reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hej !!
wlasnie dopiero wrocilam ale polatalam :-D ach kocham to :-D
zadowolona z zakupow wrocilam :tak:
wy tu nie piszcie o obiadach bo slina mi juz cieknie , a ja dzis nie mam obiadu :-(
nie bede dla siebie gotowac a reszty nima dzis...mlody wroci o 14 ale zje w przdszk. mloda pojechala a m wieczorem
wiec bezsensu gotowac :tak:

niuskaa ta kulka jest niby takiego koloru jak dziaslo :baffled: twoj m tez boji sie dentysty ???

Uciekam pozmywac :tak:
 
A ja w ciąży przytyłam 4 kg od wagi wyjściowej..z tym, że po drodze 6 zgubiłam, co wizyta u gin to ważyłam mniej :) fajnie było.. po porodzie od razu 11 zeszło a teraz :baffled:.. Future chciałabym ważyć tyle co Ty :zawstydzona/y::-p
 
owca tak przy obiedzie serwujesz takie cos;-):-D:-D
aniolek jedno pytanie ile ty masz wzrostu? bo ja waze pdobne do future ale tez karakan jestem a ty moze wyzsza od nas? wiec wtedy nijak ma sie twoja waga do naszej:tak:
 
ciacho a co tam :-D ja dzis bez obiadowa haha...

ja np. mam 1,68 wzrostu i waze 61 kg :tak: chcialabym 60 kg ale za chiny nie chce zejsc nizej :wściekła/y:
 
reklama
owca to fajnie wazysz naprawde, zadnej nadwagi super:-):tak:
ja jakbym wazyla proporcjonalne do wzrostu to nosialabym rozmiar 36/38 a tak kiedys bylo:baffled: ech wspomnienia
 
Do góry