reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ewulek - ja 2 razy rodziłam w gw i chyba mogę pwoiedziec, ze polecam. baby są wredne, jak to baby. wszedzie się zdarzają, ale trzeba walczyć o swoje. one tam próbują ustawiać pacjentki, a one (czytgaj piguły) są tam żeby nam pomagac a nie spijać kawki.
ja miałam 2 razy cc, ale wspominam dobrze.
po pierwszej cc nie chcialam rodzic, bo kibelki oblesne i smród, i wogóle taki PRL ale teraz po remoncie jest super. ja lezałam i na patologii 2 razy, i na położniczym i naprawdę sobie chwalę ;)


ciacho - ja myslę, ze to po prostu się zaczęło przesilenie wiosenne dlatego nikomu się nic nie chce i nikogo tu nie ma ;)

mnie możecie usprawiedliwić, bo ja nawet jak chcę, to nie mam czasu haha
moja dwójka mnie pochłania ;)

muszę się pochwalić Hesia umie już cyferki po ang, kilka kolorów, no i od wczoraj wierszyk w pokoiku na stoliku. oczywiście ja zaczynam, a ona mi wturuje, ale jest fajnie ;)
 
reklama
ja sie nie wypowiem na temat rodzenie w GW bo ja dawno temu i inne czasy byly ale oba miasta dobrze wspominam
future u mnie to nie przesilnie tylko topnieje milosc do bb ot co:-p:-D
a to ze jestem ostatnimi czasy zalatana i nie wiem w co rece nieraz wlozyc to inna historia
 
ewulek dlatego chce wykorzystac ze kumpela jest ja umyje od srodka a ona od zewnatrz:-D
mnie tez od wczoraj gardlo boli dlatego dzis juz czosnek znow a wystarczylo ze wyszlam rano bez czapki:wściekła/y::wściekła/y:
ja juz kilka razy sie tak zalatwilam ze po kapieli wyszlam na dwor i dziekuje bardzo nigdy wiecej....
powiem wam tak ze jak moja bratowa urodzila to bylam w gorzowskim szpitalu pokoje malutkie klitki:eek:no i wogule jakos nie spodobalo mi sie..nawet niewiem jaki to szpital byl...
ja bede rodzic na miejscu ale najchetniej wrocilabym do sulechowa a tu niewiem czego sie spodziewac tak naprawde,,niektore narzekaja a niektore nie narzekaja wiec to zalezy na kogo sie trafi...
kroma jak tam twoje malenstwo?bo moje juz sie rozpycha;-)
 
hejka
czytam ale nie mam jakos weny. U nas choroby ciąg dalszy dzieciaki na ogół pogodne już ale kaszel i tak mają okropny. W czwartek chcemy się przejechać do naszej dr żeby ich skontrolować co by nie było żadnych przykrych niespodzianek jak pojedziemy do rodzinki.
A mnie dziś jajniki napierdzielają:/
Zaraz dzieciaki do snu poszykujemy i zrobię sobie cieplutką kąpiel a potem do wyrka i herbatka z cytrynką na rozgrzanie. W gardle nadal drapie coś, chodzę i chrząkam:/
Pozdrowionka dla was dziewczyny;)
 
Hej !!
ja tez na chwile kukam do was...
jakos mnie tez weny brak hehe :-D..

Witam nowa kolezanke ;-)
chcialam wam zyczyc Radosnych Swiat , Smacznego jajeczka , milego czasu z rodzinka i mokrego dyngusa :tak:

my jutro w poludnie wyjezdzamy do PL , wiec pewnie nie zajrze do was...
takze trzymacie sie zdrowo kochane !!

Moze zajrze od tesciowki jak bede miala chwilke :tak:
 
Dzięki dziewczyny za Wasze opinie. Niestety, dalej nie wiem co robić :) W piątek będę u gina to z nim zagadam. On pracuje w Barlinku, więc może będzie opcja porodu tam. Chociaż w Gorzowie mam tak blisko do szpitala, że mogłabym piechotą dojść ;)
Wata w uchu pomogła i już nie boli. Dobrze marzenka21, że masz taką kumpelę - prawdziwy skarb :)
Nic mi się nie chce, nawet pisać mi się nie chce, więc zmykam do łóżeczka. Papa
 
hej
owca to bezpiecznej drogi zycze;-)
ewulka mamy jeszcze czas takze spokojnie;-)
future myslisz ze wszystko sie wypala:sorry:
ja tu zagladam juz od 5 lat i jakos sie nie wypalilo;-)
ewulka my jak siostry tak naprawde kumplujemy sie juz 13 lat i jest ok;-)
ide na sniadanko
 
reklama
Do góry