reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

mloda miala smoka dziwnie bo od 7 miesiaca dostala ale tylko do zasypiania bo tak ja dziasla swedzialy ze nic nie pomaglo a pozniej po niedlugo po roczku zabralismy krzyk i placz byl ale po kilku dniach zapomniala
a starsze tez bezsmoczkowa:-)
 
reklama
Hej !!
ale ruch hehe...
u nas nudy , pochmurno i wietrznie na dworze

Larvunia ale moja mloda nie jest u kolezanek , tylko u swojej chrzestnej ;-);-)
Marzenka jesli mialabym brac to podoba mi sie ta taka jakby ecru , ale nie w moim stylu ;-)
Ciacho a co to za zmiana planow z tym remontem ?? moze przeprowadzka w planach ?:happy2:

U mnie mlody bezsmoczkowy byl , a mloda miala i to dlugo bo az do 3 lat :tak:
 
u nas u Hesi zmok juz w szpitalu. piersi nie ciagnela, nie umiala, i mowili, ze nie umie ssac, nie umie slapac piersi. ale nikt nie pomogl, zeby ją nauczyc. a ona tak ssała, ze smoczek od butelki jej pielucha musialam zatkac i dac. eh... a do zasypiania ma 2 lub 3 i sobie wymienia zasypjając. A gustlik nie zawsze lubi, czesto zasypia bez, ale czasem jak ma nerwa to musi się "uspokoić".
 
mloda tez nie potrafila nie wychodzilo jej ale trafilam an polozna co pokazala jak i pozniej juz bylo coraz lepiej:tak:
 
hejka

Aneteczka- ja mam w kuchni lacobel i mało go myję, prawie się nie brudzi i mam taką kawę z mlekiem. A zmywa się jak kafelki, szybko, w sumie więcej myję kafelki w łazience niż te lacobel , a szaf jeszcze nie myłam, a jak miałam lustra to ciągle ze szmatą latałam.

A mnie noga boli, spuchła mi, zaczyna się niedołęstwo ciążowe, siedzę na półdupku i mi brzuch wywaliło, w sumie zaraz półmetek.
 
Ale tutaj duży ruch jak na niedzielę :-p u Nas jakoś dzionek minął, jutro zajęcia w ogóle to się zastanawiam czy jechać ale chyba pojadę bo jutro pierwsze zajęcia z paznokciami związane więc lepiej żeby Mnie to nie ominęło :-p

Future u Nas też tak było, że Wojtek zasypiał ze smokiem a w dzień nie, ale któregoś razu się wkurzyliśmy i mu zabraliśmy bo tak to chyba do tej pory bo do spania brał bp jak tylko szedł spać to od razu dyda daj nigdy o nim zapomnieć nie chciał, no pierwsza noc bez smoka drastyczna była bo płakał trochę, ale druga była już lepsza :tak: jakoś daliśmy radę ;-) zastanawiam się co by Jaśka już zacząć odzwyczajać od smoka, też chyba zrobię to stopniowo co by najpierw w dzień się odzwyczaił a później na noc ... Zobaczymy, najpierw muszę się do tego nastawić psychicznie bo w sumie to dużo ode Mnie zależy ... :tak:;-)
 
Hejka

U nas młody smoka w sumie lajtowo oddał... miał niecałe 2 lata chyba, kurcze nie pamiętam... Ale jakoś tak... Powiedziałam że inna dzidzia potrzebuje i był spokój:-).

Mnie dziś brzuch pobolał, pospałam w dzień, bo i tak pół dnia przeleżałam, jutro jade wyniki porobic bo za tydzień wizyta u gina...

FUTURE ja też bym nie dała... Musi wiedziec że są granice, i że nie może z rodziców wariatów robic

Nooo i dziś mnie kolejna przypadłośc dorwała, wymioty, cholerka a jutro mam krzywą cukrową to po tej glukozie pewnie masakra będzie...
 
reklama
Do góry