reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciacho my mamy takie zielone kosteczki. w prysznicu zamiast brodzika - beznadzieja. prezentuje się ladnie, ale fugi pozachodziły i wygląda to okropnie. na lato bedziemy zmieniac. mamy na wannie, znaczy pionowo wanna jakby obita w to, i to jest super, pięknie wygląda. ale mamy tez jako poleczki przy wannie. eh...szkoda słow. czyścze regulatnie, a mimo wszystko wyłazi kamien.
na podłogę bym się nie zdecydowała, chyba ze bylaby ciemna fuga. np szara, to spoko.

ja teraz jak rodzice tu zrobili ten dom, to na pewno duzo z ich "pomyslów" nie bede brała, bo się nie sprawdziły.
np błyszczące kafelki się na wsi nie sprawdzają, chyba, ze ktos jeździ na szmacie, ale u nas się wytrze, i za 15 minut trzeba znowu. nawt bosą stopę widac. to tez wina kafelek.

a w gorzowie na 4 pietrze mielismy, i pies na górę juz sobie nogi po klatce otrzepal i spoko. a tu jednak nie. i jesien i zima to wogole odpada. najlepiej nie wychodzic z domu...
albo wlasnie te fugi. Moi rodzice mają fugi zielone w lazience. PORAZKA. never again!


Aniolek
- jesteś jesteś ;****

a dzis byl u nas elektryk, i mam sobie wybrac jkakie chcę swiatła i gdzie, bo on musi kable powyprowadzac. jupi......
 
reklama
Hej, widzę że Wam jakoś dzień minął, Mi w sumie też, jestem w lepszym nastroju i mam zamiar tak trzymać, jest ciężko a i owszem, ale załamać się nie mogę, musimy sobie jakoś poradzić i oby do marca a wtedy to już całkiem powinno się poprawić a bynajmniej zacząć poprawiać .... :tak: Jakoś to się wszystko ułoży. Humor mam choć nerwy na wieczór miałam nie małe ..... :wściekła/y:
 
006.jpgMÓJ SYNUŚ, ZDJ. Z DZIŚco tam laseczki??? pewnie siedzicie z mężami? Dzieci śpią u mnie a ja sama nudno mi....połażę trochę i chyba pójdę spać.
 
Ostatnia edycja:
FUTURE oj z tymi kablami... każde gniazdko, każdy kontakt musisz sobie zaplanowac... My mamy na szczęście w projekcie załączony projekt elektryki, i tylko kuchnia mi troszke nie pasuje, ale tak poza tym to musisz takie konkrety pookreślac mu że szok...

A nie, ja nie śpie, M się kąpie, młody dziś dłużej może posiedziec bo Alvin i wiewiórki lecą, a on "marzył żeby to obejrzec" no i ogląda, i się hihroli...
 
nie nie Jadżka, nie zrozumialaś mnie. to on mi zaznaczył kontakty, wlączniki, lampki, kinkiety (nad lustrem np) ja się tylko zgadzałam, albo skreślałam. i jutro kładą. to taki znajomy elektryk, sąsiad, przyjaciel moich rodziców, a jego praca, jest jego hobby, zatem robi nam za darmo, a jeszcze materiały kupuje taniej (on był do niedawna właścicielem takiego duzego sklepu elektrycznego za wartą, nie pamiętam jak się nazywał, ale może taniej załatwic).
wiec ja tylko chodziłam z mazakiem i zaznaczałam co okej, albo skreślałam co bylo zle.

ale masz racje, tego mnóstwo.
tylko nie wiem jak w lazience i w sypialni i w przedpokoju zrobić światło, bo nie chce żyrandoli. bo nienawidze żyrandoli. ble.
chce miec halogeny, dlateho muszę wybrać i pozaznaczac jak rozmieścic.

a jak wy daleko w tych sprawach?
Teraz jak dzidzia w drodze, to pewnie przyśpieszacie, co??
Fajnie tak iść do własnej chatki ;)
 
marzenka wiem ze drogie bo nasze w kuchni ponad 100zl za metr kosztowaly ale remont robie raz a porzadnie i nie bede bawic sie w zmienianie tego za 10 lat
future no ja ma kafelki w kuchni to fuge mam prawie w identycznym kolorze co kafle, i nigdy w zyciu bialej fugi na podlodze ani na scianach:no: a poza tym ja to sobie moge chciec wybor bedzie z M dyskutowany bo nam obojgu ma sie podobac
albo damy pomaranczowe kafle do lazenki, chcialam do kuchni ale nigdzie nie bylo:baffled:
 
hej
ja wyspana:-D
ale lubie tak wstac rano cisza bo mlody spi jeszcze;-)
ciacho a no pewnie a duza macie lazienke?ja tym razem przy remoncie stawialam na neutralne kolory wczesniej mialam na scianach misz masz i mi sie odwidzialo..teraz jest ok ;-)
future my zesmy sie przeprowadzili w lutym na koniec miesiaca a 21go marca dawid sie urodzil wiec tez wszystko nowe dla nas ale dobrze ze tak wyszlo;-)
my dzis na zakupy mykniemy..u nas pada moze do dziewczyn do pracy pojde z dawidkiem odwiedzic ale to popoludniu;-)
ehhe dawid wstal i zazyczyl sobie ogladanie zdjec jak byl malutki:-D
 
reklama
witam w ten sniezny poranek:eek::-D
marzenka lazienka nie jest duza jak to w blokach:confused2: ale kafle pojda po calosci scian i bedzie kabina prysznicowa zamiast wanny bo u nas tylko mloda korzysta z wanny i niestety beda wycinane oscieznice ooo juz jestem chora no i ta nieszczesna elektryka, zeby zrobic trzeba caly przedpokoj ktory de facto i tak jest do remontu ale mamy blazerie i wszystko z drewna i to wola o pomste do nieba za wyglad:-D:-D
future my nawet nie wiemy jakie teraz kafle sa, najpierw musimy wszysto zaplanowac a pozniej do roboty:tak:
halo larvunia
 
Do góry