reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej madzia:-)
super ze wczorajszy dzien sie udal:-)
ja to wczoraj sie wzielam za pozadki i nie bylam na spacerze potem pospalam i tak jakos dzien zlecial:szok:
zaraz musze wyskoczyc do sklepu bo chlebka nie ma na sniadanie
dawidkowi cos sie pokielbasilo w nocy obudzil sie o 1 i nie chcial spac gadal sam do siebie, i chyba odrabial nocke bo dopiero teraz sie obudzil,oczywiscie pobutka o 6 by go wziac do naszego loza,
dzis tez mam troche roboty na sama mysl mi sie nie chce takze ba spacer popoludniu wyjde
burza byla ?to chyba nie u nas:-D
 
reklama
czesc laski jest tu kto?? co sie dzieje z naszym wateczkiem??!!

Befatka,Larvunia,Anateczka,Jezyk i reszta odezwijcie sie tu szybko :tak::tak::tak:....

my bylismy w parku i w miescie zaliczylam ciuszka :-D:-D
dzis byla przecena wszystko po 2 zl to kupilam sobie 2 pary krotkich spodenek,dla hani rybaczki i dla m krotkie spodnie :-D:-D...
teraz umylam okno i spadam na dwor :tak:

Marzenka a jak u was z chrzcinami byliscie w Rokitnie??:baffled:

uciekam bo sama ze soba pisze hehe:wściekła/y::wściekła/y:
 
jestem jestem,wrocilismy od mamy
madzia jak narazie nic niewiem na temat chrzcin,temat ucichl,sama niewiem czemu:wściekła/y:
lece kapac malego i dac jesc
 
Dobranoc
szymon zasnal juz o 19 wiec luzik:-)

larvunia a co to ma znaczyc a ku ku?? co nic nie piszesz??:angry:

marzenka aha myslalam ze moze juz cos robicie ze chrzcinami...teraz fajnie bo ciepelko to akurat...hania byla zima chszczona to ubrani bylismy ze hej:-D

ciekawe co u natali nic sie nie odzywa juz tyle czasu hmm...
dobra mykam do jutra !!:-)
 
dzien dobry !!
u nas juz slonecznie od rana,pranko wywiesilam wlasnie i obralam ziemniaczki
smile.gif

w nocy byla ulewa i burza ....
ide kawke sobie zrobic...:-)
 
hej:-)
madzia burza byla masakryczna:szok::szok::szok:czy ty widzialas jak wialo i padalo?
masakra byla


Hej to i jednak dzis do was doszlo?? :-D:-D:-D
u nas byla po 24....
no lalo jak nie wiem a jakie byly blyski a ja sama bo moj na nocce wrr ale sie balam :wściekła/y::wściekła/y:...

Marzenka nie przyjezdzasz moze do miedzyrzecza do siostry?? :baffled:...

ciekawe co z jezykiem hmm...chyba jej smska napisze czy wogole tam zyja w tym templewie hehe :-D:-D
 
reklama
u nas byla tez jakos po 24
madzia bede w m-czu na clay dzien ale nie u siostry,bede z psiapsiolka i naszymi dziecmi:-)tylko jeszcze niewiem kiedy,bo musze do budowlanki po odpis swiadectwa szkoly srednia bo mi gdzies wsiaklo:wściekła/y:
no ja sie balam jak cholera do tego poszlam do kuchni zamknac okno po ciemku jak mi blysnelo to w calej kuchni bylo jasno.balam sie zeby dawid sie nie obudzil:-)
no aneteczka tez cisza i ania pr ciekawe czemu
madziarena tez cicho sza:szok:
ciekawe jak tam beti na wczasach.
kurde moj juz wraca jutro lub w czwartek do pracy i juz mi smutno:baffled:
 
Do góry