reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

niuska masz wiruska, moja starsza miala 4 dni ale ten osttani to juz lekki stan podgoraczkowy
i nic poza tym jej nie bylo
 
reklama
marzenka w pierwszej ciazy duzo schudlam i na koncu mialam 400gram na plusie, a w drugiej pamietasz bylam bardzo chora, mialam niewydolnosc oddechowa, bylam w szpitalu. i po prostu prawie nie jadlam. a na koncu mialam 600gram. a teraz juz 10kg w dupie. ja mam sklonnosci, i jeszcze sterydy. juz waze 67kg przy 161cm...eh
wlasnie nie moge jesc wszystkiego. nic w sumie.


ciacho to o wasektomii bylo.
 
domyslilam sie pozniej:-D ale jezeli zrobi sie o na dwoch nasieniowodach to facet staje sie bezpolodny bezpowrotnie i jest to nielegalne chyba ze stan zdrowia wymaga, tak samo podwiazanie jajkow u kobiety jest nielegalne i nie bede sie wypowiadac co o tym sadze
 
dziewczynki ruch to zdrowie, więc do biegania ;-)
choć my kobiety to nabiegamy się przy tych dzieciach oj nabiegamy...

ja od 2 dni mówię sobie że wstanę wcześniej niż domownicy, pieska na smycz i bieganko z rana...
lecz póki chęci nic nie ma hahahaha ;-) może od jutra się uda...
 
ciacho a ja wlasnie uwazam, ze skoro facet ma juz dzieci, ma zone, i nie chca powiekszac rodziny, to jest to fajny sposob, kobieta nie buerze hormonow, nie truje sie, nie tyje.... a facet zawsze moze odwrocic zabieg. nie wiem czy to nielegalne. rozmawiali w tym programie i nie zrozumialam nic, ze jielegalne. ale ja jednym uchem. nzreszta ja mam dwa chodzace srodki antykoncepcyjne. co maz zaczyna sie dk mnie dobierac to ktorys kwiczy hahha
 
ty mnie nie zrozumialas, prawo naszego tego zabrania a ja nic nie napisalam jaki mam stosunek do tego i nie napisze
i tu sie nie zgodze bo nie zawsze mozna odwrocic zabieg jezeli masz podwiazane to owszem a jak przeciete to juz nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry