reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Kroma tez mam wlasnie meble w kuchni takie z polyskiem i to jest ich minus ze widac wszystkie palce odbite :tak:
a mnie sie okien sie nie chce myc bo mi zimno tak przy otwartym dlatego zima rzadko je myje...:rofl2:

ezoja jak tam wrazenia z wycieczki po auto ?? :-p
 
reklama
Jejku mogłabym pisać i pisać jak tam moje wrażenia Owca... jestem nie normalna, ale UWIELBIAM JEŹDZIĆ!
Takimi autami to już w ogóle mogłabym z nich nie wysiadać :-D Nim się sunie a nie jedzie, zakochałam się w nim ...
niestety mogę tylko pomarzyć o takim. Jechałam nim 400km :-) :-) :-) 16 godzin w trasie, ale ja z tym nei normalnych i cieszę się , że pojechałam i zmęczenie nieważne ;-) wyjechaliśmy ok 5 rano w g-wie byłam ok 21.00 zanim dzieci odebrałąm zanim po psa pojechałam (u brata pies był dzieci u teściów) to zleciało... zanim do domu dojechałam to ok 23.00 było. Mogłabym jeszcze raz mimo wszystko pojechać! :-)
 
ezoja to widac ze wypad byl bardzo udany:-) emocje pierwsza klasa:-D;-)
ja mam ciemne meble w kuchni i tez wysztko widac na nich ale tak srednio 2 razy w tyg je czyszcze za to moja lodokwe to prawie codziennie bo ma szklany czarny front no i szafe tez bo pelno paluchow, generalnie tez bede mie malo sprzatanai bo na bierzaco sie robi:tak:
bylam u kolezanki matko 2 godziny zlecialo jeszcze wczesniej na tancach i dzien minal:-D
 
no porobiłam trochę. lazienka na błysk, kurze też. kominek wyczyszczoy, podłogi pomyte. tylko mały kibelek został nasza sypialnia i kuchnia.
no i weranda wrrr...ale nie wiem czy wogle bede tam sprzatac bo na zime to taki ala garaz się robi hie hie.
a tak na powaznie to ja nie sprzatałam jeszcze na święta bo to sie jeszcze pobrudzi, ale ogólnie musiałam bo już było nieciekawie.
 
Jejku nie dość że dziś 13 piątek to jeszcze mój mandat załapał pod przedszkolem. 150 zł i 6 punktów zarobił. Masakra jakaś i dobrze, może się nauczy! Wiózł młodego cieniusiem tym co do pracy jexdzi i fotelika nie chciało mu się przekładać.

Jadę zaraz do gminy później do urzędu pracy masakra dziś nie lubię spraw papierkowych załatwiać u nas w PL to jakiś koszmar.
No cóż ale życzcie mi miłego dnia jak i ja Wam życzę, może minie spokojnie ;-)
MIŁEGO DNIA dziewuszki :*
 
Bry- Larvunia a gdze ty smiagalas bo ja nie w temacie. Ojej 150 na swieta nie fajny prezent;/
Hmm okna u mnie by sie tez przydalo umyc ale na razie sie boje do nich podchodzic bo znow mi sie strasznie w glowie kreci.. Wczoraj bylam u lekarza. Podejrzewa nadcisnienie i dodtego moze byc problem z blednikiem.. Dostalam skierowanie do laryngologa, badania krwi i musze 2 razy dziennie mierzyc cisnienie. Wczoraj u niej mialam 160/110 a wypilam wczoraj tylko 1 kawe... po podaniu leko na zbicie po 30 min mialam 140/90. Dzis rano mialam 138/98 po wstaniu z łozka. A wieczorem po kapieli jak znow mialam straszne zawroty 110/68. Moze to przez skoki cisnienia, albo blenik. Bo kreci mi sie przy zmianie pozycji ciała. Wczoraj nawet przewracajac sie w lozku mialam faze.. A jak sie kapałam i mylam glowe to czulam sie jak bym byla na morzu... Tak wiec do okien na razie nie podchodze nie chce pofruwac z 6 pietra....
 
ezoja ale marudzisz:-p raz na miesiac mozesz sie im pokazac i wypenic papiery:-p
dostal manad pewnie ze dzisaj piatek 13;-) jak to sie mowi za glupote sie placi tylko szkoda ze tu przed swietami, my mamy w kazdym aucie podstawke wlasnie po to zeby nie przekladac
pr to zdrowka zycze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej witam sie i uciekam sprzatać :) znowuuu no i obiad gotować, męzu ma wolne od poniedziałku to mała do przedszkola pośle a ja heja na okna szafy itp a on z Hanka niech się wykazuje :) musze mu jeszcze opracować zagadnienia bo ma jutro EGZAMIN na studiach a dziś mi powiedział o tym, oj on się nic a nic nie uczy a wszystko zdaje na 5 i 4 ...
 
reklama
Witam 13 tego :-) u nas z rana mrozik byl a teraz slonecznie sie zrobilo :tak:
Ja bylam na miescie , prezenty dla kazdego kupione takie male drobiazgi :tak:zostalo mi dla 2 dziewczyn po 14-16 lat cos kupic
ale jakis kosmetyk dostana i wsio :tak::tak:
Obiadu dzis nie robie , bo menzu na wigili zje , ja kanapki teraz zjadlam a dzieciaka przywiozlam hamburgera :tak:
Pojde po nich do szkoly a potem chce robic 3 bita musze zuzyc bita smietane bo mam do konca grudnia date :tak:

ezoja to niezly mandat dali za brak fotelika 150 zl :szok:
to twoj pewnie sie wkurzyl hehe ale moze sie nauczy ze trzeba zabierac :tak:

Pr kurcze to masz nie wesolo z tym cisnienien :-( uwazaj tam na siebie :-)

Madziarena to zdlony ten twoj mezus :-)

Ciacho i pewnie znowu kase zostawisz u ortodonty , czesto jakos tam chodzicie :tak:
 
Do góry