reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hej.
future super;-)
ciacho daj jakis latwy sprawdzony przepis na pierniczki?bo chce zrobic w sobote z dawidem;-)
nocka u mnie do bani...ja niewiem o co chodzi co druga nocka jest do dupy...mala budzi sie co 2 godz jak w zegarku a od ok 3 dzis juz byla wyspana....zasnela o 3-30 i o 5-30 znow cyc.ide dzis z dawidem do lekarza ,odebralam go z przedszkola a ten zachrypniety a rano bylo ok....taki jakis do dupy wczoraj byl i jeszcze kaszel tez ma.
ezoja jak tam wrocilas juz?
mam nadzieje ze starczy mi cierpliwosci na caly dzien bo dzis sami......
 
Dzien dybry...
ja zaraz jade tak mi sie nie chce...ech...

Marzenka to zycze duzo cierpliwosci , pewnie sie przyda ;-);-)

Zakupilam dla mlodej szachy takie drewniane , bo nie mamy a ona jak u kogos jest i sa to lubi grac :tak:
wiec beda pod choinke i moze wtedy rodzinke meczyc z graniem :-D

Uciekam bo zaraz trza isc...:tak:
 
hej hej
Marzenka to widzę, że nocka podobna ale moja mi bardziej dała popalić, zasnęła ok 22 potem obudziła się o 2 i nie spała do 5 - smiała się do mnie i wcinała piąstkę jak dawałam cyca to się wściekała i nie chciała - wyspała się cwaniara, zasnęła jakoś przed 5 i wstała o 6:30 teraz od 8:30 śpi ciekawego o której wstanie bo już słyszę,że się kręci.
Dawid kaszle a Amelka katar ma coś mi mówi przez nos, i wogóle jakieś uczulenie jej wyszło na plecach.
Owca - szachy fajna sprawa ;)
Ja dziś też sama, po przedszkolu jade do fryzjera ze sobą i z Ami. Nie wiem czy scinać sobie włosy ale mam problem bo nie mogę ich rozczesać ... wogóle marze o grzywce ale takiej na bok hm ... już mnie denerwują te długaśne włosy. Amelka też chce ściąć ale jej to tylko końcówki pozwolę :) Hanke zostawię u mamy
 
dzien dobry
marzenka sprawdz sobie na blogu a jak nie u mnie to na mojewypieki.com tam dorota ma pelno przepisow:tak: zdrowia dla mlodego
pr co tam krótko;-)
owca a komu sie chce wychodzic, ja wczora tylko z psem wyszlam:-D
madziarena to zdrowia dla mlodej
 
Witam;-)
Od rana miałam kolezanke na kawce i się nie odzywałam;-)
Wczoraj maz chyba mi jakies prezenty kupil bo chował do tapczana:-D i mówił tylko rusz, a mam zaznaczone:-D

Zabieram się za prasowanie, bo wieczorem to już nic nie zrobie... Buziaki i miłego dnia laseczki :tak:
 
my juz po wizycie u lekarza
dawid ma zapalenie krtani dwa syropki ma brac plus inhalacje tez cos dala na to.raczej juz do swiat nie pojdzie do przedszkola:baffled:dobrze ze maz od jutra ma wolne to nie bedzie tak zle:-)
poki co zrobilismy tablice nagrod i kar i poki co dziala;-)na allegro widzialam takie po 50zl szkoda kasy to zrobilismy sami :-D
madziarena jak se zrobisz grzywke to bedziesz narzekac ze musisz ja ulozyc:-D:-D:-Dmnie tez juz wlosy moje denerwuja juz za dlugie sa..bynajmniej dluzszych niechce miec mi juz starczy:-Dtez musze koncowki sciac ale poczekam do nowego roku bo pewnie teraz mlyn ma moja magda:baffled:
ciacho zaraz lukne;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry