reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Marzenka a mloda zadowolona
wczoraj dzwonilam do nich to nawet gadac ze mna nie chciala :eek: ot corka :-D
pewnie wroci i bedzie mowila ze jeszcze chciala zostac hehe...

My za jakas godzinke podskoczymy na dzialke
caly tydzien nie bylismy to trzeba jechac obadac
i przy okazji pies sie wylata :tak:

Ja na obiad ziemniole, schabowe i warzywka z patelni z maselkiem ziolowym :tak:
tez ide obrac ziemniaki :tak:
 
reklama
Owca ale tęskni tęskni nie martw się, ona tak przy koleżankach ;-)
marzenko szłam dziś na dół z psem w klatce to rybą pachniało w bloku ;-)
 
marzenko no to co tam obstawiamy w brzuchu? juz cos czujesz? dziewuche?

my wybywamy na spacer. zapraszalam larvunie, ale nie chce buuuuuuuuuuu

a my po poludniou jedziemy zawiezc samochod do mechanika, i do nova park menżowi spodnie kupic
bo nie ma juz w czym łazić.

ale piekna pogoda
wiosna wiosna lalalala
 
Ostatnia edycja:
dwóch chłopców też fajnie mieć. zawsze to się inaczej dogadują nioż chłopiec i dziewczynka, ano ale ja nie chciałabym miec dwóch chłopców. ale mam koleżankę, która ma 3, i mowi, ze nie wyobraża sobie w dzisiejszych czasach wychowac dziewcZynki. ale myślę, ze tylko tak mowi, bo nei ma dziewczynki.
a moja kolezanka inna ma juz 2 dziewczynki i na wrzesien ma termin, i bardzo pragnie chłopczyka.

ja tez caly czas myslalam, ze dziewczynka, chociaż ciążę też mialam o wiele inną. no i jest mój Gustlik najukochańszy :-D:-D:-D

co do kurtki hm.... nie bede ukrywać, ale mi sie nie podoba.

aha,. a my wlasnie mamy wojne ze smokiem. Helenka wyrzuca smoczki, ale zaraz wola, ze BACH i mam jej podać. i się wsciekłam i powiedzialam, ze jak wyrzuci, to jej nie podam. i nie podałam. i siedzi i wyje juz dokladnie 37 minut. ciekawe czy zasnie.
i nie mowcie, ze męczę ją, czy tresuję. no cholera musi znać skutki swojego zachowania, tymbardziej, ze jej tłumaczyłam. i nie mowcie, ze nie rozumie. rozumie gdzie wlączyć odkurzac, zywarke, komputer. sama odpala muzykę i kolorowanki na tablecie. rozumie proste polecenia jak odłóż kubek na stól, daj pieskowi am do miski, ...to chyba rozumie, ze jak wyrzuci smoka, to jej nie podam i bedzie spala bez prawda/???

hm...coś ucichło ahha haha
 
ODDAM krzesełko do karmienia!!!!
Oddam za dwie czekolady lub coś słodkiego dla moich dzieci ;)
Używane, stan oceniam na dobry.

Dostałam je od koleżanki po 2 dzieci i moje 2 dzieci też w nim wysiedziało. Kolor niebieski.
Brakuje śrubek na dole przy nóżkach, lecz nie stanowi to problemu przy wyższych pozycjach, po prostu plastik łączeniowy się nie trzyma na dole a tak jest całkiem sprawne. Dla złotej rączki to nie będzie problem, by zrobić. Wystarczy też wyprać siedzisko i jak nowe krzesełko ;)
Ma dwa poziomy regulacji oparcia i zdejmowaną tackę. Zdjęcia zainteresowanym prześlę na maila.

edit:
Future ona sprawdza wytrzymałość Twoja ;p
Ja też bym nie odpuściła swoim jakbym była na Twoim miejscu.
Nie raz z wanny jak coś młoda wyrzuciła to już nie odzyskała i wyła mi i wyła...
Za czyny są u nas konsekwencje na jakie się zasłuży ;)
Po parunastym razie zrozumiała, że ja nie odpuszczę ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej

Ja mam lacobel na dwóch szafach, w jednej łączone dwa kolory ,w drugiej tylko biały. Ja z szaf jestem zadowolona, jednak np do kuchni zamiast płytek sobie nie wyobrażam, bo każdy palec na nim widać, a w kuchni wiadomo opary i te sparwy:-p

Ja to jakbym miała mieć drugie dziecko to marzy mi sie chłopiec,ale najważniejsze żeby zdrowe było:-)

My już po kościele, młody ma sił za dwóch, nie wiem skąd on tyle energii ma.
Byliśmy jeszcze w lidlu i teraz obiad będzie i niedziela po mału mija:dry:
 
witam
marzenka kurtka w nie moim stylu:no:
future a nie uwazaz ze to jest dobry moment i incydent na odzwyczajenie od smoka? sorry a jest za duza na smoka ale to moje zdanie
aneteczka co bedzie chlopiec czy dziewczynka to jest loteria;-):-D
a co do remontu hehe prawie nieaktualnie:-D mamy inna perspektywe
 
ciasteczko ja bym chciała, ale wieczorem chyba nie zasnie bez smoka.
w dzien nie nosi, ale do spania "musi" miec. chcialabym nie dac, ale awantura murowana.
narazie się cieszę, ze małemu przestała zabiertać, wręcz wyrywać z buzi i sobie wsadzać. teraz jak lezy jego smok, to mowi dzidzia am, i niesie mu. no zobaczymy. moze warto zacząć...

Larvunia i zasnęła bez hahah. nie podałam, ale się zdziwiła.


marzenka wlasnie ostatnio z ciasteczkiem, albo z kromą rozmawialam o kafelkach w kuchni. te błyszczące, niekoniecznie lacobel, ale ogólnie, pięknie wyglądają...ale to nieporozumienie. zwłaszcza w kuchni i w przedpokoju.
 
reklama
Do góry