reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Megi zdrówka dla Pawcia :( u dzieci szybko postępuje choroba.. niestety. A na kiedy macie wizytę u alergologa czy pulmonologa :confused:coś kiedyś wspominałaś..
Future jak tam wizyta u koleżanki , Helenka się wybawiła? Nie dałaś żadnych zdjęć z urodzin malutkiej :sorry2::-pGucio zdrowy już?
PR jesteś wytrwała i masz silną wolę. Podziwiam Cię. też z chęcią przeszłabym na jakąś dietę, ale nie mam czasu i chyba jestem zbyt leniwa na przygotowywanie specjalnych posiłków:dry:

U mnie nuda.. mały zakatarzony nadal, ja też , zatoki mi rozsadza. Już jutro kończę antybiotyk,a w poniedziałek do pracy. święta mnie nie cieszą.. kolejne samotne. No ale trzeba zrobić dobrą minę i dać radę.
Miłego wieczorku wszystkim!
 
reklama
hejo
aniolek zdrowka dla was
co do diet to z doswiadczenia wiem ze najpierw trzeba w glowie sobie poukladac a pozniej sie brac za diete;-)bo brac sie za diete to nie sztuka ale juz powstrzymac sie to juz trudniej;-)
milej niedzieli
 
Witam niedzielnie !!
wczoraj troszke zabawilismy w gosciach , wrocilismy przed 22 hehe :-)
troszke popilam drineczkow z kumplem a co tam...:-p
dzis siedzimy w domu :tak:

Zdrowka dla chorowitkow !!

PR ale ty sie katujesz tymi dietami :-D;-)

Marzenka gdzie te zdjecia ??:-p
 
hejka

ja wieczornie. Miałam cały dzień gości. Dzieciaki nie grzeczne, coś w nie wstąpiło dzisiaj. Jutro muszę jechać rano do miasta bo mam glukozę do zrobienia i muszę jeszcze w środę jechać z nią do lekarza. Zapomniałam o badaniach i jeszcze bym poszła w środę bez glukozy. A nie chce mi się do GW jechać.
 
Witam
My nadal chorzy, Pawełek po antybiotyku lepiej, oczy mozna powiedzieć już ok, jeszcze kaszel i w nosku pełno ma no ale do soboty antybiotyk ma więc jeszcze....Zuzia tylko kaszel mokry urywający się. W piątek wyjeżdżamy do rodzinki więc nie bedzie mnie na necie raczej. Wracamy chyba w środę po świętach o ile mój będzie miał wolne bo jak nie to wcześniej. U nas 3 dni rekolekcji dzieciaki maja nie posłałam mojej do przedszkola bo nic ciekawego nie bedą robić tylko do kościoła chodzić i w świetlicy coś więc nie ma sensu by z kaszlem jeszcze szła. Poza tym nie miałabym Pawła z kim zostawić a sąsiadka też swojego nie posłała tak by zuzia z nimi jechała więc siedzi w domku.
Myślę jaki tu prezencik małemu na zajączka kupić, Zuzia już ma bo przyszło niedawno. Babcia z ciocią się dołozyły i dostanie to o czym marzy...ale będzie w szoku:) Pozwoliłam sobie na ten zakup w końcu pieniążki z pitów tez dostały dzieciaki.
[COLOR=#505050 !important]My Little Pony - Zamek Księżniczki 98734 Kalisz[/COLOR] (3087839947)
 
reklama
Do góry