reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzieki laski- wlasnie przed jakas godzinka przeszlo mam nadzieje ze na zawsze mnoze to jakas kolka jelitowa albo nerwobole, bo wczoraj w plecy mi tez szlo
 
reklama
oj remont to spory wydatek ale jak trzeba to trzeba;-)dasz rade ciacho ja z malym mieszkalam przy remoncie i jakos dalismy rade z jednego pokoju do drugiego zesmy przechodzili najgorsze bylo to jak chcial wyjsc z pokoju a tam sam beton!!bo wszystko zrywali z podlogi oj ciezko bylo ale dalismy rade..ty juz masz duze dziewczyny wiec problem mniejszy
megi ja mam zamiar wymienic rolety w duzym pokoju na ciemniejsze bo przeswitaja ogladac nie mozna bo razi po oczach no i ostatnio sie zastanawiam nad robotem kuchennym dawno chcialam kupic jakos zwlekam ale teraz sie przyda nawet dla dzidzi koktajle moglabym robic z owocow na lato :tak:
owca dzialeczka bedzie dzierzawiona tzn wpisowe 160zl i oplata roczna 100zl wiec grosze...ci znajomi maja 4 dzialki polaczone i super se zrobili.nawet chociazby polezec na sloneczku bedzie gdzie czy z mlodym powariowac a ze znajomymi czesto bedziemy sie widziec wiec tez duzy plus bo my bardzo ich lubimy o dawidzie nie wspomne;-)my to zmotyrozowani na wiosne lato ale ze ja z brzuchem juz bede to lipa chlopaki by se jezdzili a ja co no masakra a tak dzialeczka i luzik zawsze sie robota znajdzie tam :tak:no i ta cisza ;-)
wlasnie wstalam z drzemki chyba dawid nie spal w przedszkolu bo spi;-)
megi no to kasa z 13 i mundurowki szybko pojdzie cio;-)nas pewnie tez troche pochlonie dzialeczka bo ogrodzenie trzeba jakis sprzet ogrodowy tez ale damy rade wszystko w swoim czasie;-)
 
marzenka my pokoi robic nei bedziemy bo mamy zrobione my tylko przedpokoj, lazienka i wc ale to najgorsze bo kucia duzo wszystkie kafla, przedpokoj caly do rozbiorki bo beidzemy wielka szafe dawac
a problem bedzie bo nie bedzie mozna z lazienki i z kibleka korzystac i ja sobie tego nie wyobrazam :baffled:
a to dzierzawisz od zwiazkow?
 
ciacho tak od zwiazkow;-)
jakos sobie poradzicie;-)a czemu na wiosne?nie lepiej na lato jak wakacje?bo byscie pojechaly do rodzicow i wsio;-)
 
Marzenka a to nie bedzie wasza na wlasnosc ta dzialka ??
male oplaty macie :tak::tak:

Ciacho to sie remoncik szykuje dasz rade a potem bedzie pieknie :-):-)
w lazience nowe plytki bedziesz dawala ??..masz juz wybrane??..

Pr moze to tak jak mowisz jakas kolka wlasnie...
 
marzenka niestety na wiosne bo latem mojego taty nie ma a on jest specjalista w wykonczeniowce i zaplacimy jak kazdemu innemu fachowcowi nic za darmo
owca tak wszystko bedzie zrywane w lazience i wc do zywego betonu, a jakie kafle jeszcze nie wiem, duzo czasu
jest, do lazeni na bank damy jakis fajny kolor ale na pewno nie braz ani bez nie lubie takich kolorow-bleee
mysle na niebieskim taka drobna kostka to na podloge, ale wiecej nie mam pomyslow:baffled:
http://plytki24.pl/ceramika-paradyz/plytki-lazienkowe/vermilia/cat_1505.html?page=1
taka drobne ja w linku tylko inny kolor
 
ciacho fajne te kafle tylko z tego co pamietam drogie to bylo jak my szukalismy do lazienki;-)ciekawa jestem jaki kolor wybierzesz :tak:
owca cos ty ja sie ciesze choc z tego bo nie stac nas na kupno dzialki...gdybym wiedziala ze mozna tak miec dzialke wczesniej to juz dawno bysmy mieli....
tylko duzo roboty bo krzaczory wysokie ;-)moj mowi ze sobie poradzi:tak:
 
reklama
Hej.. co za dzień:baffled:
młody urządził mi dziś milion ataków histerii, jak coś zabroniłam (np. lizać butów) to ryk, kładzenie się na podłogę, aż się zanosił od płaczu..

Ciasteczko pytałaś o mój wzrost- niestety 160cm:sorry2:A remontu współczuję, ale pomyśl jak już będzie po.. usiądziesz i będziesz podziwiać :) warto trochę pocierpieć. Świetne te kafle.. i kolor fajny tych z linku.
marzenka gratuluję zakupu działeczki
PR zdrówka dla Ciebie i dzieci.. lepiej idź do lekarza.. może to wyrostek, czy cokolwiek. Lepiej sprawdzić
Mycha trzymam kciuki, u nas też nie za ciekawie.. na razie nic nie wiadomo jak to będzie..
Future dzięki za pocieszenie :) przez chwilę Ci uwierzyłam, w to że jestem piękna haha

Uciekam padam na twarz
 
Do góry