reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

marzenka fajnie miec taka kumpele:tak:
a dla mnie mogloby tych swiat nie byc:sorry:, pierwszy raz wisi mi czy beda czy nie
future to nie wypalanie a tylko oslabienie wiezi :-D bardziej z przyzwyczajenia zagladam ale tak czy inaczej
moderatorem przestane byc juz niedlugo
 
reklama
czesc
u nas wczoraj z mycia okien nic nie wyszlo..jak poszlysmy do miasta to wroclilysmy umeczone no i zimno byloo....
zachaczylam o lumpa kupilam sobie fajna koszulke fioletowa taka dluzsza do leginsow akurat na brzusio,kosuzlke na ramiaczkach bawelniana i dla dawida fajne rzeczy bo koszule flanelowa w ktare bardzo fajna z kapturem ala sportowa i dresy z georga i tylko 30zl zaplacilam...wiec jak ja mam isc wydac za glupia bluzke w sklepie 30zl to ja wole sobie isc tu:-)
bylam u gina wczoraj dzidzia warzy 220gram;-)
milego dnia ja dzis dwie kobitki mam na pazurki;-)
 
witam
marzenka pewnie lepiej isc kupic tam niz do sklepu zwlaszcza dla dzieciakow bo chwila i juz male
tez zycze milego dnia
 
oj kochana no w koncu;-);-)
oczywiscie ze pamietamy:tak:tzn ja pamietam:-Dkazdy sie wypowiada za siebie hehe
owca jak tam dojechaliscie?
megi zadowolona jestes z szafy?
 
ciacho no bez jaj... przerwę zrób jak ja ale bez słowa nie znikaj nam.

Jak tam u Was?? dziewuszki tak w ogóle ?
 
reklama
Do góry