reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejka

Ja posprzątałam, nie wszystko, ale okna mam umyte. M mi pomył i mam spokój. Młoda coś wymiotuje. A mnie noga boli.


Ciasteczko- już zaglądałam na twoje przepisy, chyba skorzystam z przepisu bo mam foremkę do babki ale metalową. A powiedz mi czy ten przepis jest też na metalową. I czy trzeba ją smarować czymś. No i nie odchodź tak jak inne laski, bez słów, zabrały swoje zabawki i poszły, albo napisały coś i nie wiadomo o co chodzi. Wypalić się każdy może, ale jakieś wyjaśnienie się należy, nawet, że jesteśmy nudne.

Madziarena- nie łam się nam. Mam nadzieję, że to u ciebie chwilowe załamanie związane z pogodą.
 
reklama
hej
jeju zwariowac idzie z ta pogoda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ciacho zrobie ta babke ;-)a te maslo to od razu z jajkami miksowac na puch?
kroma ja wczoraj umylam tylko jedno u dawida na reszte czekam na mojego...choc w sumie niewiem czy jest sens skoro pada snieg:baffled:
yolanta napewno cos tam slychac ciekawego;-)jak maly?
my dzis do tesciowej idziemy sprzatac na sama mysl mi sie nie chce ale trzeba.....bo ona nie da rady;-)
ja dopiero jutro bede wszystko robic....dzis tylko sobie ugotuje warzywa na salatke i farsz przygotuje do krokietow a jutro ciasta i reszte zeby swieze bylo;-)
dobrze ze juz moj m bedzie to mi pomoze;-)
 
Cześć

U mnie śnieg za oknem który ciągle pada :baffled:
Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta ;-)


Ciacho pyszności pichcisz mjami mjami!!!
kroma, Yolanta, marzenko cześć
 
witam laski !!

wpadam na chwile zobaczyc co tam slychac..widze ze ciacho cos to swiruje ;-):-D i chce nas opuscic nie ladnie kochana hehe..ja tez nie mam o czym pisac ale przyzwyczailam sie do was to zagladam :tak: no ale kazdy ma prawo i jak chce to opusci...:confused:

My wstalismy i zaraz jedziemy do mcza do mojej babci na caly dzien
wieczorem wrocimy do tesciow spowrotem i tu bedziemy do poniedzialku :tak:

Pogoda masakra gdzie ta wiosna szlag by ten snieg trafil..wrr...juz mam dosc...!!

Milego dnia wam zycze !! i ide ciepla kawke wypic i jedziemy :tak:
 
hej laski
kroma w kazdej blaszce mozna piec ta babke, ja nie mam metalowej wiec upieklam w sylikonowej, wysmaruj delikatnie maslem i oprusz maka albo bulka tarta lub kasza manna
marzenka moje niedopatrzenie masłon daje sie na koncu:zawstydzona/y: juz poprawilam
a babka jest fajna bo moga ja jesc bezglutenowcy
ja nie powiedzialam ze znike teraz, od razu ale moze tak byc ze bede rzadko pisac ale kiedy to bedzie nie wiem:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mały fajnie, wstaje wszędzie gdzie się da albo i nie da, zwiedza i gada po swojemu.
Coś tam się pewnie dzieje, ale to nie mój styl pisać "wstałam o tej, zjadłam to, na obiad to, w planach tamto". A więcej to się u mnie nie dzieje za bardzo :-p
 
ezoja teraz to nikt sie nie przyzna:-D ale to moze twoja sprawka co?:-p
yola hehe nie lubisz sie wywnetrzniac;-) fajnie ze mlody wszedzie smig, teraz tylko oczy wszedzie trzeba miec;-)
 
reklama
Do góry