reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejo
Agnis dlatego ja dzis mykam na dwa spacerki;-)zreszta musze isc na poczte bo awizo dostalam;-)
jakos tak dziwnie grudzien juz a tak cieplo;-)
 
reklama
dzien dobry
agnis cieplo to prawda u mnie 7 stop:-) czyli znowu bede nosic ciensz kurtke albo podkoszulek pod nia tylko:-D
marzenka a co wolisz zeby przymrozilo? taka pogoda laskawsza na spacery, pamietam jak bylam nastolatka to takie zimy to byla norma pewnego roku na boze narodzenie bylo nawet po 15 stop:-D
 
hej ho. witam sie i ja. Mój książę śpi. Mała wycina wiec mam chwilke. dzisiaj makaron z sosem, bo nic mi sie nie chce robic haha, a poza tym zaraz jak moja mama przyjedzie jade do gorzowa, bo dziś rytmika.

ale weszłam bo muszę wam się czymś pochwalić. Zoja już wie.
2 dni temu dzwonił do mnie dyrektor z witnicy, ten u którego bylam na rozmowie i który powiedział mi, ze na 80 procent mam prace.
to dzwonił i powiedział, ze śmiało może powiedzieć, ze na 100procent mam prace ;)))))))))) ihaaaaa

nawet nie wiecie jak się cieszę, że się załapię. Hesiu do przedszkola pójdzie w Witnicy, a tam przedszkole fajne, z rawdziwego zdarzenia, duże, dużo oddziałów. aha, bo ja moze bede pracowac w szkole, a może w przedszkolu, to się zobaczy :))

Tylko z Guciem musze coś pomyśleć, nie wiem czy w Witnicy kogoś szukać, czy w Krzeszycach, żeby moi rodzice mogli odebrac...hmmm no nie wiem sama...zoaczymy ;)

eZoja może Ty byłabyś chętna na kilka godzin dziennie?? mówie bardzo poważnie :tak:. mówiłaś, ze dalej masz wychowawczy, to się zastanów. od początku września do końca czerwca, cały tydzień szkolny, bez świąt państwowych i szkolnych dni wolnych. na godziny. Jeśli bym miała 4 lekcje, to na 4 godziny plus mój dojazd ofkors. Może moja mama będzie mogła jakiś dzień też zostać z małym...no zobaczymy. Zastanów się.

Ja myślę jeszcze nad przedszkolem, bo podobno mają być od września miejsca dla dwulatków no zoabczymy. bo idą sześciolatki do szkół. i nie wiem w sumie czy małego prbować zapisać z Helenką czy coś. no czas mamy do marca chyba kiedy się składa podania )

no i mam nazieje, ze dyrektor podtrzyma swoje zdanie hie hie:cool::happy::happy::happy:
 
Hej.

Future to super wieści ;) gratulacje oby wszystko się dobrze ułożyło :tak:

U Nas jakoś leci, bez zmian. Nawet nie ma o czym pisać, po niedzieli albo na weekend wezmę się za pierniki też troszkę zrobię nie dużo bo po co, ale choć troszkę.

Jakoś weny dziś brak. Miłego dzionka dla Was ;-)
 
Witam..
ja po robocie na chwile sobie przysiadlam i ide za troche po lobuzy do szkoly ;-);-)
u nas tez w miare cieplo jest 6 st ale od rana taka mgla ze prawie nic nie widac masakra jakas :eek:
slonce raz po raz wychodzi wiec jest ok taka zima moze byc :-):-)

Ja na obiad mam ryz jakis gotowiec z miesem i warzywami tak na szybko hehe
ja w tyg ogolnie malo co gotuje jakies szybkie dania a na wekendy staram sie robic jakis dobry obiadek :-D:tak:

Future to super wiesci , jak masz okazje to proboj Gucia do przedsz zapisac razem z Helenka moze akurat by sie udalo :tak:
Mycha a wy na swieta w domu u siebie czy do kogosc idziecie ?

Ucieka wpadne potem :rofl2:
 
Witam..
ja po robocie na chwile sobie przysiadlam i ide za troche po lobuzy do szkoly ;-);-)
u nas tez w miare cieplo jest 6 st ale od rana taka mgla ze prawie nic nie widac masakra jakas :eek:
slonce raz po raz wychodzi wiec jest ok taka zima moze byc :-):-)

Ja na obiad mam ryz jakis gotowiec z miesem i warzywami tak na szybko hehe
ja w tyg ogolnie malo co gotuje jakies szybkie dania a na wekendy staram sie robic jakis dobry obiadek :-D:tak:

Future to super wiesci , jak masz okazje to proboj Gucia do przedsz zapisac razem z Helenka moze akurat by sie udalo :tak:
Mycha a wy na swieta w domu u siebie czy do kogosc idziecie ?

Ucieka wpadne potem :rofl2:

Owca szczerze powiem, że nic jeszcze nie wiem Ogólnie jakoś nie mam chęci na święta, od kilku dobrych lat nie przepadam za Bożym Narodzeniem, ale już kiedyś Wam pisałam dlaczego, no ale są nieuniknione. Pewnie Moi rodzice jak zawsze będą pytać czy przyjdziemy do Nich, teście nie pamiętam aby kiedyś nas zapraszali, jak Damian coś wspomniał to wtedy teściowa nie zaprzeczała bo głupio by wyszła. Pytali nie raz jak się święta zbliżały czy przyjedziemy ale na Wigilię nigdy takiego wprost zaproszenia nie dostaliśmy więc się nie pchamy a poza tym teraz bez auta więc nie wiem czy gdziekolwiek pojedzimy chyba że od Moich rodziców pożyczymy, myślę że wyjdzie tak jak zawsze ze zjemy u siebie i potem do Moich albo kto wie może od razu na kolację do Moich pójdziemy i jakoś zleci. Okaże się bliżej świąt co i jak będzie. ;-)
 
reklama
Jestem jestem, ale nieraz nie mam weny:zawstydzona/y:
Meza dalej kuruje bo mu nie przechodzi ale on nie ma czasu żeby wylezec i takie są efekty. Zaraz musze młodego z wanny wycignac bo czuje ze pol łazienki zdemolowal...:szok::-D
 
Do góry