reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

marzenka zdrowia dla mlodego pewnie jakiegos wirusa w przedszkolu zlapal
future ale to kazdy przed swietami musi porzadello zrobic w chalupie, ja zaczne w nastepnym tygodniu bo jeden dzien i picuś glancuś będzie:-D
 
reklama
Najbardziej o mnie wkurzają okna, co chwile się brudzą:eek: Ja myje je dość często , bo tak co 2 tyg nie lubie jak są zachlapane:no:.
Porażka z ta pogodą...
A dziś kupiłam 2,5 kg mintaja:tak: , a wczoraj mój m kupil 2 kg pierogow i kg uszek:-D w tym roku nie będę za długo stala przy garach:no:
 
agnis a my co roku wsumie dorsza albo morszczuka jemy, nikt u nas za karpiem nie przepada,
a uszka i pierogi to zawsze w wigilie lepimy, ale to malo bo kazdy po 4 uszka i 2-3 piergo mimo ze na wigilii około 10 osob jest
 
Hej...
ja wrocilam to na szybko obiad zrobilam , pranie a teraz jeszcze kumpela dzwonila i 50 minut klepalysmy haha :-p
zaraz jeszcze poodkurzam chate :tak:
jutro mam wolne to chce jechac w miasto , musze kupic jakies skromne prezenty dla rodzinki :tak:
Menzu ma jutro wigilie w pracy , takze pracuja tylko do 12 a potem ida ze szefem do chinczyka na obiad :tak:

Marzenka zdrowka dla mlodego...:tak:
Agnis pewnie jak mozna smaczne kupic pierogi i uszka to po co bawic sie w lepienie :tak:
szkoda czasu :-D spedzacie swieta u siebie w domu czy w gosciach gdzies ?

ciacho u was to widze ze malo jecie :tak: 2- 3 pierogi tylko :szok: moj menzu zjada z 10 sztuk ;-)
karpia ja tez nie lubie i nigdy nie jem..wole jakies filety z ryby , choc m karpia lubi i tez zje :tak:

Moje okna tez takie brudne ze szok , slonce teraz swiecilo to dopiero zobaczylam masakra :szok:
moze w wekend troche je przelece :-D
 
ja tam rzadko myje okna u mnie po kilku dniach wygladaja jakbym ich nie myla, nie bede sie urabiac
za to w kuchni dosyc czesto myje bo mamy od polnocy okno wiec lubie miec czyste
owca ja to zjem jednego pieroga, generalne malochodliwa potrawa wszyscy czekaja zawsze a ciasto:-D
 
ciacho ale ja generalnie musze posprzątać bo od 2 tygodni prawie codziennie w gorzowie z dzieciakami jestem na jakichś zajęciach czy coś. a po powrocie do domu koło 17 to tylko jakiś obiad wstawiam dzieciaki oporządzam i tylko po wierzchu posprzątam. a nawet odkurzacza nie puszczałam kilka dni, bo jakiegoś lenia miałam. albbo któreś spało...i tk jakoś wyszło. dziś już trochę oporządziłam. ale niewiele, bo z kolei prądu nie było dwa razy, więc nie wszystko się dąło zrobić. ale coś tam w lazience poskładałam, pranie z suszarek pozdejmowałam i można nowe wieszać haha.

weekend chyba nam znów odpadnie bo kuzynka moja wpada. Helenki chrzestna, więc pewnie nic nie zrobię. no a u mnie jeden dzień to troche mało ;)))
 
ja w tygodniu bede robic pozadki..pociele pozmieniam okna umyje maz dywany tez wytrzepie:-Dteraz nawet nie sprzatam bo bez sensu jak ciagle syf a jeszcze jak moi w domu to juz wogule...a kuchnie ogarnac musze tez ale to pozadnie ale to czekam z urlopem mojego..wezmie mala na spacer a ja bede sprzatac;-)
ja nie robie w tym roku pierogow..chyba nie no chyba ze moj bedzie chcial bo ja jesc nie bede przeciez.ale u mnie za to duuuuuuzo owocow musi byc bo idzie tonami:-D:-D
 
Ale mi dzien szybko leci , bylam z psem polazilam troche
teraz capucinko zrobilam i relax :-D

Marzenka to fajnie jak jecie duzo owocow , u mnie z tym srednio jakis banan , jablko , winogron to mlody zje tylko
a mloda jeszcze mango lubi i tyle co oni jedza...ja za to mandarynki kg moge jesc :tak:

ja nigdy jakos specjalnie na swieta nie sprzatam bo mi sie nie chce hehe
codzien z grubsza sprzatam kurze , odkurzam co 2 dni i wsio wystarczy :tak:
teraz na week chce zeby m podniosl naroznik i odkurze bo juz pelno klebkow kurzu sie nazbieralo :tak:
 
reklama
hejka

Mój Arek skrzypi, coś ma z gardłem.

A ja też sprzątam tylko codziennie, mam małą obsesję i codziennie mam syf szczególnie w łazience wszystko widać. A kuchnię to muszę szmatą codziennie bo mam meble w połysku i mnie trafia jak mam paluchy i pod światło widać, tylko u mnie to szybko idzie, bo jak sprzątam codziennie to nie mam wtedy takiego dużego syfu. No ale okna to ja chyba ostatnio myłam z 3 mce temu na zewnątrz. Bo środka to myję raz w tygodniu, bo łapią wszędzie paluszkami.

A zaraz muszę wyjąć pranie i zmywarkę opróżnić i idę do pokoju dzieciaków posprzątać bo jutro okna myjemy.
 
Do góry