reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Jadzka to tak troche nie fajnie z tym ogrzewaniem, ze tak nie rowno grzeje i rozna temperatura...
jak bedzie maluszek w domu to troche to chlodno..
ja ci powiem ze u mnie jak nie wlacze grzejnikow to mam w dzien 17 -18 st..
a w lazience praktycznie wcale nie odpalamy grzejnika..jakos specjalnie zimno nie jest jak sie kapiemy..

a jak z wasza budowa dzialacie cos robicie jakies remonty ?? czy narazie stoicie w miejscu??

Ciacho fajnie ze gofery wychodza dobre, ja mam zwykla takie serca ale jakos dziwnie ona piecze nie rowno
z jednej strony bardziej opieczone a z drugiej jasne i dlugo sie pieka...takze rzadko robie :tak::tak:
 
reklama
jadzka no to praktycznie dwa pokoje do uzytku:shocked2:
owca ta ma sporo watow wiec dobrze piecze i w miare szybko, tez miala taka w serca ale byl bez zapiecie i sie podnosilo wieko a ta jest super:tak:
 
Hej,

witam nowa kolezanke :)
my bylismy dzis u babci, jak co niedziele, fajnie dzien minal. Mlody szybko zasnal jak wrocilismy.
Larvunia ja tez sie staram zeby juz mlody o 19 lezal w lozeczku.. ale czasem szaleje tam z godzine zanim padnie.
Czeste mycie skraca zycie hehe dobre. Ja swojego w zimie codziennie nie kapie. Przecieram strategiczne miejsca i juz ;)
Pozdrawiam Was
 
oj laski mi tez marzy sie ciepelko ja to uwielbiam wiosne maj taki fajny przyjemny cieplutki miesiac hehe :-D
fajnie juz by sie poszlo na dzialeczke a tak trzeba siedziec w murach i sie nudzic...

Marzenka wlasnie a co z dzialka co kiedys wspominalas ?? chcecie kupic od kogos??
Mycha a twoj na tej myjni to tez na nocki chodzi?? myslalam ze w nocy myjki pozamykane :confused:


Owca tak ma też nocki. Myjnia 24h na dobę czynna :) i dziś właśnie ma nockę :)

Co do dzieci no to u Nas tak zazwyczaj o 19 kąpiel i przed 20 max o 20 leżą w łóżkach, tak jakoś się u nas przyjęło no chyba że mają ciężki dzień czy coś to o 19 już śpią ... Ale to i tak godzina jak dla Mnie odpowiednia a Moja siostra tak dzieci nauczyła że często gęsto póki oni spać się nie położą to dzieci z Nimi rządzą a potem chodzi i płacze że ona nawet wieczorem spokoju nie ma i czasu dla siebie bo dzieci chodzą jej spać 23 a czasami nawet i później, no ale jak tak sobie pozwoliła no to ma.... Nie ustaliła jakiejś konkretnej godz że mycie i spanie no to do kogo ma pretensje (a tak zachwala jakich to ona dzieci nie ma grzecznych i w ogóle) a temat rzeka ......

No a tak poza tym oglądam sobie film i pewnie koło 22 pójdę spać ... :) ;-)
 
aniolek a my się niewykąpani nie położymy ;) :tak: i kochamy się pluskać. chyba, ze gdzies jedziemy, wracamy i jest pozno i zasną nam w aucie.


sorki laski,a e mnie nie bylo, ale dzisiaj mialam lenia i spałam z hesią po poludniu, i cale szczescie. prawie 3 godziny mi stuknęły ;) ha.
a teraz lece jeszcze na tajny z blondyną zagadac, i zaraz lece bo mamy w n-ce premium dziewczyne z tatuazem, z moim kochanym Craigiem.
 
Hej !!
co tu tak cicho !! :nerd:
u nas dzis tez troszke wiosennie ,slonce swieci i nie ma mrozu :-):-)
calkiem inaczej na dworze ,przyjemnie :tak:

Prosze o 13:30 potrzymac za mnie kciuki :-) przydadza sie bo juz nerwy mam takie , latam do wc co chwile :-D
( egzamin ustny z niemieckiego dzis mam ;-) )


Kroma wszystkiego najlepszego ci zycze !! zdrowka , szczescia ,pociechy z rodzinki i czego tam sobie jeszcze zazyczysz :happy2::happy2:..

Milego dnia .
 
Hejka

OWCA,CIACHO a no nieciekawie z tymi temperaturami... tym bardziej że jak w nocy przymrozi to wszędzie się robi 15st

OWCA my jak w bloku mieszkaliśmy to grzejniki mieliśmy pozakręcane i temperatury zbic nie mogliśmy poniżej 23... A teraz w drugą strone... A jak maleństwo przyjdzie to mam nadzieje że już zimowac będziemy na swoim, dziś projekt odbieramy, nareszcie... Powodzenia życzę


A ja się wczoraj położyłam ok 21 i do 23.30 zasnąc nie mogłam... ciągle pic mi się chciało, a za chwile do łazienki latałam... i potem całą noc co chwile pobudka... No i jeszcze mnie tak cycki zaczęły bolec że masakra... i kolekcjonuje diody na twarzy, wsio naraz się rozkręca...
Teraz dopijam ciepłą herbatke i lece ogarnąc chatke
 
reklama
Do góry