reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no ja takiej duzej miec nie bede ale 3/4 tego spokojnie:-D
kolor tez mi sie podoba moze jakies lustro dam a moze i nie:-D
ja mam w sypilani prawie na calej scianie szafe taka wielka w kolorze wenge z lustrami i pelno palcow dzieciakow:confused2:
 
reklama
to zamknac sypialnie i zrobic zakaz wstepu :-D:-D
kurcze zrobilabym salatke tylko nie mam kukurydzy i zastanawiam sie czy leciec do sklepu :baffled:
nie chce mi sie specjalnie po jedna rzecz , bo pewnie ludzi multum przy sobocie
sama nie wiem...no i jeszcze nie wiem jaka czy selerowa czy tunczykowa by robic
:-D
 
owca taa jasne zamknac:-D
najlepiej nie rob nic;-):-D ja rzadko robie salatki ale moze zrobie cos w tyg zeby bylo na szybkiego do jedzenia bo czeka mnie pakowanie rzeczy z szafy i szafek uuu
 
A jednak lece do sklepu hehe
bedzie selerowa mniam :-D
ja tez rzadko robie ale jak ochota mnie najdzie to musze zrobic hehe ;-)
bo cos by sie zjadlo wieczorem przed tv a nie ciagle te kanapki :-D
 
Oj ja czerwieni w sypialni miec nie moge, za agresywna dla mnie... a sypialnia to relax ma byc ;-)

I ja też od jakiegoś czasu jem do 18, a potem koniec, co by nie uzbierac znowu 30 na plusie
 
jadzka ja do przedpokoju chce takie cosik:tak: a owcy no coz moze jej pasi w sypilani:tak:
ja ogolnie do 19 pozniej juz nie jem no chyba ze juz tak mnie skreca to napije sie herbaty
 
Owieczka dzieki za zaproszenie :) chetnie bym skorzystala tylko "troszke" daleko mam :)
tak Kubus nie zadowolony, ze dzis spacer nas omija.
A moj P. dzwonil dzis.. gadalismy, na razie nie mam tej osoby ktora miala zdecydowac czy bedzie pracowal, wiec nic nie wiadomo:eek:
 
reklama
FUTURE ale odbiór elektryki, a odbiór budowy to dwie różne sprawy są... Nie wiem dokładnie o co chodzi bo to M się tym zajmuje i gada z ludźmi, ale z tego co słyszałam w rozmowie to gościu mówił że musimy się spieszyc bo on pozwolenia na odbiory ma tylko do października (chodziło o elektryke bo od budowy mamy kogoś innego), i ten nasz znajomy np ma tak że elektrycy którzy tych pozwoleń nie mają, robią prąd, a on idzie i to wszystko sprawdza i podbija ooo tu masz trochę opisane http://forum.muratordom.pl/showthread.php?20900-kto-odbiera-instalacje-elektryczne

CIACHO no ja jam mi sie już baaardzo chce to ewentualnie jabłko jakieś zjem, ale staram się nie
 
Ostatnia edycja:
Do góry