reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Owca on ma do przedszkola 2 min drogi. Z balkonu skoczyć może i już jest.
Więc nie wiem po co on bierze to auto z pod tego domu i go wiezie.
Ale pewnie z psem do lasu jeszcze jedzie to dlatego... by się wybiegała.

No to oficjalnie jestem zarejestrowana na bezrobotnym dziewuszki.
Mam już wsio pozałatwiane. Zaraz obiadek skończę i laba na dziś.
Już się nie mogę niedzieli doczekać!!!!! Idę na jamprę :-):-):-)
Najpierw idę z koleżanką do brata i jego dziewczyny z winkiem, później na koncert
https://www.facebook.com/events/1411016669133639/?ref_dashboard_filter=upcoming
KEV FOX and THE LAST DANCE
Załatwiłam sobie kierowcę do domu na szczęście :-) Oj będzie sie działo!!! :rofl2::-D:rofl2::-D
 
reklama
a no widzisz ezoja widocznie mial pecha :tak::-D i to jeszcze 13 tego :-p
fajnie ze sie gdzies wybierasz , poimprezujesz troszke a dzieci z kim zostaja z tatusiem ?

ja juz ciasto zrobilam , chlodzi sie w lodowce :-)
 
Jeszcze się nie cieszę.. bo może mojemu coś wypadnie i do pracy będzie musiał iść po południu.
Ale tak z tatusiem dzieci będą. Innej opcji nie ma.

Podziel się ciastem, nie bądź taka :-p
 
no to zapowiedz twojemu ze masz wyjscie i musi byc niech zarezerwuje sobie wolny wieczor..nie ma ze cos tam wypadnie :-p:-p
ciastem to jutro moge sie podzielic , musi odstac swoje w lodowce :tak::-p
 
owca nie chodze czesto do ortodonty, chodze normalnie jak kazdy co ma staly aparat co miesia sa wizyty:tak::tak:
a zostawiam jak zwykle kase ale takie zycie, po drodze do kina wpadlymy na film "kraina lodu" najlepsza postac z bajki to balwan:-D
ezoja o widze weekendzik zapowiada sie milo:-)
 
ciacho moi w niedziele ida na ta bajke,,swieto kina jest jakby co wszystkie bilety po 11zl;-)
madziarena no ladnie a co tam sie bedzie przejmowal skoro zonka wspomoze:-Dale co juz do swiat ma wolne ?no widzisz troszke odetchniemy a niech sie wykazuja:-Dmoj jutro idzie na spacer z martyna a ja bede z dawidkiem pierniczki robic..
ladnie dzis na dworze te sloneczko zimowe super;-)
ezoja no no :-)no pewnie idz bo ty bidna ciagle z dzieciaczkami.
owca a co tam za ciasto robilas?
 
marzenka my poszlysmy dzisiaj bo u nas od poniedzialku do piatku do 13:30 dla wszystkich bilet po 15zl ale ten zwykly nie 3d
u mnie caly dzien pochmurno cos tak jakby sie wczesniej przejasnialo ale tak zero slonca:no:
 
e Zoja nie odpowiedziaąś nic na moją propozycje )))

Jaką?? :eek: :eek: :eek:
dawaj jeszcze raz, nie chce mi się kopać wstecz....

edit:
Doczytałam.
Ja jestem w urzędzie pracy od dziś zapisana.
Pisałam tu przeca ;)
Od września Miśka do przedszkola idzie i ja do pracy gdzieś... nie mogę tak ciągle w domu siedzieć, nie chcę.
Póki co mam zasiłek przyznany. Więc do czerwca spoko. A co później nie wiem. Chcę szukać coś dalej i szukam. No i w styczniu będę ten biznes plan działać, jeszcze się zastanawiam czy warto w PL otwierać coś swojego. Zobaczę, mam jeszcze 6 mies gdybania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ezoja jakby sie nie oplacało ludzie by nie otwierali firm, tylko trzeba sie wstrzelic w jakas nisze a to juz nie tak prosto
w askanie sa stoiska z rekodzielem i wedlinami, mialam ochote na oscypka ale zapomnialam kupic:baffled:
 
Do góry