reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Owca o wlasnie mi przypom nialas musze przelwe ci zrobic:). Kockow roznych maja chlopaki cala kupe...
Ciacho- u nas piaskowanica odpada bo nie maja dzialki i mieszkaja w bloku
 
reklama
pr ale zwierzaki sa super:tak:, moi mieszkaja w domku z rodzicami a trawnik wielki:-D a ze to pierwszy rodzynek w rodzinie od nie wiem kiedy to wszystko dostaje nowe
 
pr troche tak srednio bo wszystko nowe a jednak jak sie ma ciuchy jedno po drugim to sie zaoszczedzi
w rodzinie dopiero w 3 pokoleniu synus sie urodzil a tak same baby
 
hej
moja mała dziś maraton spania pobija a ja matka wyrodna nic nie zrobiłam bo liczę że zaraz się obudzi to siedzę przy kompie a ona tak od 10 śpi :p obiadek wstawiłam zaraz zjem i jadę po młodą potem znowu do przedszkola bo dziś wspólne robienie choinek - rodzice z dziećmi ciekawe czy mój mężu dojedzie z Hanią czy stwierdzi że wolał zostać w domu :p
Moja na mikołaja dostała Zigosa i słodycze a cieszyła się okropnie :) na urodziny kupiłam jej dwie lalki equestria girls i puzzle kucyki pony, od rodzinki dostała duży wózek z lalą interaktywna a od Marzenki laleczkę ze skrzydełkami i się bardzo cieszyła - nawet była z nią w przedszkolu wczoraj :)
na gwiazdkę tak myślę żeby jej kupić mini wieżę z wejściem usb bo to jest maniaczka ciągle mi do kompa siada i piosenki puszcza na youtube i śpiewa, a jak pytam co chce dostac to mówi że długopis i zeszyt :p hehe
Pr kup taki jeździk pchacz - moja do tej pory na nim szaleje :)
Ciacho, Marzenka tez musze na zakupy wybyć ale mąż zarządził, że musimy najpierw zjeść to co w lodówce i zamrażalce i rozmrozić lodówke bo juz kupa szronu na niej ;)
Eh Kroma Ty z tymi twoimi łobuzami musisz mieć wesoło :)
Mycha to Twój mężu chyba białej gorączki dostawał w drodze do domu - 70 godz wow
uciekam szafę sprzatac dalej - wywalam ciuchy a siooo ! choc mam sentyment i ciężko mi to przychodzi ;(
 
Cześć Wam.

Madziarena a no było dokładnie tak jak napisałaś :tak:
Oby kolejny wyjazd się tak nie przedłużył, bo wtedy nie zjedzie na święta :no: :eek:


Tutaj widzę mowa o prezentach, Ja jeszcze myślę. Mam pewien pomysł, ale jeszcze muszę dokładnie przemyśleć, przekalkulować zobaczymy.

Ogólnie u Nas po staremu, dzieci dzisiaj wychodzą po prostu z siebie :sorry: na dworze byliśmy wybiegali się, ale chyba im mało i zaraz znowu ich ubiorę i pójdziemy bo ludzie kochani no zwariować idzie a na dworze niech biegają i krzyczą ile sił w płucach :tak:;-)

Tak poza tym jak Mąż w domu to taka spokojniejsza jestem, zaopiekuje się Nami i w ogóle trochę Mi lżej bo mniej na głowie mam, chociażby palenie w piecu odpada i On to robi a jak Go nie ma to wszystko muszę robić, a czasami jak chłopaki dadzą popalić to już nie mam siły do piwnicy schodzić a co dopiero jakiś spacer czy coś, no ale trzeba ogarniać wszystko wyjścia nie mam :no: :sorry: takie życie.


Głowa Mnie coś dzisiaj pobolewa, nie wiem czy to zmiana ciśnienia czy co ... oki lecę ich ubierać i "sio" na dwór ;-) :-) miłego dnia :)))))) :* :*
 
Pr z prezentami to odwieczny problem, ale ta pozytywka dobry pomysł, nigdy nie jest za mało takich wiszących zabawek. Mój Antek je uwielbia.

madziarena- ja mam też dla Olki lalkę equestria, zakupiłam ją z dwa miesiące temu jak były na promocji w Tesco, ale stwierdziła, że chce śmieciarkę, a dziś widziała reklamę lalek equestria i mówi że chce, a ja jej na to, że gdzie ma Mikołaj ją włożyć do śmieciarki.
 
madziarena dawid wybieral:-D
pr jest duzy wybor zabawek i sama bym nie wiedziala co kupic;-)
moja sie wyspala i buszuje;-)oby tylko nie zasnela jak wczoraj o 21.30:baffled:
owca no to bogate dzieciaki beda miec paczki;-)
 
reklama
Hej hej ;-)
Życze wszystkim miłego dnia.
Ja zbieram się z młodym do szkoły. Kawkę już zaliczyłam i śniadanko - bo musze wziasc tabletki...
Jakoś ciepło na dworze chyba:eek: z 7 stopni bedzie:tak:
 
Do góry