reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
masakra jakas,chyba u nas na porzadnie zaczelo sie zabkowanie,ciagle dawid marudny,nic mu nie pasuje,o 23-30 obudzil sie z takim placzem ze nie wiadomo o co mu chodzi niewiadomo jak mu pomoc,
i dzis widze ze nawet jego ulubione zabawy do placzu go doprowadzajamno masakra
 
Hej laseczki wpadłam na chwilkę i zaraz mykam mam pakowanie na jutrzejszy wyjazd.Gdybym nie zajrzała to życzę wam udanego tygodnia. Poczytam was jak wrócę....papatki:-D
madzia jak będziesz chciała możemy jeżdzić o ile pogoda dopisze?:tak:
 
hej laski rajcu ale pustki
eek.gif
eek.gif

my o 19 zladowalismy do domu szybka kapiel i spokoj...
mlody cos cyrki odstawia mleka nie chce lazi i wyje nie spi od 6 rano
eek.gif
ale widze ze zaraz zasnie...
bylo fajnie pogoscilismy sie troszke pogoda super
smile.gif
jutro zajrze pewnie dopiero wieczorkiem bo z ranca o 10 juz jedziemy nad jeziorko i gdzies do 18 tam bedziemy...
a mezus jutro juz na nocke wrr...koniec urlopu i znow sie zaczyna
frown.gif


megi udanego wypadu do rodzinki wypoczywaj tam troszke :-):-)

larvunia a wy co porabiacie?? nic nie piszesz...

marzennka to dopiero poczatek zabkowania..hehe :tak:

to do jutra udanej niedzieli papa
 
Cześć kochane wpadłam na chwilkę się przywitać no i pożegnać:-D jak będę miała okazję u brata to zajrzę:tak: mamy tyle wiary do odwiedzenia że mi tygodnia zbraknie:-D Trzymajcie się ciepełko i do zobaczenia...całuski dla wszystkich waszych pociech :*** nie zapomnijcie tu o mnie bo nunu!!:happy:
 
megi udanego wypadu bawi sie dobrze :-):-):-)

ja juz szykuje sie do grilla,robie salatke z pomidorow i szykuje kielbaske :-)
pogoda super !! jedziemy o 10...
oj jaka szkoda ze to nasze spotkanie nie wyszlo...juz w tym roku okazji nie bedzie :no:

szkoda dziewczyny naprawde ale trudno...

milego dzionka buzka !!:-):-)
 
hej hej:-)
madzia milej niedzieli,ja potem ide na piwko z kolezanka:-)musze korzystac ostatnie dni gdy moj ma urlop:-)
wlasnie smaze placuszki z bananami,mama wczoraj dala mnostwo bananaow i szkoda by sie zmarnowaly:-)
pogoda sliczna
 
reklama
Dzien dobry poniedzialkowo
tongue.gif

ja usiadlam wlasnie z kawka,zrobilam juz pranie i wstawilam rosol
smile.gif
dzis lekki obiadek..

wczoraj na grillu bylo super !! pojedlismy sporo...
biggrin.gif

dzieci sie pokapaly,oczywiscie oprocz szymka dalej nie wlozy nawet nogi do wody
frown.gif

wrocilismy okolo 19...ale juz maz zarezerwowal nam domek na wrzesien z soboty na niedziele wiec bedziemy tam nocowac z kumepla i jej dziecmi mezem oraz my,bedzie super !!
smile.gif
oby tylko byla jeszcze pogoda...

a dzis z rana kolo 5 mielismy burze i maly deszcz
smile.gif


wstawac spiochy i pisac cos bo strasznie pusto tu...
frown.gif
 
Do góry