reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Cześć wszystkim. Ja jak zwykle pojawiam się przed weekendem i pewnie zaraz pustki będą się robić :-p

Dziewczyny przestancie narzekac na swoje wagi , jestescie laski ;-);-)
co maja powiedziec te panie??...:-D:-D:-D

Owca
ale żeś zdjęcie wywaliła, normalnie masakra takim Paniom to tylko współczuć, ale tak z drugiej strony one wcale nie wyglądają na nieszczęśliwe .... :no: :-p


U Nas po staremu, Mąż w pracy, wieczorem będzie, Jaśko śpi a Wojtek koloruje sobie kolorowankę :tak:;-) U Nas troszkę się sprawy pokomplikowały, ale mam nadzieję że damy sobie z tym radę ...

Ja w obu ciążach chudłam, a po porodzie to sama się sobie dziwiłam że wchodziłam w takie spodnie w których chodziłam do szkoły, ;-):tak: ale później trochę się zaniedbałam i sama na siebie zła jestem za to, ale teraz znowu ze stresu, nerwów i tego wszystkiego waga zjechała .... Jedyna zaleta tylu i takich problemów że człowiek przynajmniej z wagi zjechał i zjeżdża ... Apetytu jakoś nie mam z tego wszystkiego, ostatnio robiłam sobie śniadanie i taki telefon dostałam że nawet herbaty nie wypiłam a chlebek dzieci zjadły i Ja byłam bez śniadania z nerwów itp. .... No ale co za dużo to nie zdrowo, ten stres i nerwy mogą jeszcze bardziej i gorzej odbić się na zdrowiu więc staram sobie jakoś pomału z tym radzić :tak:

U Nas dzisiaj cieplutko, nawet dużo w piecu nie trzeba palić .. Na obiad nie wiem co zrobić, wyciągnęłam karkówkę i dalej nie wiem co ... :dry::sorry2:
 
reklama
hejo
ja tak na szybciora:-)
fajny dzien dzis:-)falownica mi przyszla zadowolona jestem z zakupu szybko sie robi i mam upragnione falowane wlosy az sie chce miec rozpuszczone:tak:lepsze to niz prostownica:-D
oficjalnie juz moge powiedziec ze dzialeczke mamy:tak:bylismy dzis ogladac i jednak bierzemy ta co ogladalismy ze znajomymi co obok dzialke maja..roboty duzo bo zapuszczona dzialeczka ale juz widze jaka ladna bedzie jak sie zrobi;-)no i znajomi nam pomoga wiec super naprawde sie ciesze;-)
juz widze dawida w akcji jak walczy z tata :-D
future ja dzis tez kopytka mam:tak:
oj niepotrzebnie burze wywolalam bo ja zaczelam temat antykoncepcji:baffled:wiecej nie bede
mycha miejmy nadzieje ze nerwy za chwile opadna;-)
 
Marzenka no to super !!! :-)
w sam raz na lato bedziecie mieli :tak:
a ze zapuszczona to nic nasza tez byla , i w pol roku ja doprowadzilismy do dobrego stanu hehe
Fajnie wiem jakie to uczucie :-):-)
czyli juz wszystko macie zalatwione i jest juz wasza ?
to ktos ja sprzedawal czy pusta stala ???
 
hej.
Amelka ma rumien i do tego kaszel i katar, Jasiek kaszle ale mniej...
mnie napitala od 3 dni w lewym boku ni9e wiem co to moze byc chwilami az mi sie slabo robi i dzis mialam 37,5
 
pr zdrowka dla dzieciakow, oj wspolczuje u was ciagle cos:-( moze zoladek.. kurcze idz kobieto do lekarza a dzisiaj po 18 to juz do ambulatorium mozesz
marzenka jak burza:-D zwykla wymiana zdan nic wiecej:tak:dziala fajny pomysl u nas sa dzialki ale kosztuja po kilka tysiecy zeby kupic od kogos:baffled:
 
PR zdrówka dla was, ciągle was się coś czepia:no: a z tym bólem w boku na dłuższą metę nie lekceważ
marzenka działeczka fajna sprawa, też bym chciała ale na razie to dużo planów mamy co do wyposażenia mieszkania, szafa na przedpokój, stół i krzesła do dużego pokoju, dywany i kanapy do dzieciaków....eh planów masa tylko gdzie ta kasa:-D
mycha jeszcze tylko ten luty i będzie wam lżej potem, wyjdziecie na prostą NA PEWNO!!!
 
Hejka

Ja odpoczywam po obiadku, zawsze po obiadku był spacerek, ale że dziś przed południem było ładnie to od 11-13 połaziliśmy, piłke młody pokopał... A teraz tak brzydko że nie ma zamiaru się z domu ruszac...

Kurcze laski, muszę w końcu za kółko wsiąśc, bo jak 7.01 wróciłam z pracy z plamieniem autem, tak do tej pory nie prowadziłam:szok::baffled:.

Co do antykoncepcji- ja jestem przeciwna takim stałym antykoncepcjom... Znam wiele przypadków gdzie ludzie zostali rodzicami w wieku dwudziestu paru lat, stwiedzili że więcej dzieci nie chcą, i na szczęście na zwykłej antykoncepcji byli bo po 30-stce nagle im się bobasa zachciało... U nas np M po młodym też zawsze mówił że jedno i koniec, ale jakoś nagle (bez moich naporów) zapragnął drugiego...

MARZENKO super z tą działeczką, będziesz miała gdzie się relaksowac z brzuszkiem:-).

FUTURE no to z wagą faktycznie szalałaś...

OWCA oj ty obijaczko, bez obiadu... ale pewnie, masz okazje to się poleń...

PR, KROMA zdrówka!

A ja dziś rano weszłam na wage i się okazało że teraz mam już 1,2 na minusie:blink: Aż szok jak dla mnie... Zrobiłam dziś foto brzuszka, oponke miałam zawsze, ale to zdjęcie sprzed śniadania więc oponki mojej prywatnej byc nie powinno... później postaram się wam pokazac jak mnie już wywala:szok:
 
Ostatnia edycja:
owca ja taka jak te panie hahha

Aniloek, wez nie przesadzaj. a popza tym się nie licytujm. pięnie jestesmy wszystkie. a hesia jak widzi moj brfzuch i rozstępy to mowi : mama ała? mama ała?


owca taaaaaaaaaaaaa tatuś winko nastawił ;_)
 
reklama
megi wlasnie ty tu piszesz co wam jeszcze brakuje a my na wiosne remont:baffled::errr::oo: na sama mysl mam dosyc:oo2:
caly przedpokój, lazienka i wc i do tego nowa instalacja w calym domu ojjj chyba sie wyprowadze:errr:
ale juz sie prosi, kasy tez nas ladnie pociagnie
 
Do góry