reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
my tez po sniadaniu :-) i ciagle pada
larvunia wczoraj pisalam, cofnij sie o strone bedziesz wiedziec:-p
oj bede robic ale chora jestem bo tak z 3-4 tyg trzebaliczyc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sobotnio !!!
u nas tez pada deszcz...znowu :-(
ja juz bylam na zakupach wekendowych , teraz zjadlam swieza buleczke z dynia :-)
i gotuje zupke pomidorowke na dzis :tak::tak:

Ciacho o pamietam jeszcze za moich czasow jak mieszkalam w domu rodzinnym to tez mielismy blazerie na korytarzu
to taka moda na to chyba kiedys byla :tak::tak:..

A jakie macie laseczki plany na dzis ???:cool:
 
owca ja mam caly przedpokoj w drewnie doslownie lacznie z szafami i kinkietami:confused2: ale teraz tez sie robi blazerie ale te nowe sa sliczne nie to co kiedys
musze sie popytac o szafe bo komandora bedziemy wstawiac cena tez bedzie niezla ale chcemy miec porzadna szafe
 
ja miałam w tamtym roku w wakacje robić remont ale kasy brak... w te wakacje też się pewnie nie uda, więc póki nie pracuję to muszę czekać. A remont łazienki i przedpokoju mam w planach od 3 lat.... wizje szafy tzn takiego czegoś co możesz wejść do środka, bo mam ooooogromny przedpokój który się marnuje więc zaplanowałam tam szafę jedyną na cały dom. Tzn to ni e szafa a garderoba taka... aahh mam marzenia :cool2::laugh2:

w łazience też planuję sam prysznic, z dużym brodzikiem, choć ja uwielbiam się moczyć w wannie to będzie ekonomiczniej bez niej. Nooo i planuję zabudować szafę taką od ziemi do sufitu zrobić coś a'la ściana będzie ale to będzie szafa ;) w środku pralka wyzej półeczki na ręczniki, kosmetyki itp ;-)
ja mam wizję już od 3 lat :-)
się rozmarzyłam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć.
No co za pogoda paskudna, wczoraj tak fajnie ciepło było i zaczynało wszystko schnąć (mam na myśli podwórko itp.) a dziś na nowo mokro i błoto echs.... :eek:

Oj Larvunia to fajnie planujesz w tej łazience i przedpokoju, podoba Mi się to co sobie wyobraziłam czytając Twój opis ;-) :tak:

Ok lecę obiadek robić ... Miłego dnia.:-)
 
larvunia jak masz miejsce to pewnie rob, moja lazienka to klitka a przedpokoj tez ma spory z tym ze nie mam wnek wiec bedzie dluga szafa na cala sciane
 
reklama
my bylismy na zakupach
zrobilam se na obiad salatke ale niewiemy czy fete pasteryzowana mozna..ta taka z biedronki ona pasteryzowana jest..

larvunia taka garderoba fajna sprawa tylko czy ona by wystarczyla dla was wszystkich?:eek:
ciacho oj oscieznice masakra u mnie tez robili sasiedzi pewnie pod nosem przeklinali:-D
ja zmykam na drzemke a potem mykniemy moze na spacerek do sklepu wymienic pieniazki bo juz troche nazbieralismy w skarbonce na rower ..dziewczynom sie przydadza napewno:tak:
 
Do góry