reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejka

ja mam szafy wnękowe, w sumie brakuje mi jednej na górze w sypialni, na dole mam jedną, i jeszcze jedną garderobę u dzieci, ale to teściu nam robił szafy, więc o wiele taniej wyszło. Mi się podobają teraz te ze szkłem lacobel. Mam na dole w brązach i na górze u dzieci w ciemnym brązie.

Ja wybywam na potańcówkę wiejską, nie chce mi się bo mam katar, ale dzieciaki teściu bierze to trzeba korzystać.,
 
reklama
marzenko musi... teraz mieścimy się w klitce małej szafie w przedpokoju... tzn 2/3 szafy to wiszące rzeczy a 1/3 szafy to raptem dwie półeczki rozpadające się.... w jednej mój meżu w drugiej ja... nie mamy za wiele ciuchów więc spoko... garderobę planuję na pół przedpokoju zrobić... w tedy przedpokój zostanie normalnych wymiarów przedpokojów typowo blokowych ;-) no i rzeczy nie będą wygniecione w końcu ;-) i wszystko na swoim miejscu a nie trochę tu trochę w narożniku w dużym pokoju... jakies pościele itp... wkurza mnie takie latanie i szukanie gdzie co mam poupychane ;-)
 
widzę temat remontów..
a to nasz komentarz do tego, co dzieje się za oknem.. (ver. kubusiowa)
S6307881.jpgS6307886.jpgS6307888.jpg

PS. Ciasteczko ja też mam boazerie :sorry:
 
kroma widze ze gustujemy podobnie w lacobelu, chcielism dac do kuchni zamiast plytek ale u nas by sie to nie sprawdzilo a szkoda
my tez szafe z lacobelem bedziemy robic, widzialam czerwona albo raczej taka wisnia no cudnie wygladala, ewentulanie ciemny braz
marzenka ty spiochu;-):-D
larvunia my mamy dwie a wsumie 3 szafy jedna wielka w sypialni u dzieciakow, w przedpokoju i tak miejsca brak:eek:
 
witajcie !!
ja znow sama z mlodym lenimy sie :tak::tak:
upieklam mini babeczki haha :-D ale do kawy moga byc :-)

Kroma a to widze ze imprezka ci sie szykuje , fajnie idz baw sie korzystaj ;-)
Marzenka ty spiochu haha..:-D..szkoda dnia na sen :-D
Larvunia widze ze projekt w glowie juz masz gotowy do remontu :tak:
Ciacho a co to jest to lacebolu :baffled: bo cos nie kumam...

My w sumie mamy tez tylko 2 wieksze szafy u kazdego dzieciaka w pokoju , i jeszcze w jednej trzymam wlasnie posciele i reczniki...a my mamy z m komode wieksza na ciuchy :tak: tez by przydala sie taka duza szafa do sufitu :tak:
ale po pierwsze waski korytarz mamy i jest nawet wneka i m sam zrobil taka szafe w tej wnece :tak: to kurtki trzymamy a u gory 2 polki to m narzedzia trzyma...A po drugie to nie bede duzo kasy wkladala tu w remonty skoro to nie nasze mieszkanie i tym bardziej ze przymierzam sie do zmiany mieszkania w tym roku jak sie uda a jak nie to na bank w nastepnym :tak:
wiec bezsensu ladowac kasiore :eek:..

Czestujcie sie bo zaraz " kotki " zjedza :-D
 

Załączniki

  • 002.jpg
    002.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 23
Hejka

LARVUNIU no wy tam macie miejsce na dużą szafę, popieram, my mamy w zasadzie można powiedziec jedną dużą szafę i 2 komody... W jednej ja plus częśc ciuchów młodego plus pościle i ręczniku, jedna komoda młodego, druga mojego M... Na nowej chacie po poprzestawianiu ścianek będziemy mieli w sypialni dużą wnęke i tam będzie big szafa... Dzieciaki będą miec swoje mniejsze

FUTURE a to jak to takie hobbystyczne to on wam odbiór tego zrobi? Bo myśmy też znajomego dorwali (chwała za to kuzynowi M) i ma nam tylko pozaznaczac gdzie jak rowki robic i dziury, a on tylko nam położy i odbiór zrobi za 1/4 normalnej ceny... i jeszcze sprzęt pożyczy... WIęc się cieszę bo ok3tyś w kieszeni... Drugi kuzyn pomoże ze zrobieniem centralnego (sam sobie teraz robił) więc też troche kasy w kieszeni... no a przyspieszyc ciężko, bo to biurokracja teraz została, papiery w starostwie leżą, kolega ma to pchnąc bo zna tam ludzi, ale na ile mu się uda to nie wiadomo, ogólnie na pozwolenia ok 6tyg się czeka... leżą od tygodnia...


Ja się grochówki najadłam i padam normalnie, jak mi sę spac chceeee, a wieczorem pewnie znowu zasnąc nie będe mogła...
 
Aniolek ;-);-) dawaj na ciasteczko hihih
a Kubus chyba nie zadowolony z pogody :baffled:
jak twoj m odzywa sie ? jak z praca ok ??

Kasia hej :-) jak spiaca to do wyrka na dzrzemke pomykaj ;-)
oby sie udalo jakos szybciej z ta biurokracja choc jak maja swoje terminy to nic sie nie poradzi a jak wiadomo tym urzedasa nigdy sie nie spieszy :no:
 
owca mniam babeczki:-D ja narazie nic nie pieke jak bede miec nowa elektryke to cos zrobie
a lacobel to kolorowe szklo, to zielona na zdjeciu a na dole szafa w jakim chce kolorze ale tylko czesciowo
showthumb.php


003-lacobel-dom.jpg
 
reklama
Zajebiaszcza szafa ze sie tak wyraze :-D:-D...
fajne kolorki :tak:
ale to kurcze trzeba miec sporo miejsca zeby taka duza szafe zrobic...
mnie marzy sie sypialnia i wtedy na jednej scianie bylaby wlasnie taka duza zajebiaszcza szafa :-)
 
Do góry