sie,@sie zbliza:wściekła/y:
 
reklama
to jak bedziesz w mcz daj znac moze na spacerek sie umowimy :-):-)
ja tez uciekam idziemy sie ubierac i sru na dwor i na zakupy...cos na obiad kombinowac jakies miesko zrobie :-)

to narazie milego dzionka i milych ploteczek papa !!!:-)
 
jestem jestem tylko nie mialam czasu napisac do was;p

U nas chyba tez byla burza przebudzialam sie bo mi rolety stukały i doniczka fruwała po balkonie wiec ja zabralam do domu zaknelam okna i poszlam spac dalej;p;p;p tak mnie burza rusza;p;p;p nawet nie wiem czy błyskalo i grzmialo bo od razu zasnelam a wstajac z lozka o malo sobie reki nie polamalam bo jakos mi tak scierpla ze jak sie podparlam to az mi chruplo i myslalam ze mi sie polamie zaraz

A co tam ciekawego u nas jeszcze
młodej juz zeszlo na szczescie limo i strupy z polika odpadly (te od golenia)
wiec juz po malo wraca do normy:)

A i wczoraj w koncu przebily sie 2 trzonowe zeby u gory wiec mala ma juz 10 :)
 
Czesc dziewuszki ja od brata pisze:-) u mnie ok, rodzinkę odwiedzam i już mam dosc:-D wczoraj cały dzień chodziłam po ludziach. Bawimy się dobrze, wracamy w niedzielę wieczorem. Poczytam was jak wrócę, buziaczki dla wszystkich papa:-D
 
Witam

Ja tak mocno w nocy spałam, że nawet burzy nie słyszałam:-Da to jest bardzo dziwne, bo jak mały tylko zakwili to juz na nogach jestem:-pa burza nie robi na mnie wrażenia.
My już po śniadańku, ja jeszcze kawkę dopijam, a mały lezy w leżaczku i sie bawi zabawkami.Już zrobił sie taki rozmowny, cały czas coś gaworzy i sie śmieje.
Pieknie dziś to pewnie na spacerek sie wybierzemy. MAm tylko problem, jak mały nie śpi w gondolce to strasznie płacze, na rączkach jest dobrze, główka we wszystkie stony lata, taki ciekawski świata. W wózku jest zasłonięty, nic nie widzi i jest beeee:baffled:N aspacerówke jeszcze za mały, może w foteliku by pojeżdził, ale w tej pozycji za wygodnie nie jest.sama juz nie wiem co lepsze.
Dzis wypróbuje fotelik i zobaczymy:happy:
 
Hej,ja juz w domu wrocilam troche chlodno u nas:tak:
umylam podlogi bo juz takie brudne byly,i wstawilam skrzydelka do pikearnika dzis takie w woreczku z winiary w miodzie...:-):-):-):-)

fajnie ze laski sie odezwalyscie...:-)

PR fajnie ze masz taki sen mocny ja burze zawsze slysze....:rofl2:
dobrze ze malej lima zeszly hehe,a zabkow ma moj 16 sztuk...:-)

aneteczka super ze wpadlas...dawno cie nie bylo..:no:
a moze malutkiego daj do nosidelka takiej tej chusty co to teraz w modzie sa...
pokaz jakies nowe foto maluszka...:-)

mego wypoczywaj tam kochana.milego urlopu...:tak:
 
o i laski sie odezwaly wkoncu:-D
aneteczka mas zten sam problem co ja mialam:-)
odkad wlozylam dawidka w spacerowke problem sie skonczyl:-)

robie fasolke pierwszy raz,ciekawe jak mi wyjdzie:-)
czekam az dawid laskawie zje i jedziemy a on tylko troszku zjadl:wściekła/y:
do pozniej
 
o ale tu krucho:wściekła/y:myslalam ze bede miec do poczytania troszke a tu dupa:angry:
my bylismy za zakupach potem u mamy,u kolezanki nie bylam bo ona teraz otwiera salon fryzjerski i ma sajgon....akurat byla w zg kupic sprzet:-)
a ze nie bylam to wysprzatalam chatke na blysk,przesadzilam kwiaty,umylam podlogi hehe,i w dodatku wylalam sok i cala podloga sie kleila:wściekła/y:
kurde specjalnie poszlam do netto po te sloiczki a tam echo po nich,chyba nawet nie przywiezli,pytalam mowia zeby sprawdzac.no bo kurde oplaca sie:tak:
dobra mykam spac
do jutra
 
hejka z ranca...:-)
co to juz tu nikt nie zaglada?? halo gdzie sie podziewacie?? nasz wateczek pomalu obumiera hehe....:wściekła/y::wściekła/y:

u nas oki,zupke mam juz gotowa dizs szparagowa...:-)
i zadnych planow na dzis brak...
pojdziemy gdzies za godzine na plac zabaw...

milego dzionka bo sama do siebie pisac nie bede :no:

Larvunia odezwij sie..jak tam twoj interes kwitnie??jak marcelek zdrowy??....
Annes kobieto co z toba??..
i cala reszta....:baffled::baffled:
 
reklama
Cześć wam, ale się za Wami stęskniłam. zepsuł nam się komputer, zresztą miał prawo bo używaliśmy go od 6 lat bez przerwy i dopiero wczoraj mielismy trochę czasu żeby jechać po nowy ale się cieszę:-):-) naciągnęłam od razu Piotrka na monitor:-p;-) i teraz aż miło się pracuje i pisze na nim. Poczytam później co tam u was na razie papapa
 
Do góry