reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

oj future ladna tylko dla mnie za ciemny kolor zeby byl taki groszowy :-D
jadzka bo na pozwolenia trzeba kursy robic na wszystko trzeba miec papiery jak zakaldassz prad i robisz licznki to energetyka musi to odebrac i zatwierdzic :tak:
 
reklama
ja spalam godzine a dawid 3:-Dale juz czuje ze jak sie poloze to zasne:eek:
jak ja was tak czytam to mi sie wydaje ze ja mam duzo szaf plus wneki.bo w sypialni mam komode tam bielizna moja i mojego,w szafie reczniki posciele tak samo w wnece,w korytarzy w wnekowej buty kurtki
u dawida 1 duza szafa jego rzeczy plus komoda tez ciuchy.a balkonowej wnekowa i tez nasze ciuchy tzn moje i meza i wciaz malo miejsca tak mi sie wydaje;-)ja tez mam te szyby fajna sprawa tylko ze ja mam jasny bez.
pod koniec bede musiala pomyslec jak tu zrobic zeby dla dzidzi miejsce w szafie ulokowac;-)
a tak swoja droga dawid sie dzis mnie zapytal kiedy dzidzia wyjdzie z brzuszka:szok:zadziwia mnie:tak:
kroma ja ide w nastepnym tygodniu na impreze...dawid zostaje a my jedziemy ciekawe tylko jak dam rade skoro ja 21 juz kimam przewaznie:eek:
owca ja juz sama niewiem co mam jesc zbytnio na nic ochoty nie mam.... tez mnie te kanapki wkurzaja bo ilez mozna ale co tu zjesc kurde problem..jak juz jem tez przewaznie do 19 pozniej juz cos lzejszego jesli musze..ale najgorsze jest to ze wieczorami gorzej sie czuje, jak nie zjem na czas to az nie mam sil stac masakra i wglowie sie kreci....
 
Dobrej nocy babeczki !!

moj m dopiero co wrocil...caly dzionek prawie sami..

kurcze jak tak czytam to wy wczesnie konczycie jedzenie hehe
ja to czesto o 21 wcinam jeszcze czipsy :-D albo tak jak teraz zjadlam salatke i jeszcze babeczke ;-)
ja wieczorami mam duzy apetyt...ale nie zaluje sobie ;-)

Marzenka to widze ze masz sporo szaf :tak: a pokoj dla dzidzi bedziecie robic czy bedzie z wami w sypialni narazie??...

Uciekam juz do jutra !!
 
CIACHO ja wiem że na wszystko trzeba pozwolenia, wiem ile jest tego do załatwiania przy budowie, dlatefo się z Future dziele, jak się czegoś dowiaduje, żeby potem nie mieli zonka, i nie latali nie szukali kogoś kto im pomiary zrobi, bo to jest dodatkowy czas, a czas to i pieniądz, a wiadomo że do swojego jak najprędzej się chce

FUTURE no dowiedz się, może i mi rozjaśnisz umysł... Może KROMA albo NIUSSKA nam coś będą potrafiły na ten temat powiedziec... Ja to jak projekt przejrzałam, jakie tam szczególiki są to się przeraziłam dopiero teraz tą budową...
 
hello
future ja sie przejadlam parowkami bleeeeeee:-D
owca narazie z nami w sypialni pewnie przez kilka miesiecy a pozniej sie zobaczy
ladnie slonko swieci na dworze ale widze ze mrozik jest:tak:
my pozniej na spacer mamy zamiar i niedziela minie a i prasowanko mam
 
dzien doberek !!
spalam do 8 , teraz sniadanko dzis salatka i kawka :-):-)
Dzis popoludniu wraca moje dziecko z gosciny :tak:
 
reklama
ciekawe czy mloda zadowolona:tak:
owca to dobrze masz ze mozesz tak jesc wieczorami....ja nie moge juz o poznych porach bo waga ruszy w mig a tego niechce....zreszta teraz malo ruchu mam..i jak jesc to zdrowe rzeczy :tak:
jakie plany na dzis?
ja ide do kuchni przygotowac obiad dzis rybka surowka z kiszonej i ziemniaczki:tak:
 
Do góry